پرستار کودک در باغ فردوس تهران

پرستار کودک در تهران فردی است که آموزش‌های مناسبی در زمینه نوزادان و کودکان دیده است و خانواده‌ها به این فرد برای نگهداری از فرزندان خود دستمزد می‌دهند. این افرادی باید قابل باشند و تمام کارهای شخصی، آموزشی و تغذیه سالم کودک را انجام دهد.

این روزها بسیاری از مادران شاغل با مشکل نگهداری از فرزندان خود مواجه هستند و بسیاری از آن‌ها این وظیفه را به پرستار کودک می‌سپارند. اما سؤال اینجاست که یک پرستار کودک چه شخصیتی باید داشته باشد؟

پرستار کودک در منزل
خدمت پرستار کودک در منزل
ثبت درخواست پرستار برای فرزند در باغ فردوس

چرا از آسانیسم پرستار کودک در منزل بگیرید؟

آسانیسم به عنوان یک پلتفرم خدمات پرستاری با موسسات خدمات پرستاری – مراقبتی معتبری همکاری دارد و سرویس های متنوعی چون پرستار کودک در منزل را ارائه می دهد. آسانیسم تمامی این موسسات را از نظر مهارت و سوء پیشینه پرسنل، نحوه ارائه خدمات، رضایت مشتریان قبلی و… مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد.

بنابراین اگر مهارت و تعهد پرستار کودک برایتان اهمیت زیادی دارد یا اگر می‌خواهید بهترین پرستار را با قیمتی مناسب استخدام نمایید، انتخاب پرستار کودک از طریق آسانیسم کار هوشمندانه ای خواهد بود. شک نکنید که آسانیسم در تمامی شرایط چه پیش از زمان استخدام پرستار و چه پس از آن پشتیبان شما خواهد بود.

نیروهای با سابقه کار بالا

کیفیت بالا در خدمات

قیمت مناسب در خدمات

احراز هویت نیروها

اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه

ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

نگهداری از کودک در منزل باغ فردوس

امروزه اکثر پدر و مادرها شاغل هستند و نمی توانند به اندازه کافی در کنار فرزندانشان وقت بگذرانند و در واقع تنها در روزهای تعطیل می توانند با کودکانشان بازی کنند و نکات تربیتی را به آن ها آموزش دهند. حتی بسیاری از مادران خانه دار هم به دلیل وظایف منزل و مراقبت از چند فرزند به کمی کمک نیاز دارند تا هم بتوانند فرزندان بزرگتر را در انجام تکالیف راهنمایی کنند و هم از فرزندان کوچکتر مراقبت کنند. اینجاست که پرستاری از کودک در منزل اهمیت پیدا می کند.

پیدا کردن پرستار کودک در باغ فردوس تهران

شما می‌توانید با پرسش از خانواده و دوستان خود پرستار کودک را استخدام کنید. اما شاید این راه خوبی برای یافتن پرستار کودک نباشد و اصلاً نتوانید به او اعتماد کنید؛ بنابراین، شما باید یک فرد مطمئن را از مراکز معتبر استخدام کنید. عوامل زیادی از جمله:

  • مسیر رسیدن به خانه،
  • تحصیلات پرستار کودک،
  • شرح وظایف پرستار کودک
  • و خیلی چیزهای

می‌توانند هزینه پرستار کودک را افزایش یا کاهش دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه هزینه پرستار کودک مراجعه کنید.

نکات مهم برای انتخاب پرستار کودک در باغ فردوس تهران

در گام اول به والدین توصیه می‌کنیم که سراغ افراد غریبه نروند و به توصیه‌های آشنایان و دوستانی که تجربه دارند یک پرستار خوب برای فرزندشان انتخاب کنند. در عین حال خانواده‌ها بعد اینکه فرد موردنظر را گزینش کردند می‌توانند از دوربین مداربسته در منزل به خصوص در اتاق کودک استفاده کنند تا به کارهای پرستار مسلط شوند.

قراردادن این دوربین‌ها به ویژه برای نوزادان و کودکانی که نمی‌توانند صحبت کنند و اقدامات پرستاری را برای والدین خود توضیح دهند بسیار مهم است. مادران شاغل باید به پرستارانی مراجعه کنند که به اصول مراقبت از کودک آشنایی کامل داشته باشند و به ویژه در زمینه مادری تجربه داشته باشند.

البته تحصیلات مربوط به مراقبت از کودک نیز بسیار حائز اهمیت است و افراد دارای تحصیلات در زمینه مراقبت از کودک، روانشناسی کودک و … می‌توانند در اولویت انتخاب باشند، اما تجربه در زمینه مراقبت از کودک و شخصیت یک پرستار مهمتر از تحصیل است. خانواده کودک باید حقوق کافی به پرستار بپردازند تا او بتواند با آرامش و بدون دغدغه خاصی به کار خود ادامه دهد.

وظایف پرستار کودک در باغ فردوس تهران

فردی که به پرستاری از کودک را برای شغل خود انتخاب می‌کند باید توانایی برقراری ارتباط عاطفی با کودک را در هر سنی داشته باشد. کودک را مورد آزار قرار ندهد و به او آسیب عاطفی وارد نکند. در زمان کار خود باید مراقب باشد که کودک برای بازی از اشیاء تیز و اسباب بازی‌های نامتعارف که مناسب او نیست استفاده نکند.

اگر کودک می‌خواهد به پارک برود، در صورت مساعد بودن هوا از نظر آلودگی، باران، رعایت وسایل حفاظتی، هماهنگی با والدین، پرستار کودک باید این کار را انجام دهد. اگر کودک شما داروی خاصی مصرف می‌کند، پرستار باید آن را با توجه به زمان مصرف به او بدهد. شما به عنوان یک پرستار موظفید که به موقع به کودک غذا بدهید و از دادن غذاهای ناسالم مانند پفک، خامه، لواش، نوشابه، بستنی، چیپس و آب میوه‌های صنعتی خودداری کنید.

پرستار کودک باید هنگام استفاده از وسایل بازی در پارک بر کودک نظارت کند تا از عواقب صدمات جلوگیری شود. مراقب کودک باید از استفاده از تلفن همراه برای بازی با کودک خودداری کند. این‌ها همه عوامل رایجی هستند که باید در زمان نگهداری از هر کودکی در نظر گرفته شوند.

مربيان و اولياي امر نبايد شغل ديگری داشته باشند و فقط به تربيت طفل بپردازند. یک پرستار کودک (كودكيار) بهترین تحصیلات در زمینه سلامت و تندرستی، روانشناسی کودک، جامعه شناسی یا یکی از رشته‌های نه چندان دور از حوزه کاری خود را داشته باشد.

کودکان، به ویژه سنین 3 تا 4 سال به بالا، باید از تلفن‌های همراه، تبلت، بازی‌های رایانه ای دوری کنند یا از طریق مراقبت از کودک فرصت‌های کوتاهی برای بازی در اختیار آن‌ها قرار گیرد.

پرستار باید چند بار برای او کتاب‌های آموزشی و داستان کوتاه بخواند و از او بپرسد که از کتاب چه آموخته است و بسته به سن کودک از او سؤال‌هایی بپرسد و به او جایزه بدهد. با این روش حس تصمیم‌گیری، حفظ، تجزیه‌ و تحلیل و تفسیر را در او تقویت می‌کند و در آینده در مدرسه برای او سود زیادی خواهد داشت.

برای شیر دادن به نوزاد از پرستاران مجرب استفاده کنید، سن نوزاد و پرستار مهم است. اگر فرزند شما بزرگتر است، پرستاری را استخدام کنید که تحصیلات لازم را برای بازی با کودک شما داشته باشد. پرستار باید بداند با کودک در هر سنی چطور رفتار کند. سن ایده آل برای پرستاران 28 تا 40 سال است.

یک چک لیست مراقبت از کودک برای مراقب خود ایجاد کنید. مثلاً چه آلرژی دارد یا بیماری دارد و … و این لیست را در اختیار پرستار کودک خود قرار دهید تا بتواند روند بهتری برای نگهداری کودکتان در پیش بگیرد.

اگر ساکن تهران هستید و به دنبال این هستید که برای نگهداری کودک خود از یک پرستار کودک در منزل تهران کمک بگیرید، آسانیسم کار شما را در این زمینه با معرفی پرستار آسان‌تر می‌کند.

