نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل تهران

با افزایش سن، افراد به مراقبت و توجه بیش‌ تری نیاز دارند. سالمندانمان که تا دیروز کار‌هایشان را به تنهایی انجام می‌دادند؛ امروز برای انجام کار‌های شخصی نیاز به کمک ما دارند حتی برخی علاوه بر مراقبت در روز، نیاز به مراقبت درشب هم پیدا می‌کنند. اما این‌ها دلایل خوبی برای ترک خانه و رفتن به خانه سالمندان نیست.

بعلاوه ممکن است اعضای خوانواده نیز به دلیل مشاغل خود نتوانند بصورت تمام وقت از این عزیزان مراقبت کنند. با سرویس نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل جای نگرانی وجود ندارد چون با استفاده از آن حتی زمانی که در منزل نیستید، می‌توانید از آسایش و امنیت عزیزانتان آسوده خاطر باشید.

آسانیسم با همکاری با شرکت های معتبر و بهره گیری از نیروهایی با سابقه توانسته است بهترین پرستاران سالمند شبانه روزی را برای شما فراهم کند کافی است با ما تماس بگیرید.

پرستار سالمند در منزل تهران و کرج
نگهداری از سالمند شبانه روزی

چرا از آسانیسم پرستار سالمند شبانه روزی بگیریم؟

پلتفرم آسانیسم یک مرکز قابل اعتماد در زمینه خدمات پرستاری در منزل است. این پلتفرم با هدف ارتقای سطح سلامت مردم و ارائه خدمات تخصصی در حوزه بهداشت و درمان از نیروهای فعال خود و مهارت پرستاران سایر شرکت های معتبر بهره برده است.

پرستاران ما دارای مهارت بالایی هستند و تجربه زیادی در ارائه خدمات مراقبتی دارند. ما در مراکز خود ضمانت های مختلفی را برای ایمنی کار و آرامش شما ارائه می دهیم که برای استخدام پرستار سالمند شبانه روزی در منزل آسوده باشید.

نیروهایی با تجربه
ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها
قیمت مناسب در ارائه خدمات
احراز هویت نیروها
اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه
کیفیت بالا در خدمات

نگهداری شبانه‌روزی از سالمند

پلتفرم آسانیسم طرف توافق با سایر مراکز معروف نگهداری از سالمندان شبانه روزی در تهران و کرج می باشد تا بتوانید در کمترین زمان مجرب ترین پرستار سالمند را داشته باشید. به راحتی می توانید بهترین پرستاران زن و مرد را با نرخ های بسیار مناسب برای مراقبت از سالمندان خود در شبانه روز استخدام کنید.

خدمات پرستاری سالمند شبانه روزی در منزل

در بعضی مواقع سالمندان از نظر جسمی سالم بوده و تنها به یک همدم نیاز دارند؛ که در انجام کار‌های روزانه با آن‌ها همراه شود. اما بعضی سالمندان به بیماری مبتلا هستند و نیاز به مراقبت ویژه دارند. در هر شرایط خدماتی که پرستار شبانه روزی آسانیسم ارائه می‌کند متفاوت بوده و طبق نیاز متقاضی تعیین می‌شود؛  همچنین خدمات متفاوت، عامل تعیین کننده برای قیمت نهایی است. تعدادی از خدماتی که توسط پرستاران مجرب آسانیسم به شما عزیزان ارائه می‌شود شامل:

 مراقبت از سالمند در منزل شبانه روزی

سپردن مراقبت از سالمند به صورت شبانه روزی به پرستار سالمند؛ باعث ارتقا کیفیت زندگی آن‌ها می‌شود؛ چرا که پرستار سالمند، همه توجه خود را بر روی سالمند معطوف کرده و از گوشه‌گیری و انزوای او، جلوگیری می‌کند. کمک در انجام امور شخصی، تهیه غذا و نظارت بر تغذیه سالمند، یادآوری دارو‌ها در زمان مقرر، تهیه دارو‌ها، ایجاد سرگرمی، پیاده‌روی، کتاب خواندن ، همراهی با سالمند برای حضور در دورهمی‌ها، توجه به سلامتی، ورزش کردن و انجام تمرینات برای بازگشت سلامتی سالمند، تنها گوشه‌ای از خدماتی است که پرستار سالمند ارائه می‌دهد. استخدام مراقب سالمند در منزل شبانه روزی، به جای فرستادن سالمند به خانه سالمندان، علاوه بر احساس رضایت و عزت نفس سالمند، از هزینه‌های هنگفت و دوری خانواده از سالمند جلوگیری می‌کند.

انجام خدمات بالینی سالمند در منزل

همه افراد باید به صورت ماهانه و یا سالانه، برای اطمینان از سلامتی  چکاپ شوند. سالمندان هم مانند سایر افراد، نیاز به انجام چکاپ دارند؛ گاهی نیز انجام آزمایش، یک دستور ضروری از طرف پزشک است. تزریق سرم، تزریق دارو، نمونه گیری، انجام آزمایشات و فیزیوتراپی موارد مشابه هستند، که ممکن است هنگام سپردن عزیزانتان به پرستار شبانه روزی سالمند، شما را دچار نگرانی کند. اما جای نگرانی وجود ندارد؛ پرستار شبانه روزی، در عدم حضور شما در انجام این امور با سالمندتان همراه خواهد شد و راهنمایی‌ها و هماهنگی‌های لازم را انجام خواهد داد.

 •  آزمایش در منزل

تجویز آزمایش برای سالمند یکی از مسائلی است که اغلب خانواده‌ها با آن روبه روشده‌اند. این آزمایش‌ها می‌تواند به صورت چکاپ 6 ماهه یا سالیانه یا طبق تجویز پزشک و برای اطمینان از درمان یا ابتلا به یک بیماری یا عدم ابتلا به آن انجام شود. اما در هر صورت حضور در محیط آزمایشگاه می تواند برای سالمند سخت و تشویش آور باشد. در این شرایط، استفاده از خدمات آزمایش در منزل پیشنهاد میشود؛چرا که علاوه بر حذف هزینه زمانی و پولی برای رفت و آمد، بدون دردسر و طبق استاندارد، آزمایش سالمندتان انجام می‌شود.

 • پزشک در منزل

همه ما می‌دانیم که با کهولت سن، بیماری‌ها و ناتوانی‌ها نیز افزایش می‌یابد. ممکن است سالمند، درد‌هایی را تجربه کند که دلیل آن را ندانیم. در این شرایط دو راه پیش روی ما است؛ مراجعه به مراکز درمانی یا حضور پزشک در منزل و معاینه بالینی بیمار. در صورتی که توانایی مراجعه به مراکز درمانی را ندارید؛ معاینه بالینی، روش آسان‌تر و کم هزینه‌تری است. پس از حضور پزشک در منزل شما، سالمند را به خوبی معاینه می‌کند او می‌تواند مشکل سالمند بیمار را با استفاده از آزمایش یا بدون آن تشخیص دهد.

 سپس با روش‌های درمانی متناسب با وضعیت بیمار، به بهبود وضعیت بیمار سرعت ببخشد. او ممکن است مشکل بیمار را فراتر از یک مشکل ساده و عمومی بداند، در این شرایط سالمند را به پزشک متخصص ارجاع می‌دهد.

 • تزریقات در منزل

هنگامی که سالمند برای درمان یک بیماری به پزشک مراجعه می‌کند؛ پزشک ممکن است برای درمان بیماری سالمند، تزریق دارو را برگزیند. در چنین شرایطی ناتوانی در راه رفتن، ترافیک‌های سنگین شهری، صف انتظار بیماران، جراحت یا ناخوش‌احوالی ممکن است باعث صرف نظر یا نگرانی سالمند شود. 

در این شرایط انجام تزریقات در منزل می‌تواند کمک بزرگی برای این عزیزان باشد. تزریق انواع واکسن از جمله واکسن کرونا، درمان آنتی بیوتیک‌ها، سرم تراپی، تزریقات زیر جلدی و داخل جلدی و تزریق عضلانی نمونه‌ای از خدمات آسانیسم است که توسط کادر متخصص و مجرب به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

استخدام پرستار شبانه روزی سالمند در منزل
 • سرم در منزل

سرم‌ها به منظور حاملی برای دارو‌های دیگر یا جایگزینی برای مایعات از دست رفته بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند. این داروی تزریقی، یکی از پر متقاضی‌ترین تزریقات در خانه بیمار به شمار می‌رود. اگر شما نیز سالمندی دارید که باید با استفاده از سرم تراپی درمان شود، می‌توانید به جای حضور در محیط بیمارستان و درمانگاه، درخانه و بدون هیچ دردسری سرم او را تزریق کنید.

 • فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی نوعی توانبخشی است که با افزایش دامنه حرکات، افزایش انعطاف، تحمل و قدرت عضلات به افزایش کیفیت زندگی افراد می‌انجامد. فیزیوتراپی برای افرادی که دچار مشکلات جسمی و حرکتی هستند، برنامه درمانی تهیه می‌کند. مشکلات قلبی، انواع شکستگی، در رفتگی، پیچ خوردگی، آرتروز، مشکلات اسکلتی_ عضلانی و… تعدادی از بیماری‌هایی هستند که با استفاده از این شیوه، درمان می‌شوند. سالمندان نیز از گروه‌هایی هستند که نیاز به استفاده از خدمات فیزیوتراپی دارند. 

