پرستار سالمند در کرج

22 تیر 1400
/
زهرا ابراهیمی

اگر در کرج زندگی میکنید و به این دلیل که فرصت و انرژی کافی برای رسیدن به سالمندتان ندارید، وضعیت جسمانی او نه تنها رو به بهبودی نداشته، بلکه در برخی از شرایط رو به وخامت نیز گذاشته است؟ جز خانه سالمندان یا آسایشگاه ها راه حل دیگری ندارید؟ اگر ساکن کرج هستید، سرویس پرستار سالمند در کرج پاسخگوی نیاز شما و سالمند شما خواهد بود.

چه زمانی درخواست پرستار سالمند در کرج را بدهیم؟

در زندگی امروزی یا همگی شاغل اند یا به دلیل دغدغه ها و مشغله های فراوان افراد معمولا زمان کافی برای نگهداری و مراقبت از والدین سالمند خود را ندارند. اگر در این شرایط هستید و تا به الان این فکر که از آنها در آسایشگاه ها نگهداری کنید، به ذهنتان خطور کرده است، بدانید تنها نیستید. صد البته حق هم دارید.

اگر این شرایط را با سالمندان مطرح کنید، بدون شک در برخورد اول با شما مخالفت خواهند کرد. همه ما چه بیمار باشیم و چه سالمند، ترجیح مان ماندن در خانه و سپری کردن دوران نقاهت یا بیماری در منزل است؛ بنابراین به آنها نیز باید حق داد.

از طرف دیگر، شاید هم فرصت کافی برای این کار را دارید، اما به دلیل بیماری های مختلف، بعضا مواظبت از سالمندان نیاز به دانش تخصصی در حوزه بهداشت و درمان و حضور یک پرستار سالمند در کرج در کنارشان دارد که متاسفانه شما اطلاعاتی در این زمینه ندارید. حال به این مسئله خستگی را نیز اضافه کنید. قطعا شرایط، شرایط پیچیده ای خواهد شد.

اگر شما نیز درگیر چنین موقعیتی هستید، از فکر کردن به خانه سالمندان عذاب وجدان می گیرید، خستگی باعث شده تا نتوانید آنطور که باید و شاید از والدین خود نگهداری کنید یا اصلا برنامه هایتان به گونه ای چیده شده که فرصتی برای این کار باقی نمی ماند، با سرویس پرستار سالمند شرکت های پرستاری از جمله آسانیسم، تمام نگرانی های شما به پایان خواهد رسید.

درخواست پرستار سالمند در کرج, مزایای بهره مندی از سرویس پرستار سالمند در منزل کرج

مزایای بهره مندی از سرویس پرستار سالمند در کرج چیست؟

نوع خدمات ارائه شده در این سرویس متناسب با نیاز و درخواست سالمند و خانواده او برای هر کس منحصر به فرد خواهد بود؛ به عبارت دیگر، از انجام امور مربوط به درمان این عزیزان گرفته تا کمک به انجام امور شخصی، کنترل فشار خون یا قند خون، تعویض پوشک و هر چیزی که موجب بهبودی شرایط سالمند شود، همگی می توانند در خدمات ارائه شده در سرویس پرستار سالمند در کرج قرار بگیرند. به همین منظور، نه تنها کار و مسئولیت شما در قبال والدین تان کمتر و تعدیل می شود، بلکه وضعیت جسمانی و روحیه آنها نیز ارتقا خواهد یافت.

البته مطلع شدن از مزایای این کار که در ادامه با آنها آشنا می شویم، گواهی بر ادعای ما است:

ارتقا سطح کیفی زندگی

سپری کردن دوران سالمندی در منزل از آنجایی باعث ارتقاء کیفیت زندگی این عزیزان می شود که رویه ارائه خدمات از زوال عقل جلوگیری کرده و در جهت حفظ حس استقلال آنها بنا شده اند. البته که پرستار همواره کنار آنها حضور خواهد داشت، اما شرایط هر سالمندی متفاوت از دیگری است. اگر یکی از آنها- برای مثال- قادر به انجام استحمام یا دستشویی رفتن به تنهایی نیست، ممکن است سالمند دیگری خود بتواند این کار را انجام دهد.

به صورت کلی، تمام تلاش پرستاران حفظ اعتماد به نفس این عزیزان با کمک به انجام کارهای شخصی است. این کار احساس رضایت فردی را به همراه خواهد داشت که نتیجه آن حفظ احساس آزادی آنها و روحیه بهتر این عزیزان است.