Table of Contents

استخدام پرستار کودک از موسسات بهتر است یا به صورت شخصی؟

اعتماد اولین شرط در استخدام پرستار کودک در منزل است. به طوری که اگر کودکمان را با پرستار تنها گذاشتیم، ترس و دلهره وجودمان را فرا نگیرد. همانطور که می دانید پرستار کودک قرار است در بخشی از روز و یا حتی به صورت شبانه روز از کودک شما مراقبت کند بنابراین باید با دقت ارزیابی شود و از فیلتر های زیادی گذرانده شود تا بتوانید به او اعتماد کنید و با خیالی راحت کودکتان را به او بسپارید.

بنابراین برای نگهداری کودک در منزل لازم است به مجموعه ها و پلتفرم هایی مراجعه کنید که افراد حرفه ای، متعهد و دلسوز را استخدام کرده باشند و پس از اعزام او به منزل شما بر روی عملکرد پرستار نظارت کامل داشته باشد؛ استخدام پرستار از بین دوستان و آشنایان یا سایت ها و پلتفرم هایی مثل، شیپور، دیوار و نی نی سایت که با این هدف ساخته نشده اند نه تنها برای شما و کودکتان سودمند نخواهند بود بلکه ممکن است شما را به دردسر بیندازد. هرگونه کوتاهی از طرف پرستار کودک یا نداشتن مهارت کافی در مراقبت از کودک می تواند سلامت فرزندتان را به خطر بیندازد.

از آنجایی که نگهداری از کودک پروسه بسیار حساسی است و نیاز به صبوری، حوصله، مهارت و مسئولیت پذیری دارد، توجه داشته باشید که به هر موسسه ای هم نمی توان اعتماد کرد.

بنابراین به موسساتی مراجعه کنید که ضمن داشتن سابقه در ارائه خدمات پرستاری بر روی عملکرد پرستاران و پرسنل خود به صورت دوره ای و مستمر نظارت داشته باشد و از طرفی مشتریان قبلی نیز از این موسسه و خدماتی که ارائه می دهد کاملا راضی باشند..

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت در ارائه خدمت باعث شده که درصد بالایی از کارفرمایان از آسانیسم رضایت داشته باشند و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی نمایند که این باعث افتخار ماست.

آقای بیگیخدمات درخواستی: کودکیار
Read More
من از کودکیاری که برای دخترم گرفتم خیلی راضی هستم تو درس هاش خیلی کمک کرد. چون بچه شیطونی دارم، با بازی و پرستارش به درس علاقه مند شد.
خانم شریعتمداریخدمات دریافتی: پرستار کودک
Read More
سلام حقیقتا برای من اعتماد کردن به پرستار سخت بود. آسانیسم با دلایل محکمه پسند این حس اعتماد و اطمینان برای من به وجود آوردن و من ازشون پرستار کودک گرفتم.
خانم حسین زادهخدمت دریافتی: پرستار کودک
Read More
اینکه میدونستیم پشت روند گرفتن پرستار برای فرزند مون یک سیستم پشتیبانی هست خودش جای قوت قلب بزرگی بود

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار کودک از ما پرسیده اید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود، با ما تماس بگیرید.

بهترین و مطمئن ترین گزینه برای استخدام پرستار کودک مراکز خدمات پرستاری می‌باشد.آسانیسم در انتخاب پرستار مناسب و متعهد به شما کمک می کند و در تمامی مراحل انجام خدمت در کنار شما خواهد بود.

 
 

حقوق پرستار کودک با توجه به میزان ساعت کاری، وظایفی که باید انجام دهد، تعداد کودکانی که باید مراقبت کند و سن کودکان متغیر است. برای اطلاع از مبلغ دقیق باید با کارشناسان آسانیسم تماس حاصل بگیرید.

بله. بعضی از افرادی که در آسانیسم  فعالیت می‌کنند خودشان نیز مادر بودن را تجربه کردند و احساس نگرانی شما را به عنوان مادر به خوبی درک می‌کنند.

در صورت توافق طرفین و به طوری که در قرارداد ذکر شود بله برعهده‌ی پرستار است.

قراردادهای پرستار کودک در آسانیسم عموما  3ماهه، 6 ماهه و یک ساله بسته می شوند.

اگر پرستار کودک در امور درسی یا آموزش فعالیت کند در حقوقش تاثیر گذار است.

بله، تهیه وعده غذایی و میان وعده کودک بر عهده ی پرستار است.

بله.آسانیسم پرستاران مجرب و آموزش دیده ای جهت مراقبت از نوزاد را برای شما اعزام می کند.

امتیاز محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *