لیست مراکز خدمات پرستاری در تهران

28 اردیبهشت 1400
/
زهرا ابراهیمی

شاید با یک جستجو کوچک متوجه شوید مراکز خدمات پرستاری مختلفی در تهران هستند ولی همه مراکز مورد اعتماد نیستند، به همین منظور در این مقاله لیست مراکز خدمات پرستاری در تهران را که با موسسه آسانیسم همکاری دارند یا کمی مطرح هستند و تمام خدمات بهداشتی و درمانی موردنیاز را ارائه میدهند معرفی می کنیم.

چرا به خدمات پرستاری در منزل نیاز داریم؟ مزایای آن چیست؟

افراد زیادی هستند که وظیفه دارند از یک فرد دیگر مراقبت کنند، برای مثال والدین باید از کودکان خردسال خود نگهداری کنند، فرزندان از والدین سالمند یا فردی از بیمار خود؛ اما با مشغله های فراوان امروزی، اشتغال همه اعضای خانواده، دور بودن اطرافیان از سالمندان یا بیماران خود یا عدم توانایی جسمی مناسب برای مراقبت از دیگران ممکن است این امر را به یک کار چالش برانگیز تبدیل کند؛ اما چاره چیست؟

خدمات پرستاری در منزل آسانیسم میتواند تمام این دغدغه ها را برطرف کند. راه حلی ایمن و مقرون به صرفه که نه تنها خانواده کودک، بیمار یا سالمند را از نگرانی رها خواهد کرد، بلکه به این عزیزان اجازه می دهد تا در آرامش و آسایش این دوره از زندگی خود را سپری نمایند؛ بنابراین این مراکز در چنین موقعیت هایی بهترین انتخاب هستند.

لیست مراکز خدمات پرستاری در تهران که در ادامه معرفی خواهیم کرد، بدون معطلی تمام خدمات بهداشتی و درمانی موردنیاز را به شما خواهند رساند؛ یعنی دیگر نیازی به ماندن در صف های انتظار طولانی نیست و سریعا درمان خواهید شد.علاوه بر آن، برعکس مراکز درمانی که پزشک یا پرستار ناگزیر به رسیدگی به چندین بیمار به صورت همزمان است، در این شرایط شما تنها بیمار هستید. به همین منظور تمام حواس و تمرکز متخصص روی سلامتی شما خواهد بود.

از همه مهمتر، به دلیل عدم حضور در محیط پر استرسی چون درمانگاه یا بیمارستان، سریع تر درمان می شوید. تعداد مراکز درمانی نسبت به تعداد بیماران کم است. به همین منظور هیچ وقت این مکان ها را خلوت نخواهید یافت. با سرویس خدمات پرستاری در منزل به دور از هیاهو و شلوغی هستید، این امر تاثیری به سزایی در سرعت بهبودی شما خواهد گذاشت.

List of nursing service centers, خدمات پرستاری در منزل آسانیسم

خدمات پرستاری در منزل شامل چه مواردی می شوند؟

 • وظایف و مسئولیت هر موسسه موجود در لیست مراکز خدمات پرستاری در تهران عبارتند از:
 • مراقبت های پزشکی: ویزیت توسط پزشک، تشخیص یا کمک به ادامه روند بیماری
 • پرستاری: این خدمات با توجه به نیاز و تقاضای درخواست کننده متفاوت خواهد بود. پرستار قادر به انجام پانسمان، بخیه، تزریقات، نظارت بر مصرف دارو،
 • تعویض سوند، کمک به اجرای فعالیت های تجویز شده، کنترل وضعیت جسمانی، مراقبت از بیمار و ... است.
 • پرستاری از کودک و سالمند نیز در دسته خدمات پرستاری قرار می گیرند.
 • آزمایشات: انجام آزمایشات متفاوتی چون تست PCR، آنتی بادی، چک آپ بانوان یا آقایان، آزمایش خون و ...
 • فیزیوتراپی، گفتاردرمانی، شنوایی سنجی، کاردرمانی
 • خدمات دارویی

چطور برای این خدمات درخواست دهیم؟

پاسخ به این سوال، توام با آشنایی با نحوه عملکرد موسسه ما است. آسانیسم به عنوان واسطه ای میان درخواست کننده (بیمار یا اطرافیان آنها) و ارائه دهنده خدمات عمل می کند؛ به عبارت دیگر، برای پیدا کردن یک پرستار سالمند یا هر خدمات دیگری کافی است از طریق وبسایت یا اپلیکیشن آسانیسم درخواست خود را ثبت نمایید. ثبت درخواست به واسطه تکمیل فرمی است که تنها 1 دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت. پس از آن کارشناسان ما برای هماهنگی های بیشتر و ارجاع درخواستتان به موسسات مربوطه با شما تماس خواهند گرفت.

توجه داشته باشید که آسانیسم به دلیل تسهیل گری در کارها هیچ هزینه ای یا بار اضافه بر دوش مشتری نداشته و فقط در سرعت و کیفیت خدمات و رضایت مشتری فعالیت می نماید.

لیست مراکز خدمات پرستاری, مرکز خدمات پرستاری سفیر آرامش, مرکز خدمات پرستاری پروانه سفید

لیست مراکز خدمات پرستاری آسانیسم

لیست مراکز خدمات پرستاری در تهران که با آسانیسم همکاری دارند، از جمله معتبرترین مراکز درمانی در این حوزه اند. اثبات این امر، تجربه بالا، سابقه درخشان و اخذ مجوزهای رسمی و ضروری از سوی سازمان های ذی نفع است.

برخی از موسسات زیر فقط جهت معرفی می باشند و آسانیسم هیچگونه همکاری با آنها نداشته و ندارد. از آنجایی که اولویت ما، رضایت و آسودگی شما از روند درمان است، پیش از عقد قرارداد با هر موسسه ارزیابی های متفاوتی روی آنها صورت خواهد گرفت. پیش از اعزام پرستار، پزشک یا کارشناس به منزل شما نیز تمام مدارک مهم جهت احراز هویت آنها مانند گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد بررسی خواهند شد. علاوه بر آن، سفته و کارت شناسایی نیز به منظور اطمینان هر چه بیشتر از متخصصان گرفته می شود.

موسساتی که میتوانید از طریق آسانیسم به آنها درخواست خدمات پرستاری در منزل دهید عبارتند از:

مرکز خدمات پرستاری بصیر شفیع

موسسه بصیر شفیع با بیش از 20 سال سابقه در زمینه بهداشت و درمان، یکی از معتبرترین مراکز درمانی برای ارائه خدمات در منزل است. این موسسه با دریافت مجوز رسمی از نهادهای ذی نفع، با دارا بودن بیش از 200 کارشناس، پرستار و متخصص ماهر در تمام روزهای هفته آماده خدمات رسانی است.

خدمات این موسسه شامل ویزیت پزشک عمومی یا متخصص، انجام جراحی های کوچک، اعزام همراه بیمار، پرستار سالمند، پرستار کودک، خدمات آزمایشگاهی (انجام کلیه آزمایش ها و پاسخدهی فوری)، اعزام آمبولانس، رادیوگرافی، فیزیوتراپی، گفتار درمانی، شنوایی سنجی، کار درمانی، لیزر درمانی، صدور گواهی فوت، اجاره یا فروش تجهیزات پزشکی، درمان اعتیاد و ... می شود.

موسسه پرستاری نبض اول

مرکز تخصصی خدمات پزشکی،پرستاری و فیزیوتراپی نبض اول مرجع ارائه دهنده کلیه خدمات درمانی در منزل بوده ، که به صورت گروه پزشکی با زیر مجموعه هایی همچون مرکز فیزیوتراپی،مرکز مشاوره و خدمات پرستاری  و آزمایشگاه که با کمک نماینده های علمی و پشتیبانی حرفه ای و با بهره گیری از پزشکان،پرستاران و فیزیوتراپیست های باتجربه و پیشرفته ترین دستگاه های تشخیصی و درمانی مورد نیاز ، امور درمانی را با بالاترین کیفیت و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به صورت شبانه روزی در سراسر تهران  بزرگ درمنزل شما ارائه میدهند.

