قیمت پرستار کودک در منزل کرج

بکگراند صفحه قیمت خدمات پرستاری

پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم با کادری متخصص و مجرب آماده خدمت رسانی به صورت 24 ساعته در کلیه مناطق تهران و کرج می باشد. ما در تلاشیم تا با حفظ کیفیت و قیمت خدمات پرستاری مناسب بهترین خدمات را به صورت شبانه روزی به شما عزیزان ارائه دهیم.

 

تماس با کارشناسان آسانیسم

عوامل تاثیرگذار در قیمت پرستار کودک در منزل کرج:

 • مدت زمان درخواست سرویس
 • وضعیت روحی و جسمی کودک شما
 • خدمات درخواستی که میخواهید
 • محدوده محل سکونت

هدف ما بالا بردن کیفیت زندگی سالمندان، سلامتی آن ها و شادی کودکان می باشد. استفاده از خدمات با کیفیت، پرستاران و مراقبان مجرب و آموزش دیده در کرج این امکان را به شما می دهد تا با آسودگی انتخاب کنید.

ثبت سفارش خدمات
پرستار کودک روزانه

انجام امور منزل و آشپزی و رسیدگی به امور کودک برای 8 ساعت کار روزانه

کودک یار

آموزش و مراقبت از کودک برای 8 ساعت در روز با امور منزل و آشپزی

پرستار کودک شبانه روزی

نگهداری از کودک به صورت شبانه روزی همراه با امور منزل و آشپزی

پدر و مادر شدن و داشتن یک یا چند فرزند و کل خانواده احساسی است که شبیه هیچ چیز دیگری نیست، اما در هر شرایطی مشکلاتی هم این خوشی برای خود دارد.

در حال حاضر، کار پرستار کودک به عنوان یک حرفه غیرپزشکی بسیار محبوب است. کرج چهارمین شهر پرجمعیت ایران است. که به دلیل اشتغال والدین نیاز به پرستار کودک در کرج زیاد شده است.

بهترین گزینه برای استخدام پرستار کودک در کرج مراجعه به موسسه‌های پرستاری و مراقبتی معتبری است که به صورت قانونی فعالیت می‌کنند و دارای مجوزهای لازم هستند.

مزایای استخدام پرستار کودک در کرج

یک پرستار کودک در کرج هرگز نمی‌تواند جایگزین مادر یا پدر شود. اما این بچه ممکن است آن را دوست نداشته باشد. پرستار می‌تواند تمام تلاش خود را انجام دهد، اما با وجود تلاش هر دو طرف، ممکن است رابطه خوبی بین او و کودک برقرار نشود، همان‌طور که بین دو بزرگسال که هنوز با یکدیگر هماهنگ نشده اند اتفاق می‌افتد اما استخدام پرستار کودک در کرج مزایای هم دارد:

 • پرستار کودک به شما آرامش می‌دهد و می‌توانید به راحتی کارهای دیگر را رسیدگی کنید.
 • معمولاً در دوران بارداری و بعد از زایمان، رابطه زن و مرد ضعیف می‌شود. با داشتن پرستار کودک می‌توانید رابطه خود را با همسرتان تقویت کنید و زمان بیشتری را با همسرتان بگذرانید.
 • پرستاران می‌توانند در کارهای خانه کمک کنند و حجم کاری شما را کاهش دهند.
 • پرستار می‌تواند در انجام تکالیف به کودک کمک کند.
 • اگر کار می‌کنید و مجبور هستید همیشه در سفر باشید، یک پرستار می‌تواند از کودک شما مراقبت کند.
 • بارداری پروسه ای زمان بر و خسته کننده است، تغییرات هورمونی زیادی در بدن مادر در دوران بارداری رخ می دهد. یکی از عوارض ساده این دوران اضافه وزن است. در کنار اضافه وزن، بسیاری از مادران بعد از بارداری دچار مشکلات جسمی و روحی مانند قند خون بالا و دیابت می‌شوند.
  در این شرایط، مراقبت از نوزاد بسیار سخت است، اما اگر با تجربه کافی نزد پرستاری بروید، کار راحت‌تر می‌شود و زمان بیشتری برای به دست آوردن سلامت جسمانی خود خواهید داشت.
 • پرستار می‌تواند در زمان اوقات فراغت کودک شما را به سینما، باغ وحش و پارک ببرد.
 • نگهداری از کودک در خانه امن تر است.
 • استخدام پرستار در منزل باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می‌شود و نیازی به مراجعه به مهدکودک نیست.
 • استخدام یک پرستار کودک به این معنی نیست که شما از مسئولیت خود به عنوان والدین شانه خالی می‌کنید، بلکه باید ساعت‌ها هر روز وقت بگذارید. مزیت داشتن پرستار کودک این است که والدین انرژی و علاقه بیشتری دارند تا این ساعات خاص با کودکان خود باشند.
 • پرستاری در منزل برای کودک شما منحصر به فرد و خاص خواهد بود و توجه کامل پرستار به کودک شما معطوف خواهد شد در حالی که در مهدکودک ها، معلم باید به طور همزمان به بسیاری از کودکان رسیدگی کند.
 • دستمزد پرستار کودک نسبت به مخارج رفت و آمد و هزینه‌های مهد کودک خیلی به صرفه تر است.

