اگر اعزام آمبولانس نیاز دارید تا بیمار خود را به منزل یا بیمارستان دیگر منتقل نمایید، می توانید با آسانیسم تماس حاصل نمایید.
021-89514141

اعزام آمبولانس

همه ما در عصری زندگی می‌کنیم که کمترین اولویت را برای سلامتی خود قائل هستیم. موقعیت‌های بسیاری وجود دارد که برای انتفال اعضای خانواده خود از مراکز درمانی به منزل یا از خانه به بیمارستان با مشکل مواجه شده‌ایم. مخصوصا زمانی که وسیله نقلیه مناسب برای جا به جایی بیمارمان نداریم. در این شرایط یک آمبولانس خصوصی مجهز( اعزام آمبولانس )  به شما کمک شایانی می‌کند. بسته به نیاز بالینی شما، می‌توانیم آمبولانس‌ها را همراه با تکنسین ها، پیراپزشکان یا پرستاران برایتان اعزام کنیم فقط کافی است شما در زمانی که با کارشناسان آسانیسم صحبت می نمایید به این نکته اشاره کنید تا نیاز به تکنسین در کنار آمبولانس دارید تا اعزام صورت پذیرد.

در چه مواقعی از سرویس اعزام آمبولانس استفاده کنیم؟

اگر بیماری در خانه دارید که به لحاظ جسمانی در وضعیت مساعدی نیست و انتقال وی به مراکز درمانی یا به مکان دیگر بدون پزشک و تجهیزات پزشکی کار خطرناکی است، اگر وضعیت بیمار شما اضطراری نیست و تنها برای معاینه یا چکاپ میخواهید به بیمارستان بروید، اگر به دنبال  خدمات وسیع تر، تجهیزات جدیدتر و به روزتر هستید یا اگر میخواهید سریع تر و ایمن تر به مراکز درمانی یا هر محل دیگری که میخواهید برسید، این سرویس برای شما است.

اگر در تهران زندگی میکنید و برای حمل بیمارتان به مراکز درمانی چه به صورت اضطراری و چه غیر اضطراری نیاز به آمبولانس دارید میتوانید از سرویس اعزام آمبولانس  پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم استفاده کنید.

 

اعزام آمبولانس جهت جابجایی بیمار به منزل یا بیمارستان دیگر, اعزام آمبولانس آسانیسم, آمبولانس, اعزام آمبولانس

مزایای استفاده از آمبولانس خصوصی ( اعزام آمبولانس )

  • خدمات آمبولانس عمومی فقط در موارد اضطراری قابل دسترسی است. بنابراین در مواردی که اورژانس برای موارد غیر ضروری مانند ویزیت پزشک متخصص یا عکس برداری در بیمارستان لازم باشد، برای راحتی و آسایش بیمار یک سرویس آمبولانس خصوصی ضروری است.
  • آمبولانس‌های عمومی مناطق خاص خود را برای ارائه خدمات دارند و بیمار را به نزدیکترین بیمارستان‌ها منتقل می‌کنند. معمولاً هیچ انتخابی را برای شما ارائه نمی‌شود که در کدام بیمارستان یا کلینیک می‌خواهید بروید. بزرگترین تفاوت در مورد آمبولانس‌های محلی که بیماران خود را به نزدیکترین بیمارستان که معمولاً در فاصله 10 دقیقه‌ است، منتقل می‌کنند. در این زمان آمبولانس خصوصی افراد را به  بیمارستان منتخب خود منتقل می‌کنند. بنابراین اگر می‌خواهید که درمان خود را در یک بیمارستان  خصوصی دریافت کنید که خارج از حوزه خدمات آمبولانس محلی  شما است، خدمات آمبولانس‌های خصوصی تنها گزینه برای شما هستند.
  • بیمارانی که شرایط مراجعه به یک مرکز پزشکی را ندارند و یا کسی که بتواند با آنها برود و پشتیبانی لازم را انجام دهند، نیاز به تماس با آمبولانس خصوصی را دارند.

ایمنی از مسائلی است که برای محافظت از بیماران در برابر سوءاستفاده و آسیب‌های بسیار اهمیت دارد. به خصوص اگر فرد بیمار سالمند باشد، حمل و نقل او از مراکز درمانی به منزل دشوار می‌‍شود. امروزه مشکلات انتقال بیمار به منزل پس از مرخص شدن او بسیار رایج است. به خصوص اگر که بیمارتان منع حرکتی داشته باشد این نیاز به وجود می‌آید که  از آمبولانس خصوصی استفاده کنید و از خطرات احتمالی پیشگیری کنید. برخی از خطرات احتمالی شامل سقوط بیمار حین جا به جایی، احتمال عفونت محل زخم و شکستگی هستند. با استفاده از اورژانس خصوصی دیگر نگران جا به جایی بیمارتان برای کارهایی مانند ویزیت پزشک، مراجعه به مراکز درمانی برای عکس برداری تخصصی و غیره نباشید. اگر در تهران زندگی میکنید و نیاز دارید که بیمارتان را از مکانی به مکان دیگری منتقل کنید میتوانید از سرویس آمبولانس خصوصی تهران استفاده کنید.

اعزام آمبولانس در تهران و سایر استان ها - آمبولانس کپسول دار

آسانیسم ارائه دهنده سرویس آمبولانس خصوصی تهران

ما در اینجا هستیم تا بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارائه دهیم. مهم تر از همه، ما متعهد به  ارائه خدمات با کیفیت برای مراقبت و حفظ سلامتی بیمار هستیم. اگر تمایل دارید تا در کنار اعزام آمبولانس متخصص یا پزشک هم اعزام شود تا خدمات پزشکی لازم به بیمار شما ارائه شود، تنها کافی است به کارشناس ما اطلاع دهید تا متخصصان مجرب را همراه با آمبولانس اعزام نماییم.

برای درخواست اعزام آمبولانس، ثبت سفارش، برطرف کردن سوالات و ابهامات و هر گونه مسئله دیگری مرتبط با خدمات بهداشتی و درمانی می توانید از طریق شماره تلفن 0218514141 و وبسایت آسانیسم با کارشناسان ما در تماس باشید. تیم پشتیبان ما در هر ساعتی از شبانه روز پاسخگوی سوالات و ابهامات  شما عزیزان هستند.