جهت ثبت سفارش خدمات پرستاری از سالمند و کودک در منزل، کلیک نمایید.
021-89514141
هر گونه جزئیاتی را به ما بگویید که برای انجام بهتر کار لازم است؛ مثلا اگر فرد نیازمند مراقبت و نگهداری شرایط ویژه‌ای دارد و یا لازم است متخصص مراقبت و نگهداری برای انجام کار ویژگی خاصی داشته باشد و یا ...

خدمات پرستاری در منزل

اگر شما هم مانند بسیاری از خانواده ها، کودک یا سالمندی در خانه دارید و احساس می‌کنید آنطور که شایسته آنها است نمی‌توانید از آنها نگهداری و مراقبت کنید، مطمئنا یکی از بهترین گزینه ها تماس با مراکز خدمات پرستاری و نگهداری کودک و سالمند می باشد و درخواست پرستار کنید.

اکثر مراکز خدمات پرستاری کودک، سالمند و بیمار دارای مجوز هستند و بایستی با شما قرارداد ببندند تا شما با اطمینان خاطر بدهد که بتوانید منزل خود را به پرستار کودک یا کودک یار بسپارید و به محل کار خود بروید یا به کارهای روزمره خود بپردازید. با این حال باید در انتخاب موسسه خدمات پرستاری دقت کنید چراکه برخی موسسات از اعتبار لازم برخوردار نیستند و ممکن است شما را به دردسر بیندازند.

مراکز خدمات پرستاری در منزل در گذشته گسترده نبوده، اما توسعه شهرها و شهرنشینی و مشکلات ناشی از آن مانند شاغل بودن زن و مرد بیرون از منزل، گسترش طلاق و جدایی زن و مرد از همدیگر و سایر موارد موجب شده که پدر و مادر یا هر کدام از آنها به تنهایی ساعات زیادی از روز را بیرون از منزل سپری میکند و از انجام وظایف خانه مانند نگهداری کودک، نگهداری سالمند یا بیمار عقب بماند و در نتیجه ضرورت وجود پرستار در منزل احساس شود.

خدمات پرستاری در منزل به چند نوع تقسیم میشود؟

استفاده از خدمات پرستاری در منزل، مزیت‌های زیادی دارید. برای مثال می‌توان به همراهی پرستار و سالمند در این زمینه اشاره نمود. موسسه پرستاری آسانیسم می‌خواهد در این مطلب شما را با برخی از مزایای مهم استفاده از پرستار سالمند یا پرستار کودک در منزل آشنا کند.

خدمات پرستاری آسانیسم - پرستار سالمند - پرستار کودک - پرستار نوزاد - پرستار بچه - پرستار در منزل

خدمات پرستاری در منزل گران نیست

یک مراقب نه تنها از سالمند یا کودک شما به خوبی و با کیفیتی بالا مراقبت می‌کند، بلکه بسیار ارزان‌تر از چیزی که فکر می‌کنید خواهد بود. برای مثال اگر بخواهید فرزند خود را در مهد کودک ثبت نام کنید یا سالمند خود را به خانه‌ی سالمندان بفرستید، هزینه‌ی آن احتمالا بسیار بیشتر از چیزی خواهد بود که بسیاری از موسسه‌های خدمات پرستاری ارائه می‌دهند. موسسه‌ی خدمات پرستاری آسانیسم مفتخر است اعلام کند که قیمت‌های ارائه شده در این سازمان بسیار ارزان بوده با توجه به شرایط کارفرما، کاملا مقرون و به صرفه خواهد بود.

حس آرامش با پرستار در منزل

خانه بودن سالمند یا کودک حس آرامشی به خانواده منتقل می‌کند که قطعا این حس را در جاهایی مانند خانه‌ی سالمندان نخواهید داشت. حتی اگر بیماری داشته باشید که نیاز به مراقبت‌های ویژه دارد، استفاده از خدمات پرستاری در منزل نه تنها قیمت مناسبی دارد، بلکه باعث می‌شود بیمار شما در منزل حس آرامش گرفته و این مساله در زمان بهبود او تاثیر مثبت داشته باشد.

دانلود اپلیکیشن آسانیسم

با اپلیکیشن آسانیسم، به ساده‌ترین نحو و تنها در چند مرحله خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید. تنها کافی است اپلیکیشن ما را دانلود کرده و مراحل ثبت سفارش را در عرض چند دقیقه طی کنید.

پیش نمایش اپلیکیشن ارائه خدمات پرستاری آسانیسم

سوالات متداول کاربران

آسانیسم یک پلتفرم واسط بین مشتری و موسسه است. در واقع در آسانیسم موسسات به معرفی خود و ارائه لیست خدمات، قیمت و پرستاران می‌پردازند و زمانی که مشتری نیاز به خدمات پرستاری یا پزشکی در منزل داشته باشد، می‌تواند با انتخاب خدمت مورد نیاز، لیستی از موسسات ارائه دهنده در اطراف خود را به همراه قیمت و نظرات سایر کاربران مشاهده و دریافت کند.

ما در آسانیسم سعی کرده ایم که خدمات مورد نظر کاربران خود را به صورت یکجا و در کنار هم ارائه دهیم تا مشتریان عزیز با یک جستجو ساده به هدف خود برسند.

اگر نیاز به خدمات پرستاری داشته باشید، آسانیسم می‌تواند فرایند پیدا کردن موسسه مناسب و انجام این کار را برای شما ساده کرده و سرعت ببخشد. به جای این که در جاهای مختلف برای پیدا کردن یک پرستار قابل اعتماد و مناسب جست‌وجو کنید و مقدار زیادی انرژی و زمان صرف این مساله کنید، با استفاده از آسانیسم می‌توانید در عرض چند دقیقه خدمات مورد نیاز خودتان را دریافت کنید.

آسانیسم نه پرستاری دارد و نه مستقیما پرستاری را برای مشتری اعزام می‌کند. آسانیسم تنها یک واسط بین مشتری و موسسات است. این بدین معنا است که پرستارانی که به واسطه‌ی آسانیسم دریافت می‌کنید همه تعلیم دیده بوده و توسط موسسات تایید شده‌اند.

پرستاران از طریق موسسات کاملا بررسی میگردند و از تمامی پرستاران سو پیشینه و مدارکی کاملا قابل قبولی دریافت می گردد. پس می توانید با خیال آسوده از طریق آسانیسم سفارس خدمات پرستاری خود را ثبت نمایید.