خانه

نگهداری از سالمند 24 ساعته در منزل

اگر پدر یا مادر پیر یا عزیز شما تنها زندگی می‌کنند و شما در تلاش برای برآورده کردن نیازهای آنها هستید و خود را تحت فشار قرار می‌دهید، خدمات پرستاری شبانه روزی از سالمندان می‌تواند یک راه حل باشد. مراقبت 24 ساعته در منزل مراقبت‌های شبانه روزی و کاملی را برای بزرگسالان مسن فراهم می‌کند. خدمات مراقبت 24 ساعته برای سالمندانی که زوال عقل دارند یا به دلیل محدودیت‌های جسمی در خانه هستند، بسیار سودمند است. در نتیجه خانواده‌ها از آرامش خاطر برخوردار می‌شوند، زیرا می‌دانند مراقبان با سخت کوشی بر ایمنی عزیزانشان نظارت می‌کنند، نیازهای روزمره را برآورده می‌کنند و همراهی دلسوزانه‌ای را ارائه می‌دهند.

آیا مراقبت در منزل 24 ساعته برای ما مناسب است؟

خدمات پرستاری شبانه روزی از سالمندان می‌تواند بسیاری از مشکلات دوران سالمندی را بهبود بخشد. به عنوان مثال از زمین خوردن و سقوط سالمندان جلوگیری می‌کند و با مراقبت و توجه صحیح از وخیم‌تر شدن بیماریهای آنها جلوگیری می‌کند. همچنین برای افرادی که به تازگی از بیمارستان مرخص شده‌اند یا تحت عمل جراحی بوده‌اند، خدمات پرستاری شبانه روزی بسیار کمک کننده خواهد بود. این خدمات برای ارائه کمک به افراد در هر زمان از روز در دسترس است و آرامش و اطمینان خاطر را برایشان ایجاد می‌کند.

خدمات پرستاری شبانه روزی در محیط آشنای خانه سالمند و در راحتی فراوان، از فشار روانی ناشی از انتقال او به خانه سالمندان جلوگیری می‌کند. بیشتر افراد ترجیح می‌دهند که دوران سالمندیشان را در خانه خود بگذرانند. نه اینکه استقلال و کیفیت کلی زندگی خود را از دست بدهند. سالمندان دوست ندارند که مدام توسط فرزندانشان کنترل شوند. همچنین فشار سربار بودن برای آنها استرس اضافی را ایجاد می‌کند. همین مورد باعث ایجاد انواع بیماریهای جسمی و روانی در آنها می‌شود. پرستاری از سالمند شبانه روزی می‌تواند ایمنی و بهزیستی بهینه‌ای را برایشان فراهم کند را زیرا این افراد کمتر توانایی مراقبت از خود را به ظور صحیح ندارند.

خدمات پرستاری شبانه روزی, مزایای پرستاری از سالمند شبانه روزی, نگهداری از سالمند, پرستار سالمند در منزل, پرستار سالمند شبانه روزی

خدمات پرستاری 24 ساعته از سالمندان برای چه کسانی بهتر است؟

شما ممکن است فکر کنید که مراقبت سالمند شبانه روزی در درجه اول برای افرادی است که به صورت دائمی در بستر بیماری هستند. گرچه این یک راه حل عالی برای آنها است، اما برای سایر افرادی که خواهان کمک مداوم هستند نیز مفید است. به عنوان مثال، خدمات پرستاری شبانه روزی ما برای بزرگسالانی که دارای موارد زیر هستند، بسیار مفید خواهد بود.

بی ثباتی یا ترس از زمین خوردن

نگرانی در مورد زمین خوردن سالمندان می‌تواند منجر به عدم تحرک شده، که باعث می‌شود عضلات آنها دچار آتروفی شود (تحلیل برود) و این امر خطر سقوط آنها را افزایش می‌دهد! با خدمات نگهداری از سالمند، آنها همیشه شخصی را در هر شرایطی در کنار خود همراه داشته، بنابراین با خیال آسوده می‌توانند  فعال باشند.

تنهایی یا ترس از تنها بودن

هیچ کس نباید احساس تنهایی و انزوا را تجربه کند. تنهایی خطر افسردگی در سالمندان را افزایش می‌دهد. قلب دلسوز مراقب در منزل یک آرامش همیشگی است.

خدمات پرستاری شبانه روزی, فواید پرستاری از سالمند شبانه روزی, نگهداری از سالمند, پرستاری 24 ساعته, پرستار سالمند شبانه روزی

مشکل در به یاد آوردن مصرف دارو

“امروز داروی خود را مصرف کردی؟” اگر این سؤال را بارها و بارها از سالمند عزیزتان پرسیده‌اید باید بدانید که خدمات پرستاری شبانه روزی می‌تواند این اضطراب و مشکل شما را از بین ببرد. مراقبان با کیفیت ما به سالمندان عزیز یادآوری می‌کنند که چه زمانی داروهایشان را مصرف کنند تا دوزهای مقرر شده را فراموش یا تکرار نشوند.

از دست دادن حافظه، داشتن علائم زوال عقل یا بیماری آلزایمر

اختلال حافظه و فراموشی ممکن است با افزایش سن ایجاد شود. افراد مبتلا به آلزایمر در یک محیط آشنا بهترین عملکرد را دارند. اما بیشتر آنها برای سالم ماندن و  حفظ ایمنی در خانه نیاز به مراقبت طولانی دارند.

