انجام انواع آزمایش پزشکی در منازل توسط آزمایشگاه های مجرب با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت
021-89514141

تست کرونا 12 - 24 ساعته

برای بالا بردن دقت پی سی آر، نمونه‌گیری به طور همزمان از طریق حلق و بینی انجام خواهد شد.
350 هزار تومان
هزینه به احتساب هزینه نمونه گیری در منزل

تست کرونا 12 - 24 ساعته - شرکتی

برای بالا بردن دقت پی سی آر، نمونه‌گیری به طور همزمان از طریق حلق و بینی انجام خواهد شد.
330 هزار تومان
برای شرکت های 30 نفر و بیشتر

تست کرونا - آنتی بادی

در این نوع آزمایش، با انجام تست خون میتوانید متوجه ابتلا قبلی به کرونا شوید
150 هزار تومان
هزینه به احتساب هزینه نمونه گیری در منزل

تست کرونا 12 - 24 ساعته + آنتی بادی

برای بالا بردن دقت پی سی آر، نمونه‌گیری به طور همزمان از طریق حلق و بینی انجام خواهد شد و همچنین آزمایش خون جهت آنتی بادی دریافت می گردد..
430 هزار تومان
هزینه به احتساب هزینه نمونه گیری در منزل

آزمایش در منزل

آیا حتما بایستی برای گرفتن آزمایش، به آزمایشگاه مراجعه کرد یا می توان انجام آزمایش در منزل صورت بگیرد و ما بدون اتلاف وقت و عبور و مرور آزمایش را انجام دهیم؟

برای بسیاری از افراد، ایده گذراندن ساعاتی طولانی در آزمایشگاه یا بیمارستان ممکن است بسیار آزار دهنده باشد. همچنین بسیاری از افراد به دلیل ترس، از پیشگیری و انجام غربالگری و انجام آزمایش‌ خودداری می‌کنند. مشکلاتی از قبیل داشتن مشغله فراوان، عدم توانایی حرکت، انتظارات طولانی مدت برای گرفتن جواب آزمایش باعث شده که بعضی افراد از انجام آزمایش سرباز زنند. ما نمی‌خواهیم شما بخاطر چنین عوامل بازدارنده‌ای، سلامت خود را به خطر بیاندازید. از این رو، برای اطمینان از دسترسی بهتر مراقبت‌های بهداشتی به جامعه، ما انجام آزمایش در منزل را به سایر خدمات خود اضافه کردیم تا راحتی را برایتان به ارمغان آوریم.

تست کرونا در منزل - تست pcr کرونا - تست حلق کرونا - تست کرونا آسانیسم

متخصصان مراقبت‌های بهداشتی و تکنسین‌های آموزش دیده ما برای جمع آوری نمونه‌ها به منزل شما می‌آیند. آنها معاینات اولیه را انجام می‌دهند و نمونه‌هایی را در کمال راحتی شما در خانه جمع می‌کنند. جمع آوری نمونه در منزل به ویژه برای سالمندان،  افراد دارای بیماری‌های مزمن، بیمارانی که دوره نقاهت بعد از عمل را می‌گذرانند بسیار مفید است. آنها می‌توانند از خدمات ارائه دهندگان مراقبت‌های پزشکی متخصص و مجرب در آسایش خانه هایشان بهره مند شوند. با انجام آزمایش در منزل می‌توانید آزمایشات خود را به موقع انجام داده و برای حفظ سلامتی و انجام غربال گری پیگیری بهتری داشته باشید. این سرویس به شما کمک می‌کند زندگی کامل تر و سالم تری داشته باشید.

 خدمات آزمایش در منزل شامل چه تست‌هایی می‌شود؟

آزمایش در منزل توسط مجرب ترین پرسنل - آزمایش خون در منزل - آزمایش ادرار در منزل

برخی از آزمایشات متداول که در خانه انجام می‌شود شامل بررسی کامل خون، سطح قند خون، میزان HbA1C، پروترومبین و INR، آزمایش عملکرد کبد، آزمایش عملکرد کلیه، آزمایش عملکرد تیروئید، نشانگرهای قلبی، گازهای خون شریانی، الکترولیتهای سرم و USG. سایر موارد شامل:

در این ایام اگر اگر نیاز به آزمایش کرونا در منزل داشتید، میتوانید با آسانیسم ارتباط گرفته تا متخصصان ما در کوتاه ترین زمان مراجعه کنند تا آزمایش از شما دریافت نمایند.

مزایای انجام آزمایش در منزل

  1. بزرگترین فایده انجام آزمایش در منزل  این است که می توان آن را به سرعت انجام داد و توسط پرسنل بالینی علوم آزمایشگاهی بالینی، انجام می‌شود. نتایج سریع آزمایش می‌تواند پاسخ‌هایی را به پزشك و سایر پرسنل بالینی ارائه دهد كه می‌تواند به سرعت در تعیین دوره عمل یا درمان برای بیمار كمك كننده باشد.
  2. با استفاده از فناوری برجسته، آزمایشگاه در منزل مقرون به صرفه است و کیفیت بالایی را ارائه می‌دهد. 
  3. می‌تواند یک مزیت قطعی برای بیمارارائه دهد. زیرا  دارای حداقل خطر، صرفه جویی در هزینه و زمان و ارائه یک تجربه بهداشتی با کیفیت برای بیماراست. 
  4. از رفت و آمدهای خسته کننده و انتظار برای پذیرش و انجام آزمایش جلوگیری می‌شود.
  5. در صورتی که برای انجام چک آپ و یا غربال گری‌های دیگر تعلل می‌کنید، انجام آزمایش در منزل بدون مشکلی برای شما فراهم می‌باشد.
  6. در صورتی که فرد سالمندی دارید که به دلیل بیماری توانایی حرکت ندارد اما باید به صورت منظم مورد چکاپ باشد، انجام آزمایش در منزل بهترین گزینه برای او است.


برای به دست آوردن بهترین مراقبت‌های بهداشتی در آسایش خانه خود، فقط کافی است تا با تماس به آسانیسم به تیم ما دسترسی پیدا کنید.