خانه

آمبولانس خصوصی تهرانپارس

آمبولانس های خصوصی خدمات حمل و جابه جایی بیمار در مواقع اضطراری و غیر اضطراری را ارائه می دهند. در حالی که آمبولانس های عمومی فقط برای مواقع اضطراری هستند، شما می توانید در هر زمانی به هر دلیلی از آمبولانس های خصوصی استفاده کنید.

 برخلاف آمبولانس های عمومی که شما یا بیمارتان را  به نزدیک ترین بیمارستان منتقل می کنند آمبولانس های خصوصی شما را به هر بیمارستانی که خودتان انتخاب  می کنید می برند.

اگر در منطقه تهرانپارس تهران زندگی می‌ کنید و برای انتقال عزیز بیمار یا مصدومتان به مراکز درمانی یا هر مکان دیگری نیاز به کمک دارید می ‌توانید از سرویس آمبولانس خصوصی تهرانپارس استفاده کنید. منطقه تهرانپارس  یکی دیگر از مناطق تهران است که تحت پوشش پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم قرار دارد.

آسانیسم در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت سرویس آمبولانس خصوصی را به تمام ساکنین عزیز این منطقه از تهران ارائه می دهد.

آمبولانس خصوصی
اعزام آمبولانس خصوصی

انواع آمبولانس خصوصی تهرانپارس

آمبولانس های خصوصی تهرانپارس آسانیسم به تجهیزات پزشکی لازم مجهز هستند و به همراه کادر پزشکی اموزش دیده و متخصص، عزیز  بیمار شما را در بهترین شرایط و با رعایت نکاتی پزشکی  به مکان مورد نظر تان منقل می کنند. در این بخش برخی از خدمات آمبولانس خصوصی تهرانپارس  را معرفی می کنیم:

آمبولانس خصوصی بیماران اعصاب و روان

برخی از خانواده ها عزیزی دارند که از اختلات اعصاب و روان رنج می برند. بیماری اعصاب و روان در واقع به ناراحتی هایی گفته می شود که بر روی توانایی تفکر،احساسات و رفتار فرد تاثیر منفی می گذارد. بسیاری از خانواده ها نمی‌توانند بیمارشان را به وسیله خودرو شخصی به مراکز درمانی یا مکان دیگری منتقل کنند چرا که نگران اند موجب استرس و تشویش بیشتر عزیزشان شوند در چنین شرایطی استفاده از آمبولانس خصوصی حمل بیماران اعصاب و روان بهترین گزینه است. این گونه آمبولانس ها مخصوص بیماران مبتلا به اختلالات روانی طراحی شده است بنابراین بدون هیچ نگرانی می توانید جابه جایی عزیز بیمارتان را به آن ها بسپارید.

اگر در منطقه تهران پارس زندگی می کنید می توانید برای جابه جایی عزیز بیمارتان سرویس آمبولانس خصوصی حمل بیماران اعصاب و روان تهرانپارس آسانیسم را درخواست دهید. آمبولانس خصوصی حمل بیماران اعصاب و روان تهرانپارس عزیز بیمار شما را در آرامش کامل توسط کادر پزشکی مجرب و با رعایت نکات پزشکی و درمانی به بیمارستان و مکان مورد نظر شما منتقل می کنند.

آمبولانس خصوصی تهرانپارس

آمبولانس خصوصی استقرار

اگر تصمیم به برگزاری یک رویداد بزرگ مانند مسابقات، مهمانی و جشن های بزرگ، هماش ها و … دارید اما نگرانید که در صورت بروز حادثه و در مواقع اورژانسی چگونه مهمانانتان را  در سریع ترین زمان ممکن و در امنیت  کامل به مراکز درمانی برسانید و از آن ها مراقبت کنید سرویس آمبولانس خصوصی استقرار  برای شما طراحی شده است. امبولانس های خصوصی استقرار در طول برگزاری رویداد شما کاملا در حالت آماده باش قرار دارند.

بنابراین اگر تصمیم دارید در منطقه تهرانپارس رویدادی با حضور افراد و مهمان های زیادی برگزار کنید میتوانید برای آرامش خاطر خودتان و سلامت مهمانانتان از سرویس امبولانس خصوصی تهرانپارس آسانیسم بهره مند شوید.