از جمله خدماتی که این مرکز ارائه می دهد می توان به لیست زیر اشاره نمود:

 • تزریقات و وصل سرم در منزل
 • آزمایش خون و چکاپ وتست کرونا
 • ویزیت پزشک متخصص و عمومی
 • تعویض انواع پانسمان و زخم بستر
 • سوندگذاری مثانه و معده
 • انجام رادیولوژی و نوارقلب در منزل
 • انجام سونوگرافی و اکو قلب
 • مراقبت و نگهداری از بیمار و سالمند
 • فیزیوتراپی در منزل و کاردرمانی درمنزل
 • ویزیت ماما درمنزل
 • ماساژ درمانی و ماساژ ریلکسی
 • اجاره دستگاه اکسیژن ساز و سایر تجهیزات بیمارستانی

مرکز خدمات مراقبتی آرامش اول

خدمات پرستاری ارامش اول با ۱۵ سال سابقه درخشان و همراه با کادری مجرب و درجه یک در زمینه مراقبت از سالمند و کودک اقدام به فعالیت نموده و با اعزام مراقبین اموزش دیده مجرب و متناسب با شرایط سالمند و کودک و ارائه کلیه خدمات پرستاری مراقبتی درپی کسب رضایت شما کارفرمایان عزیز می باشد. تمام خدمات مراقبت در منزل توسط این مجموعه انجام می شود و در کوتاه ترین زمان ممکن مناسب ترین نیرو متناسب با نیاز مشتری هماهنگ و اعزام می شود.

مرکز خدمات پرستاری در منزل شریف

موسسه معتبر بعدی، مرکز شریف است. این موسسه به صورت تخصصی در حوزه خدمات پرستاری در منزل فعالیت دارد. ولی خدمات آن به اینجا ختم نمی شود. شما میتوانید برای نگهداری بیمار یا سالمند خود چه در منزل و چه در بیمارستان، درخواست خود از آنها را ثبت نمایید. علاوه بر آن، در نگهداری و مراقبت از کودک نیز آماده خدمات رسانی هستند.

این موسسه با بهره گیری از تخصص و تجربه کادر متبحر خود توانسته اعتبار خوبی را میان مردم و مراجعین خود کسب نماید. همچنین اخذ مجوزهای رسمی از سمت وزارت بهداشت و درمان، دیگر اثبات کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط این موسسه است.

خدمات پرستاری پرنیان

موسسه پرنیان، مرکز بعدی در لیست مراکز خدمات پرستاری در تهران است. تجربه 20 ساله، کادر متخصص و مهربان، پشتیبانی 24 ساعته، مشتریان چندین ساله (رضایت بالای مراجعه کنندگان) و قیمت های مقرون به صرفه تنها بخشی از امتیازات این موسسه بااعتباراست.

خمات این موسسه عبارتند از: اعزام پرستار کودک، پرستار سالمند، پرستار بیمار (چه در منزل و چه در بیمارستان)، خدمه منزل (جهت انجام کارهای خانه) و کارشناس دیابت به هنگام درخواست پرستار برای بیمار دیابتی.

از جمله ویژگی هایی که این موسسه را نسبت به دیگران متمایز می سازد، توجه ویژه آنها به خدمات پرستار کودک است. پرستاران علاوه بر آموزش مهارت های لازم و ضروری در این سن با استفاده از شیوه های نوین، در تعلیم زبان های انگلیسی، فرانسه و عربی به فرزندانتان نیز تمرکز دارند.

مرکز پرستاری زندگی برتر, خدمات پرستاری در تهران

مرکز پرستاری زندگی برتر

موسسه حرفه ای بعدی در زمینه خدمات پرستاری در منزل، مرکز زندگی برتر است. این موسسه متشکل از نیروی متخصص و دلسوزی است که در هر ساعتی از شبانه روز آماده خدمات رسانی تخصصی به شما عزیزان هستند. پرستاری از سالمند، کودک و بیمار سرویس های ارائه شده این مرکز اند. پرستاران هر بخش از افراد آموزش دیده و باتجربه انتخاب شده اند تا بتوانند تمام درخواست های شما از یک پرستار حاذق را برآورده سازند.

موسسه زندگی برتر از جمله مراکز حرفه ای در لیست مراکز خدمات پرستاری در تهران است. به این دلیل که نه تنها در هر زمانی از شبانه روز پاسخگوی شما خواهند بود، بلکه پس از عقد قرارداد و اعزام کارشناس نیز به صورت 24 ساعته روند را پیگیری و پشتیبانی خواهند کرد.

