6 مزیت استفاده از خدمات پرستاری

22 شهریور 1397
/
آسانیسم

استفاده از خدمات پرستاری در منزل، اعم از پرستاری سالمند، پرستاری کودک و پرستاری بیمار مزیت‌های زیادی دارد. برای مثال می‌توان به همراهی پرستار و سالمند در این زمینه اشاره نمود. موسسه خدمات پرستاری آسانیسم در این مطلب شما را با برخی از مزایای مهم استفاده از پرستار سالمند یا پرستار کودک در منزل آشنا می کند.

1. خدمات پرستاری در منزل گران نیست

یک مراقب نه تنها از سالمند یا کودک شما به خوبی و با کیفیتی بالا مراقبت می‌کند، بلکه بسیار ارزان‌تر از چیزی که فکر می‌کنید خواهد بود. برای مثال اگر بخواهید فرزند خود را در مهد کودک ثبت نام کنید یا سالمند خود را به خانه‌ی سالمندان بفرستید، هزینه‌ی آن احتمالا بسیاری بیشتر از چیزی خواهد بود که بسیاری از موسسه‌های خدمات پرستاری ارائه می‌دهند. پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم مفتخر است اعلام کند که قیمت‌های ارائه شده در این سازمان بسیار مناسب بوده و با توجه به شرایط کارفرما، کاملا مقرون و به صرفه خواهد بود.

2. پرستار در منزل حس آرامش خانه را به خانواده می‌دهد

خانه بودن سالمند یا کودک حس آرامشی به خانواده منتقل می‌کند که قطعا این حس را در جاهایی مانند خانه‌ی سالمندان نخواهید داشت. حتی اگر بیماری داشته باشید که نیاز به مراقبت‌های ویژه دارد، استفاده از خدمات پرستاری در منزل (پرستار سالمند - پرستار کودک) نه تنها قیمت مناسبی دارد، بلکه باعث می‌شود بیمار شما در منزل حس آرامش گرفته و این مساله در زمان بهبود او تاثیر مثبت داشته باشد.

3. خدمات پرستاری در منزل شخصی و کاملا اختصاصی است

مراقب‌هایی که در منزل از سالمند، کودک یا بیمار شما مراقبت می‌کنند تنها یک هدف دارند و آن نگه‌داری از عزیزان شما است. این نکته به این معنا است که پرستار تمام انرژی و توجه خود را صرف عزیز شما خواهد کرد. پرستاران موسسه خدمات پرستاری آسانیسم با استفاده از دانش و آموزش‌هایی که دیده‌اند می‌توانند به خوبی با عزیزان شما (چه کودک و چه سالمند) ارتباط بر قرار کرده و نحوه‌ی کار خود را بر اساس نیازهای شخصی عزیز شما تغییر دهند. در چنین شرایطی عزیزان شما یک رابطه‌ی یک به یک برقرار خواهند کرد که حس راحتی بسیار خوبی را به آن‌ها منتقل می‌کند.

4. پرستار در منزل حس راحتی و اعتماد به نفس را منتقل می‌کند

6 مزیت خدمات پرستاری در منزل - آسانیسم - مزیت پرستاران سالمند و کودک در منزل

قطعا می‌دانید و دیده‌اید که برخی از کودکان علاقه‌ای به مهد کودک ندارند. ولی آیا می‌دانستید که برخی از سالمندان از فرستاده شدن به خانه‌ی سالمندان بیشتر از فوت خود ترس دارند؟ کاملا طبیعی است که هر فردی دوست دارد در خانه‌ی خود بوده، بزرگ شده و حتی در همان جا نیز فوت کند. خانه یک محیط آزاد برای هر شخصی به حساب می‌آید و محدودیتی در آن وجود ندارد و فرد می‌تواند به سادگی و راحتی فعالیت‌های روزانه‌ی خود را در آنجا انجام دهد و در کنار دوستان و خانواده‌ی خود باشد. با استفاده از خدمات پرستاری در منزل خود می‌توانید به خوبی به عزیزان خود حس آزادی و استقلال را منتقل کنید. خدمات پرستاری تنها مربوط به بیماران نیست و گاها افراد سالم و کودکان نیز می‌توانند از داشتن یک پرستار دلسوز و مهربان بهره ببرند.

5. خدمات پرستاری در منزل خانواده‌ها را به هم نزدیک می‌کند

در زمان بیماری و پیری، داشتن روابط قوی خانوادگی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند، چراکه خانواده یک پشتوانه‌ی مهم برای سالمند است. ممکن است گاهی استفاده از خدمات پرستاری در منزل برای سالمند یا حتی کودک احساس گناه کنید، ولی زمانی که ببینید محیطی ایمن برای عزیز شما ایجاد شده و نیازهای بهداشتی و درمانی او به خوبی پاسخ داده می‌شود، این حس گناه کاملا از بین خواهد رفت. زمانی که شما به جای فرستادن سالمند خود به خانه‌ی سالمندان، یک پرستار برای او استخدام می‌کنید، این امکان برایتان فراهم خواهد شد که در هر زمانی و بدون هیچ محدودیتی به ملاقات او بروید. همچنین پرستار منزلی که از موسسه‌های خدمات پرستاری استخدام کرده‌اید موظف است تا شما را در جریان امور عزیزان شما بگذارد و ارتباطی مداوم و منظم بین شما و عزیزتان برقرار کند.

6. داشتن پرستار در منزل ذهن شما را آرام می‌کند

زمانی که یک پرستار برای مراقبت از عزیز خود استخدام می‌کنید، تنها مراقبت از عزیز خود را تضمین نکرده‌اید، بلکه از آرامش ذهنی خود نیز مطمئن خواهید شد. در بسیاری از اوقات شما قادر به مراقبت از کودک یا سالمند خود نخواهید بود یا گاهی نیز باید آن‌ها را در خانه تنها بگذارید. زمانی که شاغل باشید یا زندگی مجزایی از سالمند خود داشته باشید، این مشکلات به وجود خواهند آمد. ولی با استفاده از خدمات پرستاری تمام وقت می‌توانید این آرامش را داشته باشید که همیشه یکی در کنار عزیز شما است و به نیازهای او رسیدگی می‌کند.

پس میتوانید با خیال راحت از اینکه قیمت پرستار کودک و سالمند در منزل مناسب می باشد و بسیار مزایای دیگر دارد، میتوانید به استخدام پرستار اقدام نمایید و بهتر است برای اطمینان خاطر با موسسه های پرستاری قرارداد ببندید.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
14 + 4 = جواب سوال را در کادر بالا وارد نمایید.