پرستار تمام وقت در منزل

29 اردیبهشت 1400
/
زهرا ابراهیمی

سالمند یا بیماری در خانه دارید که به مراقبت 24 ساعته نیاز دارند ولی شما از آنها دورید یا به هر دلیلی امکان نگهداری از آنها را ندارید؟ سرویس پرستار تمام وقت در منزل آسانیسم نه تنها شما را از نگرانی سلامتی عزیزانتان رها می کند، بلکه به بهبود هر چه سریع تر آنها نیز کمک می کند.

پرستار تمام وقت در منزل کیست و چه وظایفی بر عهده دارد؟

آمار نشان می دهد که تقریبا 80% از سالمندان یا بیماران تمایل به سپری کردن زندگی خود در منزلشان دارند. هر چقدر هم که ناخوش احوال باشند، باز هم می خواهند تا حد ممکن تمام امور پزشکی، درمانی و بهداشتی در منزل انجام گردد. به همین منظور، نیاز به پرستار سالمند یا بیمار در منزل شکل گرفت.
این دسته از پرستاران، افرادی تعلیم دیده، متخصص و باتجربه اند، تمام تلاش خود را جهت بهبود فرد به کار می گیرند و به درخواست کننده کمک می کنند تا خدمات بهداشتی، درمانی و پزشکی در منزل، در آرامش و آسایش به وی رسیده شود. دقیقا همان چیزی که آرزویش را داشتند؛ به بیمارستان نروند و روند درمان در منزل صورت پذیرد.

درخواست پرستار در منزل, پرستار تمام وقت در منزل, درخواست پرستار در منزل

سرویس پرستار در منزل چه خدماتی را فراهم می آورد؟

پرستار تمام وقت در منزل آسانیسم از میان افراد آموزش دیده و مجرب انتخاب شده است تا خدمات حرفه ای در زمینه های پزشکی، درمانی، بهداشتی و مراقبتی را به درخواست کنندگان ارائه نماید. در واقع، متناسب با نیاز شما و دانش پرستار، پرسنل به محل فرستاده می شوند. به همین منظور در شرایط به خصوصی مجاز به استفاده از برخی داروها، انجام تزریقات و انجام آزمایشات اند.

عموما در بیشتر موقعیت ها، نیاز به ثبت احوال، شرایط جسمی، روند درمان بیمار یا سالمند و گزارش آن به پزشک است. از آنجایی که پرستار در منزل به صورت 24 ساعته به همراه این عزیزان است، گزارش با دقت و جزئیات بهتری ضبط خواهد شد.

از طرف دیگر، معمولا بیماران یا کهنسالان در دسته افرادی قرار دارند که باید مراقبت 24 ساعته از آنها صورت بگیرد. در صورتی که نیاز این عزیزان فراتر از امور درمانی و کمک به امور شخصی مانند رفتن به دستشویی، استحمام یا انجام امور خانه باشد، سرویس درخواست پرستار تمام وقت در منزل قادر به رفع این دسته از نیازهای آنها نیز خواهد بود.

ثبت درخواست پرستار در منزل در اکثر مواقع به این معنا است که اطرافیان بیمار یا سالمند قادر به مراقبت و نگهداری از آنها نیستند؛ بنابراین این افراد در تنهایی و انزوا قرار دارند. حضور یک پرستار تمام وقت، می تواند این خلاء را پر کرده و امید به زندگی را نیز در آنها ایجاد نماید.

مزایای بهره مندی از این سرویس چیست؟

اولین برتری آنها، در شرح شغل این پرستاران نهفته است؛ به عبارت دیگر، پرستار کودک، سالمند یا بیمار زمانی از عزیزان شما مراقبت و نگهداری می کنند که شما قادر به انجام آن نیستید. پس خیال شما را از بابت سلامتی و تنهایی آنها راحت می سازند.

از طرف دیگر، در انجام امور ساده کمک حال آنان خواهند بود. از جمله این کارها می توان به نظارت بر مصرف داروها، پیگیری شرایط جسمی و سلامتی فرد، گرفتن تست قند خون، فشار خون، نوار قلب و ...، کمک به انجام کارهای شخصی چون رفتن به دستشویی، حمام، پختن غذا، خرید خانه و ... اشاره کرد.