معمولا با افزایش سن وکاهش تحرک، اندام‌های عملکرد سابق را نداشته و دچار اختلال می‌شوند؛ عدم تعادل، پوکی استخوان و بیماری‌های قلبی عروقی تعداد دیگر از  بیماری‌‌های دوران سالمندی هستند که با استفاده از فیزیوتراپی بهبود می‌یابند. از طرفی مراجعه به مطب فیزیوتراپیست می‌تواند برای سالمند با چالش‌هایی همراه باشد به همین علت توصیه می‌شود از خدمات فیزیوتراپی سالمند در منزل استفاده کرده و بهبود بیمار را تسریع ببخشید

پرستار شبانه روزی سالمند

همدم سالمند شبانه روزی

با کهولت سن، توانایی انجام بعضی از کار‌های کاهش یافته و جای خود را به ضعف عضلات و بیماری‌های دوران سالمندی می‌دهد. در این شرایط سالمندان ترجیح می‌دهند در خانه خود بمانند و مانند گذشته با دوستان و آشنایان معاشرت داشته باشند؛ از طرفی رفتن به خانه سالمندان برایشان ناگوار است. 

در این وضعیت، استخدام همدم سالمند شبانه روزی می‌تواند کمک بزرگی به او محسوب شود. پرستار علاوه بر کمک در انجام کار‌های روزمره و با هم صحبتی و همراهی در انجام امورد دلخواه او می‌تواند از گوشه گیری و انزوا در سالمند جلوگیری کرده و مانع افسردگی وی شود. همدم سالمند در ناراحتی و خوشحالی سالمند حضور داشته و می‌تواند امید به آینده را در او افزایش دهد.

بنر پرستار سالمند

پرستار شبانه روزی سالمند بیمار

هنگامی که سالمند با بیماری یا مشکلات این‌چنینی دست و پنجه نرم می‌کند؛ وظایف پرستار، جهت مراقبت‌های بیش‌تر، کنترل و کمک در بهبود بیمار افزایش می‌یابد. به هر اندازه بیماری سالمند وخیم‌تر باشد به همان اندازه ناتوانی‌های او افزایش یافته و نیاز به دریافت خدمات بیش‌تری پیدا می‌کند. کمک در انجام تمرینات تجویز شده، یادآوری زمان مصرف دارو‌ها و تهیه آن‌ها، کنترل رژیم غذایی متناسب با بیماری، تعویض پوشک سالمند در صورت ناتوانی حرکتی و…. نمونهاز از وظایفی است که با توجه به بیماری و نیاز سالمند، به وظایف پرستار شبانه روزی در منزل افزوده می‌شود.

گاهی نیاز است بیمار برای پیمودن روند درمان در بیمارستان بستری شود؛ در این شرایط نیز این امکان وجود دارد که پرستار به عنوان همراه بیمار در بیمارستان حضور یافته و از عزیزان شما مراقبت کند. همراه شدن پرستار سالمند به عنوان همراه بیمار در بیمارستان به دلیل آگاهی پرستار نسبت به وضعیت بیمار، دانش کافی برای نگهداری از سالمند در بیمارستان، آشنایی به امور بیمارستان و توانایی در کمک‌های اولیه و شرایط بحرانی و.. .می‌تواند برای سالمند بیمار مفید باشد.

 قیمت پرستار سالمند شبانه روزی

زمانی که بحث پرستار سالمند و نگهداری سالمند شبانه روزی در منزل به میان می‌آید اولین سوالی که ذهن شما را درگیر می‌کند هزینه استفاده از این خدمت است. اما باید بدانید عوامل زیادی در تعیین قیمت این سرویس دخیل هستند؛ برای مثال ساعات و تعداد روز‌های حضور پرستار در منزل، فاصله پرستار تا منزل، خدمات ارائه شده، فعالیت‌های اضافی مثل انجام امورخانه تعدادی از این عوامل هستند. برای اطلاع دقیق از قیمت پرستار سالمند در منزل با ما تماس بگیرید

استخدام نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل با آسانیسم

برای همه ما شرایطی به وجود آمده که عزیزانمان نیاز به مراقبت داشته باشند؛ اما زمان یا دانش کافی برای مراقبت از آن‌ها را نداشته باشیم. ممکن است با خود بگوییم کاش فرد قابل اعتمادی پیدا می‌شد که نگهداری از سالمند را به صورت شبانه روزی به او بسپریم. آسانیسم یک پلتفرم خدمات پرستاری و پزشکی معتبر است که با استفاده از کار مجرب و کاربلد تمام امور پرستاری و نگهداری سالمند مثل پرستار شبانه روزی سالمند،  پرستار سالمند بیمار، پرستار سالمند خانم، سالمند بیمار، ویلچری و… را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد.