مزایای خدمات پرستاری 24 ساعته چیست؟

 • امکان ماندن سالمندان در محیط آشنای خانه: اغلب سالمندان با زندگی طولانی‌تر در خانه‌های خود احساس رضایت می‌کنند. آنها حتی در شرایطی که دیگر نمی‌توانند وظایفی مانند خانه داری، خرید مواد غذایی، حمل و نقل یا مراقبت شخصی را مدیریت کنند، می‌توانند در  خانه خودشان احساس امنیت کنند.
 • حفظ ایمنی سالمند: از مشکلات مزمن سلامتی گرفته تا از دست دادن حافظه، برخی از سالمندان شرایطی دارند که آنها را در معرض خطر سقوط یا سایر نگرانی‌های ایمنی قرار می‌دهد. خدمات پرستاری شبانه روزی به شما این اطمینان را می‌دهد که عزیزان شما پشتیبانی لازم را برای ایمنی در خانه دارند.
 • همراهی سالمند در فعالیتها و سرگرمی‌ها: بسیاری از سالمندان بدون داشتن کمک و همراه، نمی‌توانند کارهایی که دوست دارند را ادامه دهند. پرستاری از سالمند شبانه روزی این فرصت را به آنها می‌دهد تا سالمندان علایق خاص و سرگرمی‌های مختلف را دوباره از سر گیرند. تا به عزیزان شما کمک کند زندگی را دوست داشته باشد.
 • کمک به فرزندان سالمند در مراقبت از والدینشان: ما می‌دانیم که پدر یا مادر پیر خود را دوست دارید، اما لازم نیست که مراقبت از آنها را به تنهایی انجام دهید. بگذارید مراقبان متخصص ما چشم و گوش روزانه شما باشند تا خطر استرس خانوادگی یا شخصی را کاهش دهند.

خدمات پرستاری شبانه روزی, استخدام پرستار سالمند شبانه روزی, نگهداری از سالمند, پرستار سالمند شبانه روزی ویژه

خدمات پرستاری شبانه روزی شامل چه مواردی می‌شود؟

 •  یک محیط  راحت، تمیز و ایمن را برای سالمندان ایجاد می‌کند.
 • از زمین خوردن یا بروز سایر آسیب‌ها به هنگام انجام فعالیت‎های روزمره جلوگیری
 • همراهی سالمندان در انجام فعالیت‌های مورد علاقه آنها، گفتگوی دوستانه و  آنها را فعالیتهای بدنی را تشویق و کمک می‌کنند.
 • وعده‌های غذایی سالم را تهیه کرده و مصرف داروهایشان را کنترل می‌کنند.
 • در صورت داشتن تکرر ادرار هنگام شب، به آنها کمک می‌کنند تا به هنگام رفت و آمد به سرویس بهداشتی زمین نخورند.
 • حمل و نقل و اسکورت سالمند در ملاقات‌های پزشکی یا مسافرت‌ها
 • با ارائه یک رژیم مراقبت 24 ساعته، عفونت‌های پوستی و احتمال عفونت ادراری را کاهش داده می‌شود.
 • در صورت بی‌خوابی و اختلال خواب به هنگام شب در کنار آنها خواهند بود.
 • خطر سقوط را برای افرادی که نیاز به کمک دارند تا از رختخواب یا از خانه بیرون بیایند، به حداقل می‌رسانند.
 • در صورتی که سالمند بیماری خاصی داشته باشد، در روند بهبودی او اقدامات ویژه‌ای را اتخاذ می‌کنند.

روند اعزام نیرو برای خدمات پرستاری شبانه روزی

پس از بحث تلفنی درباره نیازها و وضعیت فعلی شما، زمان مناسبی را برای اعزام در پرستار با شما و اعضای خانواده‌تان ترتیب می‌دهیم. یکی از اعضای تیم باتجربه ما برای پاسخگویی به هر گونه سؤال شما، ارزیابی نیازهای مراقبتی، توضیح دادن در مورد چگونگی کمک به شما و ساختن یک طرح مراقبتی متناسب برای خدمات پرستاری شبانه روزی و قیمت گذاری با شما صحبت خواهد کرد. برای اطمینان از اینکه مشتریان ما بهترین کیفیت مراقبت را دریافت می‌کنند.

هدف ما این است که بالاترین سطح حمایت و مراقبت از عزیزان شما را داشته باشیم و به شما و خانواده‌تان آرامش خاطر بیشتری بدهیم. در هر شرایطی که باشید، ما یک پرستار مناسب برای رفع نیازها و خواسته‌های شما برایتان اعزام خواهیم کرد. مشتاقانه منتظر تماس شما هستیم.

2 پاسخ

 1. سلام وقت به خیر
  پرستار سالمند آلزایمری نیاز دارم برای محدوده ونک شبانه روزی.

  1. سلام فربد عزیز.
   سپاسگزاریم که انتخابتان برای دریافت خدمات پرستاری آسانیسم هست. لطفا برای ثبت درخواست پرستار سالمند 24 ساعته فرم داخل سایت یا اپلیکشن را پر کنید یا با شماره تلفن 02191304433تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.