امتیاز مهم حضور پرستار تمام وقت در منزل در تخصص آن ها است؛ یعنی در هر شرایطی یک کارشناس و فرد مجرب در کنار بیمار یا سالمند قرار دارد تا در شرایط حساس و خطرناک آنها را یاری رسانند. این گروه از پرستاران معمولا در احیای بیمار قلبی نیز مهارت دارند. پس از بابت سلامتی، جای هیچ نگرانی نخواهد بود.

توجه به خورد و خوراک، داشتن تحرک و انجام فعالیت های تجویز شده، دیگر مزیت این سرویس است. رژیم غذایی این دسته از افراد خاص است و هر غذا یا ماده خوراکی را نمی توانند مصرف کنند. علاوه بر آن، بعضا پزشک معالج حرکت هایی را برای بهبود سریع تر بیمار یا سالمند و پیشگیری از زخم بستر تجویز خواهد کرد. پرستاران با توجه به این موارد، سلامت هر چه بیشتر آنها را تضمین خواهند کرد.

شاید تصور کنید نتیجه خدمات بیمارستانی یا مراکز درمانی کارآمدتر از حضور پرستار در منزل است؛ اما تحقیقات خلاف این فرضیه را ثابت کرده اند. با استفاده از این سرویس، فرد تنها بیمار حاضر است. به همین منظور تمام تمرکز روی سلامتی و شرایط جسمانی او خواهد بود. درست برعکس مراکز درمانی که پزشک یا پرستار ناگزیر به رسیدگی به چندین مراجعه کننده به صورت همزمان است.

پرستار تمام وقت در منزل, درخواست پرستار در منزل,هزینه سرویس پرستار در منزل

هزینه سرویس پرستار در منزل چقدر است؟

قیمت خدمات پرستار تمام وقت در منزل وابسته به فاکتورهای متنوعی است. برای مثال:

  • آیا بیمار یا سالمند هم خانه دارد: این امر بدین جهت اهمیت پیدا می کند که اگر درخواست کننده هم خانه نداشته باشد، کارهای بیشتری بر دوش پرستار است؛ یعنی علاوه بر امور درمانی و مربوط به مراقبت از آنها، کارهای خانه نیز قاعدتا بر عهده پرستار است.
  • شرایط جسمانی بیمار یا سالمند چگونه است: شرایط جسمانی یکی از عوامل مهم در نحوه محاسبه قیمت است. اگر شرایط بیمار یا سالمند به گونه ای است که خللی در انجام امور شخصی وارد نمی کند، پس از وظایف پرستار نیز کاسته خواهد شد. در غیر این صورت، شرایط کاملا متفاوت است.
  • بازه زمانی درخواست حضور پرستار سالمند، کودک یا بیمار: اینکه برای چه مدت زمانی میخواهید از این سرویس استفاده کنید، آیا در روزهای تعطیل نیز به حضور پرستار نیاز خواهید داشت یا خیر.
  • فاصله مکانی بین پرستار و درخواست کننده: این مسئله از آنجایی اهمیت پیدا می کند که پرستار پس از ثبت درخواست، باید خود را سریعا به محل موردنظر برساند. هزینه های رفت و آمد در تعیین قیمت این سرویس تاثیرگذار خواهد بود.

چطور برای سرویس پرستار تمام وقت در منزل درخواست دهیم؟

شرکت پرستاری آسانیسم به عنوان یکی از مراکز حرفه ای و معتبر در این زمینه، مفتخر به ارائه سرویس پرستار تمام وقت در منزل است. ثبت درخواست از این مرکز به سه روش امکان پذیر است: تکمیل فرم مربوطه بر روی وبسایت، تماس با شماره تلفن 02189514141 و اقدام از طریق اپلیکیشن آسانیسم. با تماس با شماره تلفن مرکز، اپراتور سریعا کارهای مربوط به ثبت سفارش را انجام خواهد داد. اگر هم از طریق وبسایت یا اپلیکیشن (قابل دسترس در بازار) اقدام به ثبت سفارش کنید، کارشناسان برای انجام هماهنگی های بیشتر در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

دسته بندی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
17 + 3 = جواب سوال را در کادر بالا وارد نمایید.