قیمت پرستار کودک در کرج چقدر است؟

برای استخدام پرستار کودک در کرج باید قیمت آن را بدانید. از آنجا که هزینه‌ها در شهرهای بزرگ بسیار زیاد است، اگر محاسبات هزینه ماهانه شما اشتباه باشد شما نمی‌توانید هزینه‌های زندگی خود را مدیریت کنید.
از سوی دیگر، اگر در بیرون از خانه یا همان منزل کار می‌کنید، مادری هستید که مشغول درس و دانشگاه هستید حتماً به یک پرستار کودک نیاز دارید.
قیمت پرستار کودک در کرج به عوامل زیادی بستگی دارد که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از:

 • نوع وظیفه ای که به پرستار کودک محول شده
 • تخصص پرستار در زمان نگهداری از کودکان
 • مدرک پرستاری
 • آموزش‌های داده شده به کودک
 • سن پرستار کودک
 • سوابق کاری پرستار کودک
 • ساعات کاری پرستار در طول روز و هفته

جدول قیمت پرستار کودک در منزل کرج 1 بهمن ماه 1402

پرستار کودک بدون امور منزل با امور منزل
روزانه (3 روز در هفته) از 11 تا 12.5 میلیون تومان از 12 تا 13.5 میلیون تومان
روزانه (8 ساعت کاری ) از 13 تا 14 میلیون تومان از 14 تا 15 میلیون تومان
شبانه روزی از 16 تا 17 میلیون تومان از 16 میلیون تومان به بالا

با توجه به شرایط کودک یا کودکان برای پرستاری، آموزش و امور منزل به نسبت تعداد افراد، این قیمت ها بسته به شرایط تغییر میکند.

چگونه حقوق پرستار کودک در منزل کرج محاسبه می‌شود؟

هزینه نگهداری از کودک در کرج معمولاً به صورت ماهانه است که باید در پایان هر ماه پرداخت شود و در صورت دریافت پرستار کودک ساعتی یا هفتگی، حقوق پرستار کودک در پایان ساعت و به پرستار هفتگی در پایان هفته پرداخت می‌شود.
گزینه دیگر استخدام یک پرستار بچه به صورت آزمایشی است. شما ممکن است فقط به طور موقت به یک پرستار در خانه نیاز داشته باشید، مانند زمانی که به تازگی بچه دار شده اید یا خانواده شما در شرایطی هستند که نیاز به تغییر اوضاع دارند پس می‌توان این گونه استنباط کرد که داشتن پرستار بچه نباید یک تعهد طولانی مدت باشد.
قیمت یک پرستار کودک 7 تا 10 ساله بسته به شرایط متفاوت است. اکثر پرستاران پاره وقت قیمت‌هایی دارند که برای خانواده ها مناسب بوده و با برنامه ریزی هزینه‌های زندگی آن‌ها همخوانی دارد.
یکی دیگر از عواملی که قیمت و حقوق پرستار کودک در منزل را تعیین می‌کند، وضعیت جسمانی کودک شما است اگر کودک شما نیاز به مراقبت ویژه دارد، باید با پرستار کودک خود صحبت کنید تا پرستارانی را که تجربه مراقبت از کودکان با بیماری‌های خاص را دارند به شما معرفی کنند.
یک پرستار کودک با تجربه می‌تواند شما را به درستی در زمینه نظم و انضباط، اعتقادات و روش‌های آموزشی راهنمایی کند. قبل از استخدام یک پرستار کودک، مهم است که در مورد تمام انتظارات خود، از کارهای خانه گرفته تا مراقبت از کودک، توافق کنید.
یک پرستار با تجربه از قوانینی که شما تعیین کرده اید پیروی می‌کند و سعی دارند طبق اصول تربیتی شما با فرزندتان برخورد کند. دانستن قیمت پرستار در منزل می‌تواند به شما کمک کند بهترین تصمیم را برای استخدام و قیمت پرستار کودک در کرج بگیرید.

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار کودک از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

  قیمت پرستار کودک بسته به شرایط و انتخاب شما متفاوت است. حقوق پرستار کودک بر اساس عوامل مختلفی مانند میزان ساعت کاری، محل زندگی، تعداد روزهای کاری، مدرک تحصلی و وظایفی که پرستار بر عهده دارد به صورت ماهیانه، هفتگی و روزانه محاسبه می شود.

انواع مختلفی از پرستار برای مراقبت از کودکان وجود دارد. اگر تجربه کافی برای مراقبت از فرزندان خود ندارید می توانید از مادریار استفاده کنید. اگر میخواهید علاوه بر مراقبت از کودک در امور درسی، افزایش خلاقیت، و افزایش مهارت ها کمک کند از کودک یار استفاده کنید. و درصورتی که کودک شما از بیماری رنج می برد از پرستار کودک بیمار استفاده کنید.

پرستار کودک برای والدین شاغل بسیار مفید است. زمانی که شما با مشغله های کاری درگیر هستید می توانید مطمئن باشید که پرستار بچه شما به خوبی از کودکانتان مراقبت می کند.

استخدام پرستار بچه زمان بیشتری برای تمرکز روی فرزندان به شما می دهد. میزان فشار و استرس روزانه شما را کم می کند، در نتیجه شما می توانید زمان بیشتری صرف کارهای شخصی خودتان کنید. با کمک پرستار بچه شما می توانید نظم بیشتری در خانواده داشته باشید.

وظایف پرستار کودک شامل مراقبت از کودک، انجام فعالیت های سرگرم کننده و خلاقانه، حفظ امنیت کودک، توجه به تغذیه کودک، بازی با کودکان برای افزایش قدرت یادگیری و موارد دیگری که بین پرستار کودک و والدین توافق می شوند.

3.5/5 - (2 امتیاز)

4 پاسخ

 1. ما عظیمیه ایم برای دخترم که 4 سالشه یه پرستار کودک میخوام که مسلط به زبان انگلیسی باشه و باهاش انگلیسی حرف بزنه و کلا بقیه روز هم باهاش بازی کنه این شرایط رو شما دارید ؟

  1. بله پرستارهای ما میتونن مطابق با شرایط شما فرستاده شوند میتوانید برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *