پرستار در منزل تهران

اگر در تهران زندگی می‌کنید و برای نگهداری از عزیزان خود به مشکل برخورده‌اید، آسانیسم در کنار شماست. 

پلتفرم آسانیسم یکی از معتبرترین ارائه دهندگان خدمات پرستار در منزل تهران است.

با استخدام پرستار، حتی زمانی که در منزل حضور ندارید، خیالتان از بابت امنیت و سلامت عزیزانتان آسوده خواهد بود. برای ثبت سفارش با شماره 02191304433 تماس بگیرید یا درخواست خود را در وبسایت ثبت کنید.

استخدام پرستار در منزل تهران
مراقبت سالمندان, پرستار سالمند, مراقبت از سالمندان در زمان شیوع کرونا

پرستار سالمند

با افزایش سن، به‌تدریج قوای بدنی تحلیل می‌رود، سیستم ایمنی ضعیف شده و توانایی‌های افراد کاهش می‌یابد. آن‌ها در انجام اموری که تاکنون به تنهایی انجام می‌دادند، به کمک دیگران نیازمند می‌شوند، از طرفی احتمال ابتلا به بیماری‌های متفاوت در سالمندان بیش‌تر است.

در این وضعیت حمایت‌های خانواده، برای بازگشت امید به زندگی، کنترل بیماری‌ها و سلامت سالمند خیلی مهم است. اما اگر اعضای خانواده تخصص، توانایی یا زمان کافی برای مراقبت از عزیزان سالخورده خود را نداشته باشند، کمک گرفتن از پرستار سالمند انتخاب مناسبی خواهد بود.

حتی می‌توانید برای سالمندانی که از منزل شما دورند و ترجیح می‌دهند در خانه خود زندگی کنند، پرستار سالمند شبانه‌روزی بگیرید؛ تا بجای حضور در خانه سالمندان یا منزل شما، در منزل خود به زندگی ادامه دهند.

مزایای استخدام پرستار سالمند در منزل تهران

اگر برایتان سوال است که استخدام پرستار سالمند چه مزایایی برای شما خواهد داشت با ما همراه باشید.

توجه به سالمند و علایق او

هنگامی که برای سالمند، پرستار می‌گیرید، شانس توجه خصوصی و تخصصی را به او می‌دهید. پرستار به همه امور سالمند از جمله تغذیه، زمان خواب، روند درمان، کار‌های مورد علاقه و… رسیدگی می‌کند. توجه شخصی به سالمند چیزی است که در خانه سالمندان برای او به ندرت اتفاق می‌افتد.

پرستار سالمند در منزل تهران

حفظ استقلال سالمند

خیلی از سالمندان دوست دارند مانند گذشته در خانه خود بمانند و به انجام امور شخصی خود بپردازند، از طرفی بعضی از آن‌ها با قرار گرفتن در محیطی مثل سرای سالمندان که دارای قوانین خاصی است، احساس سلب شدن استقلال را دارند.

این درصورتی است که با استخدام پرستار سالمند می‌توانید احساس عزت نفس و استقلال را به آن‌ها هدیه داده و به‌خوبی از آن‌ها مراقبت کنید.

هزینه نگهداری کمتر

یکی از پرسش‌هایی که خانواده‌ها در حین انتخاب محل نگهداری سالمند با آن روبه‌رو می‌ شوند، این است که قیمت خانه سالمندان بیش‌تر است یا استخدام پرستار؟ با توجه به اینکه بعضی از سالمندان، تنها در ساعاتی از روز نیاز به نگهداری و مراقبت دارند، اما درخانه سالمندان امکان مراقبت ساعتی یا پاره وقت وجود ندارد، استخدام پرستار در منزل، مقرون به‌صرفه‌تر است.

زندگی درکنار خانواده

زندگی دور از خانواده ممکن است به روحیات سالمند ضربه بزند، زیرا همه افراد دوست دارند در کنار خانواده زندگی کرده و اغلب سالمندان می‌خواهند مانند گذشته با آشنایان معاشرت داشته باشد.

از طرفی، دوری سالمند برای اعضای خانواده نیز سخت است. پس اگر دوست دارید، هر زمان که می‌خواهید بتوانید سالمند را ببینید یا او را در کنار خود داشته باشید، سرویس پرستار سالمند تهران، برای شما مناسب است.

در ادامه به بررسی خدماتی که پرستاران آسانیسم در سرویس پرستار سالمند تهران ارائه می‌دهند می‌پردازیم.

 • حفظ بهداشت سالمند و انجام اموری مثل کوتاه کردن ناخن سالمند، استحمام، کوتاه کردن مو، مسواک زدن و…
 • تنظیم یک برنامه غذایی و میان‌وعده مناسب و تهیه آن برای سالمند
 • کمک در انجام امور شخصی مانند رفتن به سرویس بهداشتی، تعویض پوشک درصورت نیاز، تعویض لباس و..
 • کمک به روند درمان با انجام کار‌هایی مثل همراهی سالمند برای مراجعه به پزشک، تهیه دارو و تنظیم زمان مصرف آن، تعویض پانسمان و انجام تزریقات درصورت نیاز و…

پرستار کودک در منزل تهران

 • چک کردن علائم حیاتی مثل فشارخون، قند خون و…
 • تنظیم ساعت خواب و بیداری و فراهم کردن محیط برای خواب آرام
 • هم‌صحبتی با سالمند و برنامه‌ریزی برای پرکردن اوقات فراغت او با امور مورد علاقه سالمند
 • انجام خرید‌های مورد نیاز

پرستار کودک

خیلی از مادران دوست دارند در کنار کودکان خود بمانند و از آن‌ها مراقبت کنند اما مشغله‌ی کاری این اجازه را به آن‎‌ها نمی‌دهد. برخی از آن‌ها نیز دارای فرزندانی با شرایط خاص مثل سندروم داون، اوتیسم یا بیماری‌های دیگر هستند، اما امکان مراقبت از آن‌ها را ندارند. زیرا نگهداری از این عزیزان نیاز به تخصص و دانش دارد و کار هر کسی نیست.

در این شرایط استخدام پرستار کودک می‌تواند بسیار سودمند باشد. اگر در تهران زندگی می‌کنید و برای نگهداری از عزیزان خود نیاز به پرستار حرفه‌ای و مجرب دارید، می‌توانید از سرویس پرستار کودک تهران بهره ببرید. در ادامه خدماتی که پرستاران مجرب آسانیسم ارائه می‌دهند می‌پردازیم.

 • بازی با کودک و سرگرم کردن او
 • تعویض پوشک درصورت نیاز
 • تهیه و آماده کردن شیرخشک درصورت نیاز
 • حمام کردن کودک
 • مرتب کردن اتاق او
 • کمک در انجام تکالیف
 • تنظیم ساعات خواب و بیداری کودک
 • در نظر گرفتن برنامه غذایی مناسب و دادن غذا و میان‌وعده به او

 

مزایای استخدام پرستار کودک در منزل تهران

مدیریت بهتر زندگی

برخی از پدر و مادر‌ها زمان زیادی را به توجه و مراقبت از کودک اختصاص می‌دهند و جنبه‌های دیگر زندگی را فراموش می‌کنند. با وجود اینکه نگهداری از کودکان یک شغل تمام وقت است، اما اگر می‌خواهید به خود استراحتی بدهید، روی امور زندگی کنترل بیش‌تری داشته باشید و روی جنبه‌های اجتماعی خود کار کنید، باید به فکر یک پرستار کودک باشید.

نیازی نیست پرستار کودک شبانه روزی یا تمام وقت بگیرید، می‌توانید تنها برای همان ساعاتی و یا روز‌هایی که برنامه دارید از پرستار کودک در تهران بهره بگیرید.

 فرصت بیش‌تر برای توجه به خود و ارتقاء مهارت‌ها

برخی از مادران با به‌دنیا آمدن فرزندان در زمینه کاری دچار مشکل می‌شوند و از ارتقاء مهارت‌های خود دست می‌کشند، اما درست این است که همه این امور را همزمان مدیریت کرده، هم به کار خود ادامه دهید و هم از عزیزان خود مراقبت کنید.

اگر برایتان انجام چند مسئولیت ‌به‌طور همزمان سخت است، می‌توانید یک پرستار بگیرید. توجه داشته باشید که هزینه پرستار کودک در منزل تهران، هرچقدر هم که باشد، از درآمد شغلی شما بسیار کم‌تر است.

ارتباط بهتر بین والدین و کودک

شاید فکر کنید که کمک گرفتن از شخص دیگری برای مراقبت از کودکان، باعث دور شدن از آن‌ها می‌شود یا به معنی شانه‌خالی کردن از وظایف است، اما حتی اگر  برای مراقبت از کودک، پرستار استخدام کنید؛ باید زمان مناسبی را برای ارتباط با کودکتان اختصاص دهید.

کودکان بیش‌تر از کمیت حضور شما به حضور با کیفیتتان احتیاج دارند. پس کافی است به خود کمی مرخصی بدهید و با انرژی بیش‌تری به توجه و مراقبت از فرزندانتان بپردازید.

در امان ماندن از آسیب‌های پس از بارداری

فرآیند بارداری خسته کننده و طاقت فرسا است. پایش مداوم در حین بارداری، افزایش وزن، ابتلا به‌قندخون و تغییرات هورمونی وسیع، تنها بخشی از اتفاقات زمان بارداری و پس از آن است.

استخدام پرستار سالمند در منزل

از طرفی پس از زایمان، مادر خود احتیاج به مراقبت و نگهداری دارد؛ در چنین شرایطی مراقبت از نوزاد برایش سخت است. بهتر است در این وضعیت، از یک پرستار کودک خبره کمک بگیرید تا علاوه بر مراقبت از مادر و نوزاد، اصول مراقبت از نوزاد را به والدین آموزش بدهد.

انواع پرستار کودک

اگر تصمیم به استفاده از سرویس پرستار کودک تهران از پلتفرم آسانیسم گرفته‌اید باید بدانید که در این سرویس، خدمات مختلفی ارائه شده و مناسب با نیاز شما پرستاران متفاوتی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. در ادامه انوع خدماتی که در سرویس پرستار کودک ارائه می‌شود را بررسی می‌کنیم.

پرستار کودک پاره وقت: این سرویس برای پدر و مادر‌های شاغل مناسب است. در این سرویس پرستاران با توجه به نیاز والدین، به‌صورت روزانه، هفتگی و یا روز‌هایی از هفته به ارائه خدمت می‌پردازند.

پرستار کودک تمام وقت: اگر به هر دلیلی توانایی مراقبت از عزیزان خود را در طول شبانه‌روز  ندارید، این سرویس برای شما مناسب است. در این سرویس، پرستار 24 ساعته از کودک شما مراقبت می‌کند.

پرستار کودک دوقلو: به‌دنیا آمدن کودک وظایف جدیدی را بر دوش پدر و مادر می‌گذارد. مادر پس از زایمان وضعیت سختی را تجربه می‌کند که مراقبت از نوزاد بر شدت آن می‌افزاید. اگر  نوزاد دوقلو باشد، سختی کار چند برابر خواهد شدکه برای کنترل بهتر اوضاع کافی است، یک پرستار کودک دوقلو در تهران استخدام کنید.

پرستار کودک بیمار: علاوه بر سایر خدمات در این سرویس، خدمت پرستار کودک بیمار نیز ارائه می‌شود. نگهداری از کودکان بیمار، بسیار سخت است و حساسیت بالایی دارد. در این شرایط نیز بهتر است از یک پرستار توانا برای نگهداری از عزیزان خود کمک بگیرید.

آسانیسم، ارائه دهنده پرستار سالمند در منزل تهران

امروزه اغلب اعضای خانواده شاغل یا محصل هستند، به همین دلیل مراقبت از عضو بیمار، سالمند یا کودک برای آن‌ها کننده است. بعضی از خانواده‌ها تصمیم می‌گیرند که کودک را به مهدکودک و سالمند را به سرای سالمندان بسپرند، اما همیشه این بهترین انتخاب نیست و ممکن است چالش‌های جدیدی به‌وجود آورد.

پیشنهاد ما به شما استخدام پرستار در منزل است. بدین ترتیب بدون هیچ نگرانی می‌توانید به امور روزمره خود پرداخته و از امنیت و سلامت عزیزان خود مطمئن باشید. اگر در تهران زندگی می‌کنید، می‌توانید از سرویس پرستار در منزل تهران آسانیسم بهره ببرید. برای ثبت سفارش با شماره 02191304433 تماس حاصل کنید

امتیاز محتوا

8 پاسخ

  1. برای گرفتن پرستار حتما به مراکزی مراجعه کنید که مجوزهای لازم جهت مراقبت از سالمند یا کودک را داشته باشند و پرستاران آن ها احراز هویت و مدارکشان تایید شده باشد.

 1. مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل به چه صورت انجام میشه؟ آيا تنها یک پرستار فرستاده میشه ؟

  1. سلام وقت بخیر اگر منظورتون این هستش که تنها یک نفر فرستاده میشه به صورت اجباری و شما حق انتخاب ندارید، خیر شما میتونید با پرستار های مختلف طی مصاحبه و گفتگو، فردی را که مد نظرتون هستش رو برای سالمند خودتون انتخاب کنید تا از سالمند گرامی شما در منزل نگهداری کند.

 2. سلام. چجوری برای پرستار در مرکز شما درخواست بدیم و پرستار 24 ساعته بگیریم؟

  1. سلام، برای این کار باید در سایت فرم را پر کنید و منتظر تماس کارشناسان باشید یا در غیر این صورت با شماره مرکز تماس بگیرید و با کارشناس صحبت کنید.

  1. قیمت ها را می توانید با تماس با شماره داخل سایت دریافت کنید. مشاوران مرکز 24 ساعته پاسخگوی همه سوال های شما در زمینه استخدام پرستار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.