پرستار سالمند ارزان قیمت

06 مهر 1399
/
فاطمه صمدیان

امروزه به دلیل رشد جمعیت سالمندی نیاز به خدمات مراقبتی و پرستاری افزایش یافته است. به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال پرستار سالمند ارزان هستند. همانطور که می‌دانید، بحث در مورد چگونگی مقرون به صرفه بودن هزینه پرستار سالمند در منزل مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است. پیش از اینکه به دنبال پرستار سالمند ارزان قیمت باشید باید به نکاتی توجه داشته باشید که در تصمیم گیریتان نقش مؤثری دارد. در این مقاله چگونگی یافتن یک پرستار سالمند مناسب برای شما می‌پردازیم.

وقتی سالمند عزیزتان خدمات مراقبت در منزل نیاز دارد، لیست بی پایانی از سؤالات برای شما ایجاد می‌شود. اینکه چگونه اوضاع را مدیریت خواهید کرد؟ آیا مادرم می‌تواند تنها در خانه بماند؟ وقتی من در محل کار یا سرگرم مراقبت از بچه‌ها هستم چه کسی به پدرم کمک می‌کند؟ آیا می‌توانیم از عهده تهیه کننده مراقبت در منزل و هزینه‌های آن برآییم؟ 

هزینه پرستار سالمند به چه عواملی بستگی دارد؟

پیدا کردن یک پرستار سالمند ارزان قیمت و هزینه پرستار سالمند در منزل به عوامل متعددی بستگی دارد. این قیمت در درجه اول به تعداد ساعاتی که مراقب تعیین شده از سالمند نگهداری می‌کند، بستگی دارد. همچنین   نوع خدمات مورد نیاز، شرایط سالمند، عدم داشتن بیماری خاص یا زمینه‌ای و ملزومات مورد نیاز برای اطمینان از یک زندگی ارجمندانه برای سالخوردگان همگی بر هزینه پرستاری از سالمندان تأثیر دارد.

بسته به نیازتان ممکن است از مراقبت موقت، شبانه روزی یا طولانی مدت برای سالمندان استفاده کنید. زمانی که پرستار از سالمند مراقبت می‌کند و سطح خدماتی که ارائه می‌کند بر قیمت آن مؤثر است. به عنوان مثال سالمندی که سالم باشد و تنها نیاز به یک همدم و فردی را داشته باشد که در امور روزمره به او کمک کند هزینه پایین‌تری دارد. در حالی که برای سالمندانی که نیاز به پوشک شدن دارند و روی ویلچر هستند این قیمت برای آنها افزایش می‌یابد.

هزینه پرستار سالمند, پرستار سالمند ارزان, پرستار سالمند با کیفیت, پرستار سالمند در منزل تهران, پرستار سالمند سال 99, پرستار سالمند ارزان قیمت

ما می‌توانیم در حالی که شما خارج از شهر یا در محل کارتان هستید، هر سطح از حمایت و خدمات پرستاری از سالمندان مورد نیاز عزیز شما را مدیریت کنیم. در برنامه‌های مراقبت از منزل ما با توجه به نیاز و بودجه شما یک پرستار سالمند مناسب را برایتان انتخاب می‌کنیم. که قابل تنظیم است ، برنامه ریزی بازدید از پرستار که نیاز شما را برآورده می کند و در بودجه شما کار می کند برای شما آسان می کند.

آیا پرستار سالمند ارزان با کیفیت است؟

ما می‌دانیم که شما بهترین خدمات مراقبتی‌ ممکن را برای عزیزانتان می‌خواهید. همه ما می‌دانیم که هیچ چیز ارزانی لزوماً با کیفیت نیست. شما ممکن است هزینه پایین‌تری برای یک مراقب بپردازید، اما پس از مدتی متوجه می‌شوید که تجربه کاری کافی را نداشته و خدماتی حرفه‌ای به شما ارائه نمی‌کند. این نارضایتی و اتلاف وقت و هزینه باعث می‌شود تا بر تنش‌ها و سطح اضطرابتان افزوده شود. همچنین یافتن یک پرستار سالمند ارزان که خانواده شما بتواند به آن اعتماد کند بسیار ضروری است. 

چطور پرستار سالمند ارزان قیمت پیدا کنیم؟

خانواده ها به دنبال شخص مورد اعتمادی هستند تا با قیمتی مناسب به بهترین نحو از والدین سالمندشان مراقبت کند. ما در آسانیسم برنامه‌های مراقبت از منزل را بر هر فرد به صورت سفارشی تهیه کرده‌ایم و به عزیزان شما کمک می‌کنیم تا نیاز‌هایشان را برطرف سازیم. هر سالمند  به سطح مراقبت متفاوتی احتیاج دارد و مجموعه‌ای منحصر به فرد از خدمات را دریافت خواهد کرد.