وضعیت جسمانی و سلامتی بهتر

در زمان بیماری، سالمندان نیاز بیشتری به مراقبت های شخصی سازی شده دارند؛ یعنی فردی به صورت تخصصی در هر لحظه داروهای مصرفی و دوز آنها، مواد غذایی و میزان ویتامین شان و اوضاع عمومی آنها را بررسی کند. در صورت بروز هرگونه تغییر نیز پزشک معالج را مطلع سازد.

با استخدام پرستار سالمند در کرج نه تنها همه این موارد برآورده خواهد شد، بلکه تحقیقات نشان داده نتیجه حاصله در ادامه روند درمان در منزل، بسیار بهتر، تاثیرگذارتر و چشمگیرتر از ماندن در مراکز درمانی است.

در بیمارستان ها شاید تجهیزات، تعداد پرستاران و پزشکان متخصص بیشتر باشد، اما همگی مجبور به رسیدگی به امور صدها بیمار به صورت همزمان اند. در حالی که در خانه، سالمند شما تنها بیمار یا درخواست کننده خدمات بوده؛ پس همه چیز شخصی سازی شده است.

هزینه های کمتر

نگهداری از این عزیزان در خانه سالمندان بسیار گران تر نگهداری از آنها در خانه است. در واقع، زمانی که سالمند در چنین مکان های می ماند، علاوه بر هزینه درمان که در هر شرایطی وجود دارد، هزینه نگهداری از آنها را نیز باید پرداخت کنید. حال به این شرایط، محدودیت ساعت ملاقات از آنها، هزینه رفت و آمد به آنجا یا سختی شرایط برای این عزیزان را نیز اضافه نمایید.

این در حالی است که اگر از آنها در خانه نگهداری کنید، تنها هزینه ای که به جز بخش درمان مجبور به پرداخت آن هستید، هزینه ایاب و ذهاب پرستار به منزل است. تجهیزات نیز متناسب با نیاز سالمند می توانند تهیه شوند؛ بنابراین قیمت پرستار سالمند در کرج بسیار مقرون به صرفه تر از دیگر مراکز درمانی خواهد بود.

هم صحبتی و جلوگیری از تنهایی

اگر به دلیل شاغل بودن شما یا مشغله های فراوان، سالمند مجبور به گذراندن روز به تنهایی است و این امر علاوه بر اینکه شما را نگران می کند، باعث سر رفتن حوصله آنها شده، می توانید با کمک این سرویس، چه پاره وقت و چه با استخدام پرستار تمام وقت درمنزل هم نگرانی های خود را از بین ببرید و هم آنها را از تنهایی نجات دهید.

در این شرایط همواره یک فرد متخصص کنار این عزیزان حضور دارد تا در مواقع اضطراری و نیاز وضعیت شان را ارزیابی کند، هم تنها نیستند و یک هم صحبت و همراه را کنار خود خواهند داشت.

کاهش نیاز به مراکز درمانی

با حضور پرستار و استخدام پرستار سالمند در کرج به ندرت نیاز به مراجعه حضوری به مراکز درمانی چون درمانگاه ها خواهید داشت؛ زیرا یک پرستار ماهر و باتجربه کنار شما حضور داشته و تمام نیازهای پزشکی و درمانی شما را پاسخ می گوید. در صورت بروز هرگونه اشکال یا خطا در روند درمان نیز کارهای اولیه را انجام خواهد داد؛ بنابراین نه تنها نیازی به مراکز درمانی باقی نمی ماند، بلکه احتمال آن نیز به طور چشمگیری کاهش پیدا خواهد کرد.

پرستار سالمند در کرج, استخدام پرستار سالمند در منزل کرج

در زمان استخدام پرستار، به چه چیزهایی توجه کنیم؟

اطمینان حاصل کنید که از مرکز معتبری این سرویس را سفارش می دهید. اعتبار بالای یک سازمان به دلیل کیفیت بالای خدمات ارائه شده و رضایت مشتریان او است. روی این موضوع متمرکز باشید و اگر هم جایی را با این شرایط نمی شناسید، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات پلتفرم آنلاین خدمات پرستاری در منزل آسانیسم است.

موضوع مهم بعدی دانش و تجربه پرستار است. اینکه در حوزه کاری خود آموزش دیده باشد و بتواند با سالمند با هر خلق و خو و شرایطی کنار بیاید. تمام انتظارات خانواده سالمندان، راحتی و آسایش این عزیزان است و این امر زمانی میسر می گردد که پرستار موردنظر این شرایط را دارا باشد.
اگر شما نیز به دنبال یک پرستار سالمند در کرج حاذق و مجرب هستید، همین حالا با ما کارشناسان ما تماس بگیرید. پرسنل آسانیسم در هر ساعتی از شبانه روز پاسخگوی شما خواهند بود.

دسته بندی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
1 + 1 = جواب سوال را در کادر بالا وارد نمایید.
اینماد مربوط به آسانیسم