 آمبولانس خصوصی بین شهری

آمبولانس خصوصی بین شهری برای خانواده هایی که تصمیم دارند از شهری به شهر دیگر نقل مکان کنند اما عزیز بیماری در خانه دارند یا تصمیم دارند بیمارشان را به بیمارستان بهتری در شهر دیگری منتقل کنند بهترین گزینه است چرا که استفاده از خودروی شخصی یا امبولانس هایی که برای این کار طراحی نشده اند می تواند برای بیمار شما خطرناک باشد و شرایط او را از آنچه که هست بد تر کند بنابراین اگر در منطقه تهران پارس تهران زندگی می کنید و می خواهید بیمارتان را به هر دلیلی به شهر دیگری منتقل کنید می توانید از سرویس آمبولانس خصوصی بین شهری تهرانپارس پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم بهره مند شوید.

آمبولانس خصوصی حمل و جابه‌جایی بیمار

اگر بیماری در خانه دارید و تصمیم دارید او را به منظور ملاقات با پزشک به مراکز درمانی ببرید اما نمیتوانید او را بوسیله خودرو شخصی جا به جا کنید می توانید برای حفظ آرامش و سلامت عزیز بیمارتان از امبولانس خصوصی حمل و جا به جایی بیمار استفاده کنید.

اگر در منطقه تهرانپارس زندگی می کنید و بیماری در خانه دارید که برای انتقال  او به بیمارستان یا  حتی به خانه جدیدتان در منطقه دیگری از شهر تهران به  وسیله نقلیه مجهز به کادر پزشکی و تجهیزات پزشکی نیاز دارید می توانید از سرویس امبولانس خصوصی حمل و جا به جایی بیمار تهرانپارس پلت فرم خدمات پرستاری و مراقبتی  آسانیسم استفاده کنید. آمبولانس خصوصی حمل و جابه جایی بیمار تهرانپارس   به صورت 24ساعته  آماده خدمت رسانی به شما متقاضیان عزیز ساکن این منطقه از تهران است و در اسرع وقت در محل مورد نظر شما برای خدمت رسانی حاضر می شود.

آمبولانس خصوصی امداد سریع

اگر بیماری دارید که در شرایط اورژانسی قرار دارد و تصمیم دارید او را به بهترین بیمارستان مد نظرتان منتقل کنید آمبولانس خصوصی امداد سریع گزینه خوبی برای شما عزیزان است.

آمبولانس خصوصی امداد سریع  علاوه بر این که  بیمار شما به بیمارستان مورد نظرتان منتقل  می کند در زمان انتقال او با  کمک کادر پزشکی اموزش دیده  خدماتی مانند تزریق سرم، آزمایش و همچنین احیای بیمار را نیز ارائه می دهد.

اگر در منطقه تهرانپارس زندگی می کنید با درخواست آمبولانس خصوصی تهرانپارس آسانیسم می توانید در اسرع وقت عزیز بیمارتان را با بهترین امبولانس مجهز به  تجهیزات و کادر پزشکی متخصص به بیمارستان مورد نظرتان منتقل کنید.

سرویس آمبولانس خصوصی تهرانپارس به صورت شبانه روز و در تمامی روزهای هفته حتی روز های تعطیل  آماده خدمات رسانی به شما ساکنین عزیز تهران پارس است.

امبولانس خصوصی نوزاد

اگر نوزادی دارید که از شرایط جسمانی خوبی برخودار نیست و باید به صورت اورژانسی به بیمارستان منتقل شود بهتر است از آمبولانس خصوصی نوزاد استفاده کنید.  آمبولانس خصوصی نوزاد مجهز به  دستگاه ها و تجهیزات  متناسب با بدن نوزاد است این امبولانس علاوه بر تجهیزات لازم یک کادر  متخصص نوزاد نیز همراه دارد تا در طول مسیر خدمات پزشکی لازم را به نوزادتان ارائه دهد. اگر در منطقه تهرانپارس زندگی میکنید میتوانید از سرویس آمبولانس خصوصی تهران پارس آسانیسم بهره مند شوید.