مرکز خدمات پرستاری سفیر آرامش

مرکز سفیر آرامش تاکنون مفتخر به ارائه خدمات به بیش از 1000 شهروند بوده است. این تعداد نشان از دانش، اعتبار و اعتماد مردم به موسسه دارد. خدمات این مرکز به صورت تخصصی در حوزه پرستاری در منزل و ارسال متخصص فیزیوتراپ، کاردرمان و ... است. خدمات به صورت شبانه روزی ارائه می شوند و پس از ثبت درخواست، در اسرع وقت کارشناسان به محل اعزام.

دیگر خدمات این موسسه عبارتند از: ویزیت پزشک، خدمات پرستار بیمار، مراقبت از کودک یا سالمند و خدمه منزل.

مرکز خدمات پرستاری پروانه سفید

پروانه سفید موسسه معتبر بعدی در لیست مراکز خدمات پرستاری در تهران آسانیسم است. البته نکته قابل توجه ارائه خدمات این موسسه به شهرستان های اطراف تهران و پاسخگویی 24 ساعته کارشناسان به درخواست شما نیز است. خبر خوش اینکه این موسسه با سازمان های بسیاری از جمله بانک ها، بیمارستان های خصوصی، دولتی و دانشگاهی قرارداد دارد. پس جای نگرانی نیست.

خدمات این موسسه بسیار گسترده است. شما میتوانید علاوه بر خدمات پرستاری در منزل برای سرویس هایی چون خدمات پاراکلینیکی، گفتاردرمانی، فیزیوتراپی، رادیوگرافی و خدمات آزمایشگاهی نیز از طریق آسانیسم به این موسسه مراجعه فرمایید.

مرکز خدمات پرستاری سلامت اول

مورد بعدی در لیست مراکز خدمات پرستاری در تهران، سلامت اول است. خدمات رسانی 24 ساعته حتی در ایام تعطیل، کادر 3000 نفری مجرب، اخذ مجوز از سازمان های مربوطه، سابقه درخشان 10 ساله و ارائه خدمات به سازمان ها و وزارتخانه ها تنها بخشی از امتیازات این موسسه مربوطه می شود. از جمله خدمات این موسسه میتوان به پرستار سالمند، پرستار کودک و پرستار بیمار در منزل اشاره کرد.

مرکز خدمات پرستاری آیدا

مرکز آیدا، یکی از حرفه ای ترین و باکیفیت ترین موسسات خدمات بهداشتی- درمانی در منزل است. این موسسه با دارا بودن کادر متخصص و مجرب، آماده پاسخگویی به شما عزیزان به صورت 24 ساعته است. خدمات این موسسه شامل خدمات پرستاری در منزل، ویزیت پزشک، انجام کلیه تزریقات، سرم و سوند، خدمات فیزیوتراپی و روانشناسی، انجام آزمایشات متفاوت و اجاره و فروش تجهیزات پزشکی است.

خدمات پرستاری عاطفه

مرکز پرستاری عاطفه، موسسه بعدی در لیست مراکز خدمات پرستاری در تهران است. این موسسه با بیش از 20 سابقه در این زمینه، با بهره گیری از نیروی فعال، متخصص، متبحر و دلسوز همواره سعی در ارائه خدمات باکیفیت و حرفه ای داشته است. اعتبار بالا و مراجعه کنندگان قدیمی نیز اثبات این ادعا هستند.
خدمات این موسسه شامل پرستار سالمند، کودک، اعزام پزشک عمومی یا متخصص (ماما، فیزیوتراپ، ماسور)، انجام تزریقات در منزل و گرفتن نوار قلب می شود. علاوه بر خدمات گسترده این مرکز، پشتیبانی 24 ساعته نیز دیگر مزیت این موسسه است.

اگر به خدمات پرستاری نیاز دارید و با توجه به نیاز خود، از میان لیست مراکز خدمات پرستاری در تهران مناسب ترین موسسه را برای کارهای خود انتخاب کرده اید، همین حالا با آسانیسم تماس بگیرید تا درخواست شما سریعا ثبت گردد.

دسته بندی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

 • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
5 + 2 = جواب سوال را در کادر بالا وارد نمایید.