بد نیست بدانید که آمریکایی‌ها به طور متوسط ماهیانه 4000 دلار برای خدمات مراقبت در منزل هزینه می‌کنند. یافتن پرستار سالمند ارزان ممکن راحت باشد اما به دلیل پایین بودن سطح کیفیت خدمات، پس از مدتی نیازتان برطرف نخواهد کرد. همچنین یک پرستار سالمند ارزان ممکن است صلاحیت کافی برای ارائه خدمات و مراقبت از سالمند نداشته باشد. علاوه بر آن به دلیل حرفه‌ای نبودن و عدم اشراف کامل به کار مشکلاتی را به وجود آورد. پیش از اینکه به دنبال یک پرستار سالمند ارزان باشید، مطمئن شوید که آموزش دیده باشد و سوء پیشنه نداشته باشد.

 پرستار سالمند ارزان, مزایای پرستار سالمند درمنزل, همدم سالمند در منزل, پرستار سالمند با کیفیت, پرستار سالمند در منزل تهران, پرستار سالمند سال 99

با داشتن پرستار سالمند از چه مزایایی بهره مند می‌شوم؟

اینکه اکثر افراد بزرگسال، ترجیح می‌دهند در خانه خود زندگی کنند، درست است. این مسئله بیشتر به این دلیل است که این شرایط نوعی آزادی و استقلال به آنها می‌دهد که به آن عادت کرده‌اند. علاوه بر آن با زندگی در محیط آشنای خانه این مزیت برای بزرگسالانی که به تدریج قدرت بینایی خود را از دست می‌دهند و ممکن است از بیماری‌های تخریب کننده مغز مانند آلزایمر رنج می‌برند، وجود دارد. 

اما با وجود همه این مزایا، افراد بالغ پیر نمی‌توانند در خانه‌های خود به تنهایی زندگی کنند زیرا به مراقبت طولانی مدت نیاز دارند. به همین دلیل است که اکثر خانواده‌ها تصمیم می‌گیرند برای بزرگسالان محبوب خود در منزل پرستار سالمند استخدام کنند. در ادامه به چند مورد از مزایایی که داشتن پرستار سالمند به همراه دارد اشاره می‌کنیم:

 •  جلوگیری از انزوای سالمند و داشتن همدم 
 •  کمک در انجام کارهای روزمره 
 • کمک به سالمندان در زمینه حفظ بهداشت شخصی
 •   آنها شخصی دارند که در نیازهای دارویی و غذایی به آنها کمک می‌کند 
 •  در خانه خود که یک محیط آشنا است می‌مانند
 •  استقلال وعزت نفس سالمند حفظ می‌شود
 پرستار سالمند ارزان, قیمت پرستار سالمند در منزل, پرستار سالمند با کیفیت, پرستار سالمند در منزل تهران, پرستار سالمند ارزان قیمت

هنگام استخدام پرستار سالمند ارزان به چه نکاتی توجه کنم؟

در صورتی که به دنبال استخدام یک پرستار سالمند ارزان هستید، ضروری است که نوع مناسبی از خدمات سالمندان را پیدا کنید. موردی که نیازهای خاص شما را بر طرف کند و انتظارات شما را پاسخ گو باشد. در اینجا برخی از مواردی وجود دارد که باید به هنگام استخدام یک پرستار سالمند ارزان در نظر داشته باشید:

 •   مدت ارائه خدمت آنها و سابقه کارشان: داشتن سابقه کاری در این زمینه باعث می‌شود تا خدمات با سطح کیفیتی بالاتر و در زمان کمتری برای شما ارائه شود. پرستاری که به حیطه نگهداری از سالمندان اشراف دارد، رفتار حرفه‌ای تری از خود نشان می‌دهد.
 •  تأیید صلاحیت و عدم سوء پیشنه: در بیشتر موارد، ارائه دهندگان خدمات مراقبتی در منزل شامل پرستاران و متخصصان آموزش دیده و دارای گواهینامه مراقبت از سالمندان هستند. اعتبار هر یک از کارکنان و تأیید صلاحیت آنها در روند اعتماد سازی و آسودگی خیال شما بسیار مؤثر است. 
 • آیا ارائه دهندگان خدمت بیمه دارد یا خیر: این مورد صرفاً برای محافظت از خود شماست. اطمینان حاصل کنید که هر یک از کارکنان بیمه دارند.
 •  آیا پس از استخدام پرستار پشتیبانی و کنترل خدمات آنها وجود دارد: آسانیسم در صورت اعزام پرستار، از شما پشتیبانی خواهد کرد. در صورتی که به هر دلیل خواستید مراقب خود را تعویض کنید، ما در اسرع وقت این کار را برای شما انجام می‌دهیم.

ما سعی خواهیم کرد هزینه مراقبت از سالمندان در خانه را بسته به نیازتان تقلیل دهیم و نشان دهیم که این هزینه‌ها گران نیستند. اگر هنوز به دنبال یک پرستار سالمند ارزان هستید، به یاد کاهش کیفیت خدمات و عدم رضایت خود در آینده باشید. آسانیسم به شما کمک می‌کند تا پرستاری مناسب را برای خود پیدا کنید. برای اطلاع از قیمت‌ها و راهنمایی‌های لازم، مشتاقاته منتظر تماس شما هستیم.

دسته بندی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

 • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
1 + 19 = جواب سوال را در کادر بالا وارد نمایید.