محله تهرانپارس

معرفی تهرانپارس و مراکز درمانی آن

تهران پارس  محله ای قدیمی، بزرگ و همچنین خوش آب و هوا  است که در منطقه 4 و منطقه 8 تهران  قرار گرفته  است. موقعیت قرارگیری تهرانپارس در شرقی ترین منطقه  تهران است. جالب است بدانید تهران پارس به دو بخش تهران پارس شرقی و تهران پارس غربی تقسیم شده است. علاوه بر این محله تهرانپارس در میان برخی  بزرگراه‌های اصلی شهر تهران قرار گرفته است.  منطقه تهران پارس از اماکن تفریحی، فرهنگی مذهبی، مدارس و مراکز درمانی زیادی برخودار است .

ازجمله بیمارستان ها  و مراکز درمانی محله تهران پارس میتوان به زیر اشاره کرد:

 • بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس
 • بیمارستان جامع بانوان آرش
 • مرکز بهداشتی درمانی سمرقندی
 • مرکز لیزر، پوست و مو دوشس
 • ساختمان پزشکان صدف
 • درمانگاه شبانه روزی ایران
 • مجتمع پزشکان تهرانپارس
 • درمانگاه شبانه روزی مهر تهرانپارس
 • ساختمان پزشکان تهرانپارس
 • درمانگاه خیریه شبانه روزی شهید موسوی
 • بیمارستان آرش
 • ساختمان پزشکان امید
 • مجتمع درمانی دانژه
 • ساختمان پزشکان پارسیان
 • مجتمع پرنیان
 • ساختمان پزشكان دكاموند
 • درمانگاه عمومی سمرقندی
 • کلینیک امید شرق
 • مرکز تخصصی نوراماساژ
 • ساختمان پزشکان اطلس
 • مجتمع پزشکی

اگر در مراجعه به هر یک از مراکز درمانی  تهران پارس نیاز دارید تا به وسیله یک خودرو مجهز به تجهیزات پزشکی به همراه کادر پزشکی اموزش دیده مراجعه کنید میتوانید از سرویس آمبولانس خصوصی تهرانپارس  آسانیسم بهره مند شوید.

آمبولانس خصوصی تهرانپارس

اعزام فوری آمبولانس خصوصی آسانیسم

آسانیسم  پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی معتبر و حرفه ای در شهر تهران و کرج است. پرسنل اسانیسم افرادی اموزش دیده، متخصص حرفه ای و متعهد هستند. از جمله خدمات برجسته آسانیسم میتواند به سرویس آمبولانس خصوصی تهران پارس اشاره کرد.

بنابراین اگر در محله تهران پارس  زندگی می کنید می توانید به منظور انتقال عزیز بیمارتان  به بیمارستان و درمان گاه های موجود در محله  تهران پارس، مراکز درمانی خارج از محله تهران پارس و حتی خارج از تهران از سرویس آمبولانس خصوصی تهرانپارس استفاده کنید. امبولانس های خصوصی  اسانیسم به تمام تجهیزات پزشکی لازم ازجمله انکوباتور، دستگاه های تنفسی و مانیتورینگ مجهز هستند؛ همچنین تمامی کادر  پزشکی آسانیسم افرادی متخصص و آموزش دیده  هستند که  قبل از  استخدام احراز هویت می شوند . پلتفرم خدمات پرستاری و مراقبتی آسانیسم  به منظور افزایش کیفیت خدمات رسانی، بر عملکرد کادر پزشکی و پرسنل آمبولانس ها به صورت دوره ای نظارت دارد.

تیم پشتیبان پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم به صورت شبانه روز  پاسخگو و پشتیبان شما ساکنین عزیز تهرانپارس است بنابراین اگر سوال یا ابهامی در زمینه هزینه و نحوه درخواست امبولانس خصوصی  تهرانپارس با توجه به شرایط جسمانی بیمارتان و همچنین مقصدی که تصمیم دارید مراجعه کنید دارید می توانید با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید.

شما می توانید برای درخواست سرویس آمبولانس خصوصی تهرانپارس فرم ثبت سفارش موجود در سایت و اپلیکیشن آسانیسم را تکمیل کنید یا با شماره آمبولانس خصوصی 02191304433 تماس بگیرید. پس از ثبت درخواست شما، کارشناسان ما جهت هماهنگی بیشتر و اطلاع از شرایط جسمانی و روحی و روانی عزیزتان با شما تماس خواهند گرفت سپس امبولانسی مخصوص عزیز شما  به محل مورد نظر تان اعزام می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.