اعزام پزشک به منزل: متخصص و عمومی

09 بهمن 1399
/
زهرا ابراهیمی

پزشک عمومی

جهت معاینه بیماری که دچار کرونا نیست
300 هزار تومان
هزینه به احتساب هزینه ایاب و ذهاب در منزل

پزشک عمومی - بیمار کرونایی

جهت معاینه بیمار مبتلا به کرونا توسط پزشک
350 هزار تومان
هزینه به احتساب هزینه ایاب و ذهاب در منزل

پزشک متخصص عمومی

جهت معاینه بیمار مبتلا به کرونا توسط پزشک متخصص عمومی
700 هزار تومان
هزینه به احتساب هزینه ایاب و ذهاب در منزل

پزشک متخصص عفونی

جهت معاینه بیمار مبتلا به کرونا توسط پزشک متخصص عفونی
900 هزار تومان
هزینه به احتساب هزینه ایاب و ذهاب در منزل

با ترافیک شهرهای بزرگ یا خانه نشینی ناشی از همه گیری ویروس جدید کرونا، رفتن به مراکز درمانی همیشه سخت بوده است. چه بسا دیگر قادر به رانندگی نباشید یا از یک بیماری مزمن هم رنج می برید. ولی با وجود امکانات امروزی خدمات پزشکی در منزل دیگر، این امر یک مشکل به حساب نمی آید. موسسات بهداشتی و درمانی بسیاری با ارائه خدماتی چون اعزام پزشک به منزل روند درمان را برای بیماران عزیز تسهیل می کنند که در ادامه با یکی از بهترین آنها آشنا خواهیم شد.

آیا اخیرا با توجه به تغییراتی که در سلامتیتان به وجود آمده، میخواهید از یک دکتر متخصص وقت بگیرید؟ اگر به این صفحه ارجاع داده شده اید، پس احتمالا اطمینانی از رفتن به مطب ندارید! بدون شک با آگاه شدن از مزیت های این روش، تلفن را برداشته و با یکی از این مراکز درمانی برتر برای انجام امور پزشکی در منزل تماس خواهید گرفت.

پزشک عمومی

جهت معاینه بیماری که دچار کرونا نیست
300 هزار تومان
هزینه به احتساب هزینه ایاب و ذهاب در منزل

پزشک عمومی - بیمار کرونایی

جهت معاینه بیمار مبتلا به کرونا توسط پزشک
350 هزار تومان
هزینه به احتساب هزینه ایاب و ذهاب در منزل

پزشک متخصص عمومی

جهت معاینه بیمار مبتلا به کرونا توسط پزشک متخصص عمومی
700 هزار تومان
هزینه به احتساب هزینه ایاب و ذهاب در منزل

پزشک متخصص عفونی

جهت معاینه بیمار مبتلا به کرونا توسط پزشک متخصص عفونی
900 هزار تومان
هزینه به احتساب هزینه ایاب و ذهاب در منزل
اعزام پزشک به منزل, send the doctor home, امور پزشکی در منزل

5 دلیل استفاده از خدمات اعزام پزشک به منزل

علت ترویج این خدمت علاوه بر نیاز بیماران خانه نشین، عزیزانی اند که در خانه سالمندان، آسایشگاه و مراکز توانبخشی استقرار دارند و به خدماتی حتی ساده مانند تزریق سرم در منزل یا انجام دیگر تزریقات در منزل نیازمندند. ولی دلیل محبوبیت ویزیت خانگی به اینجا ختم نمی شود. آنها می توانند:

راحت و بدون دردسر پزشک را به خانه بیاورید

اعزام پزشک به منزل انقلابی بزرگ در ارائه خدمات پزشکی فراهم آورده است. بیماران میتوانند برای تنظیم وقت ویزیت با پزشک موردنظر خود تماس بگیرند و متناسب با برنامه هایشان مناسب ترین وقت را تنظیم کنند. با این کار دیگر نیازی به خارج شدن از خانه یا ترک محل کار آن هم در ساعات اداری نخواهد بود.

در زمان و هزینه صرفه جویی کنید

در نگاه اول، ارائه خدمات پزشکی در منزل گران تر از مراجعات حضوری به نظر برسد. اما اگر به مسئله از زاویه ای دیگر نگاه کنید، وضعیت کاملا متفاوت خواهد بود. فرض کنید یک شب به دلیل مسمویت غذایی مجبورید به پزشک مراجعه کنید. پس از رفتن به بیمارستان، در ابتدا باید به بخش اورژانس بروید و پس از انجام امور اداری، پذیرش و درمان خواهید شد. با این کار علاوه بر زمان می بایست هزینه زیادی را صرف این امور کنید.

در حالیکه ممکن بود با یک ویزیت خانگی ساده یا تزریق سرم در منزل حال شما بهبود یابد. یعنی نه تنها زمانی از دست نداده بودید، بلکه از هزینه های پذیرش نیز کاسته شده بود. جدای از اینکه باید مخارج ایاب و ذهاب به بیمارستان را نیز در نظر داشته باشید.

صرفه جویی در زمان وهزینه با اعزام پزشک, اعزام پزشک به منزل, send the doctor home, امور پزشکی, ویزیت خانگی

از شیوع بیماری های مسری جلوگیری کنید

با مراجعه حضوری به مراکز درمانی، اطمینانی از مریضی بیماران دیگر ندارید. ممکن است یکی از آن افراد مبتلا به یک بیماری واگیردار باشد. یکی دیگر از مزیت های حیاتی اعزام پزشک به منزل پیشگیری از ابتلای شما به بیماری های واگیردار است. این امر امروزه در همه گیری بیماری کرونا نیز بسیار مهم تلقی می شود.

خدمات شخصی تری ارائه میدهند

ویزیت و درمان خانگی یک خدمت شخصی سازی شده بر اساس نیازهای بیمار است. در این روش، پزشک قادر به تمرکز بیشتر روی بیمار و شرایط او است. از این رو، تعاملات و زمان بیشتر منجر به تسریع پروسه درمان و حال عمومی بیمار خواهد شد.

 باکیفیت ترین مراقبت ها را ارائه می دهند

خدمات پزشکی در منزل در مقایسه با خدمات پزشکی ارائه شده در مراکز بهداشتی و درمانی، ناشتابانه تر و دقیق تر هستند. زمانی که یک پزشک یا متخصص شما را در خانه ویزیت می کند، زمان بیشتری برای معاینه و تشخیص بیماریتان دارد. علاوه بر آن، نیازی بر اتمام آزمایشات یا تزریقات در یک مدت زمان محدود و معین نیستند.

همانطور که مشاهده کردید، اگر چه اعزام پزشک به منزل روشی نوین در درمان می باشد، اما در همین مدت زمان کم، کیفیت و دقت ارائه شده در آن بسیار بالاتر از مراجعات حضوری بوده است. به همین دلیل، وقتی می توانید با یک تماس و بدون اتلاف وقت و هزینه، درخانه معاینه شوید، چرا به مراکز درمانی مراجعه کنید؟

موسسه آسانیسم، یکی از بهترین مراکز برای درخواست این خدمات است. چطور؟

کیفیت خدمات پزشکی در منزل, اعزام پزشک به منزل, send the doctor home, خدمات پزشکی

اعزام پزشک به منزل با آسانیسم امکان پذیر است

هر چه از مزیت های انجام خدمات پزشکی در منزل بگوییم، باز هم حق مطلب ادا نمی شود. با این حال، همه چیز محدود به تماس و تنظیم نوبت اینگونه خدمات نیست؛ بلکه عواملی چون دانش و تجربه پزشک، اعتبار و قابل اطمینان بودن موسسه نیز در این امر تاثیرگذار است. به همین دلیل باید به دنبال موسسه ای باشید که تخصص و تجربه پزشکان و پرستاران در اولویت قرار دارد.

موسسه آسانیسم به عنوان یک پلتفرم واسط میان درخواست دهنده و ارائه کنندهِ خدمات عمل می کند. آسانیسم با فراهم آوردن یک فضای سالم، این امکان را به شما میدهد تا بتوانید متناسب با نیاز خود، از میان متخصصین تعلیم دیده و با تجربه موسسات دیگر، پزشک یا پرستار موردنظر خود را انتخاب کنید.از آنجایی که رضایت شما همواره به عنوان خط مشی موسسه بوده است، بررسی های کاملی روی متخصصین پیش از معرفی به شما صورت می گیرد. با این کار، نه تنها اعتماد شما به موسسه و پرستاران آسان تر می شود، بلکه امکان تضمین کیفیت خدمات را نیز به ما می دهد.

اگر در فکر انجام تزریقات در منزل هستید، یا به هر دلیلی توانایی مراجعه به مراکز درمانی را ندارید، سرویس اعزام پزشک به منزل موسسه آسانیسم برای شما عزیزان می باشد. با ما تماس بگیرید؛ متخصصین ما آماده پاسخگویی به نیازهای شما هستند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
2 + 1 = جواب سوال را در کادر بالا وارد نمایید.