آمبولانس خصوصی تهران

28 تیر 1400
/
زهرا ابراهیمی

برای بسیاری از افراد، درخواست آمبولانس تنها به معنای درخواست کمک در مواقع اضطراری است. درست زمانی که چاره ای جز این کار نداریم. حقیقت امر این نیز همین انتقال بیمار به مراکز درمانی و بهبود سلامتی فرد است؛ اما نه فقط در مواقع اورژانسی. شما می توانید برای انتقال یک یا چند بیمار، در صورت نیاز به کمک های پزشکی یا مراقبت های ویژه، از خدمات آمبولانس ها استفاده کنید. در چنین شرایطی این سرویس، خدمات آمبولانس خصوصی تهران یا در دیگر نقاط ایران خطاب می شود.

مرکز آمبولانس خصوصی, اعزام آمبولانس خصوصی تهران

آمبولانس های خصوصی چیست؟

منظور از آمبولانس های عمومی، همان ماشین های بزرگ وابسته به سازمان بهداشت و درمان کشور هستند که پس از تماس با 115 و توضیح شرح حال بیمار، اقدام به اعزام آمبولانس می کنند. ولی آمبولانس های خصوصی جزو خدمات شرکت های ارائه خدمات پرستاری در منزل اند و بر اساس نیاز و درخواست شما، اعزام خواهند شد.

بدون شک همه ما با آمبولانس های عمومی آشنایی هر چند نسبی داریم، اما نمونه های خصوصی، سرویسی تقریبا نوین در عرصه خدمات درمانی اند که برای رفاه حال هر چه بیشتر بیماران فراهم آورده شده اند. پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم نیز یکی از همین مراکز است که با همکاری موسسات معتبر در تهران و سطح کشور، در زمینه خدمات بهداشتی- درمانی چون اعزام آمبولانس خصوصی تهران فعالیت می کند.

در چه مواقعی از سرویس اعزام آمبولانس خصوصی تهران استفاده کنیم؟

اگر بیماری در خانه دارید که در حال سپری کردن طرح درمان در منزل است، اگر بیمار (کودک یا سالمند) به لحاظ جسمانی در وضعیت مساعدی نیست و انتقال وی به مراکز درمانی به صورت تنهایی کار خطرناکی است، اگر امکان صبر کردن برای آمدن آمبولانس های عمومی را ندارید و تمایل به ویزیت دکتر در منزل دارید، اگر به دنبال تجهیزات جدیدتر و به روزتر هستید یا اگر شرکت خدمات پرستاری در نزدیکی خود می شناسید که زمان رسیدن آمبولانس آنها به شما خیلی سریع تر از آمبولانس های دولتی است، این سرویس برای شما است.

مزایای استفاده از آمبولانس خصوصی تهران, هزینه های سرویس آمبولانس خصوصی

مزایای استفاده از آمبولانس خصوصی تهران (مرکز آمبولانس خصوصی)

شرایط مختلف بسیاری باعث می شود تا استفاده از خدمات آمبولانس خصوصی را به دیگر سرویس ها ترجیح دهیم. از جمله:

در هر شرایطی در دسترس اند

آمبولانس های عمومی صرفا در شرایط اورژانسی و به خصوصی قابل استفاده اند؛ یعنی اگر بیمار شما شرایط وخیمی نداشته باشد، امکان بهره مندی از خدمات آنها تقریبا غیر ممکن است. در حالی که بیمار در هر موقعیتی باشد، شما می توانید از سرویس آمبولانس خصوصی تهران استفاده کنید.

آمبولانس های عمومی محدودیت مکانی دارند

مرکز بهداشت و درمان هر استانی، آمبولانس های عمومی مخصوص به خود را دارند و پس از تماس و درخواست مراقبت های پزشکی، بیمار را به نزدیکترین بیمارستان منتقل می نمایند. در حقیقت، بیمار یا خانواده او هیچ حق انتخابی در انتخاب آن مرکز درمانی نخواهند داشت. حال فرض کنید از خدمات نزدیکترین مرکز درمانی استفاده کردید اما رضایتمند نبودید، در این شرایط مجبور به پذیرفتن موقعیت موجود خواهید بود.

این در حالی است که در سرویس اعزام آمبولانس خصوصی، به خواسته بیمار نیز توجه می شود و کارشناسان بر اساس شرایط وی، در انتخاب بهترین گزینه به آنها یاری می رسانند.

ممکن است آمبولانسی برای کمک به بیمار شما اعزام نشود

بعضا و به خصوص در موقعیت های خاص، برخی از مراکز بهداشتی و درمانی دولتی، چندین آمبولانس را برای شرایط به خصوص و حاد نگه می دارد و از اعزام آنها به خانه بیمار سر باز می زند. این شرایط هیچ گاه در سرویس خدمات اعزام آمبولانس خصوصی تهران پیش نخواهد آمد. در هر شرایطی که باشید، می توانید با تماس با مرکز مربوطه و ثبت درخواست، سریعا از این خدمات بهره مند شوید. حتی قادر به رزرو زمان مراجعه آنها نیز خواهید بود. دیگر چه چیزی از این بهتر؟

اگر تنها هستید، آمبولانس خصوصی تهران برای شما است

اگر در شرایط جسمانی خوبی نیستید، امکان مراجعه به مراکز درمانی را نداشته یا برای این کار همراهی ندارید، این سرویس کاملا برای شما طراحی شده است. کارشناسان این سرویس در هر شرایط و موقعیت مکانی و زمانی قادر به ارائه سرویس به شما خواهند بود.

هزینه های سرویس آمبولانس خصوصی

هزینه های این سرویس متناسب با نوع خدمات درخواستی کاملا متفاوت خواهد بود. برخی از افراد ممکن است تنها به کنترل قند خون نیاز داشته باشند و عده ای دیگر در شرایط وخیم تر بوده و به مراقبت های ویژه پزشکی. به همین منظور، نمی توان عدد و رقم مشخصی را برای این کار اعلام کرد.

علاوه بر آن، هزینه انتقال بیمار به مراکز درمانی نیز عامل موثر دیگری است که این هزینه را کمتر یا بیشتر می کند. به همین منظور، برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به خدمات این سرویس و هزینه های دقیق بر اساس نیازتان، با کارشناسان آسانیسم در تماس باشید.

برای درخواست آمبولانس خصوصی تهران، ثبت سفارش، برطرف کردن سوالات مربوطه و هر گونه مسئله دیگری مرتبط با خدمات بهداشتی و درمانی می توانید از طریق شماره تلفن 0218514141 و وبسایت ما با کارشناسان در تماس باشید. پرسنل در هر ساعتی از شبانه روز آماده سرویس دهی به شما عزیزان هستند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
1 + 17 = جواب سوال را در کادر بالا وارد نمایید.