 عزیزانی که در تهران، کرج یا حومه آن زندگی می‌کنند، امکان استفاده از سرویس پرستاری و نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل تهران و کرج را دارند. برای دریافت خدمات لازم است سفارش خود را با یکی از راه‌های ارتباطی ثبت کرده یا با شماره 02191304433 تماس حاصل نمایید

دسترسی سریع

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد پرستار سالمند از ما پرسیده اید. برای توضیحات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

پرستار شبانه روزی سالمند با توجه به نیاز سالمند شما خدمات متفاوتی را ارائه می‌دهد. این خدمات می‌تواند شامل تهیه برنامه غذایی مناسب، غذا دادن به سالمند، کمک به سالمند در انجام امور شخصی، همراهی با سالمند جهت مراجعه به پزشک، گردش و انجام کار‌ها اداری، دارو دادن به سالمند طبق دستور پزشک، چک کردن فشار خون و قند خون، سنجش سلامتی عمومی و… باشد. 

عوامل زیادی در تعیین قیمت پرستار شبانه روزی سالمند تاثیر دارند. خدمات ارائه شده، ساعات حضور پرستار، روز‌های حضور پرستار، فاصله پرستار تا منزل شما و انجام فعالیت‌های اضافی تعدادی از این عوامل هستند.برای اطلاع دقیق از قیمت ها با شماره 02191304433 تماس بگیرید.

بله. پرستار با توجه به نیاز سالمند، انتخاب و اعزام می‌شود. برای استخدام پرستار سالمند بیمار باید هنگام ثبت سفارش، اطلاعات لازم را در اختیار همکاران ما قرار دهید.

مناسب‌ترین راه برای استخدام پرستار شبانه روزی سالمند، کمک گرفتن از موسسات و مراکز معتبر خدمات پرستاری است. شما می‌توانید پرستار مورد نظر خود را از پلتفرم معتبر آسانیسم استخدام کنید. برای ثبت سفارش کافی است درخواست خود را در اپلیکیشن یا وبسایت ثبت کنید یا با شماره 02191304433 تماس حاصل نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

26 پاسخ

  1. سلام دوست عزیز.
   بله، خدمات نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل به مدت سه روز در هفته هم ارائه می شود.

 1. سلام. من برای بعد از عمل جراحی نیاز به پرستار شبانه روزی سالمند دارم ولی به مدت ۲ هفته. امکان پذیره؟

  1. سلام نیما عزیز. بله با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 2. سلام، هزینه بستری شدن در بیمارستان کم‌ تره یا مراقبت شبانه روزی سالمند؟

  1. نوید عزیز سلام، هزینه پرستار شبانه روزی برای سالمند، نسبت به پرستار نیمه وقت یا ساعتی، بیش‌تر است اما در مقایسه با بستری شدن سالمند بیمار در بیمارستان یا ماندن در آسایشگاه سالمندان، علاوه بر آرامش بیش‌تر، هزینه ها نیز کاهش می‌یابد.

 3. اگر سالمند نیاز به مراجعه به پزشک داشته باشه، پرستار سالمند رو همراهی می‌کنه؟

  1. بله همراهی با سالمند برای مراجعه به کلینیک و انجام هماهنگی‌های لازم بر عهده پرستار شبانه روزی سالمند می‌باشد.

 4. امکان نگهداری سالمند، در صورتی که هیچ یک از اعضای خانواده حضور نداشته باشن وجود داره؟

  1. بله در شرایطی که سالمند تنها زندگی می‌کند یا خانواده قصد سفر دارند، می‌توانند با توجه به نیاز سالمند از خدمت پرستار شبانه روزی، نیمه وقت یا ساعتی استفاده کنند.

 5. سلام سالمند من نیاز به مراقبت ویژه داره چون مبتلا به بیماری قلبی هست. آیا پرستاری که اعزام می‌کنید می‌تونه ازش مراقبت کنه؟

  1. سلام، آسانیسم با توجه به وضعیت سالمند و نیاز‌های او، پرستار اعزام میکند. هنگام ثبت سفارش، شرایط بیمار را قید کنید تا با توجه به نیاز شما، پرستار مناسب در اختیارتان قرار گیرد.

 6. پدر بزرگ و مادر بزرگ من احتیاج به یه پرستار دارند که شبانه روز به کارهاشون برسه و مواظبشون باشه. چطور می تونم قیمت هاتون ببینم؟

  1. لطفا با تیم ما تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند. 02191304433

 7. برای مدتی می خوام برم سفر کاری و مجبورم پدرم رو تنها بذارم. پرستاری توی مجموعه شما از آقایون هست که بتونه همه روز شبانه روز کنارش باشه و کاراش انجام بده؟

  1. بله این امکان در آسانیسم وجود دارد. لطفا با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

 8. سلام و خسته نباشید. ببخشید یه سوال از حضورتون دارم. اگر کار پرستاری سالمندی که برای مادرم گرفتم رو نپسندیدم میشه این نیرو را عوض کنیم؟

  1. سلام . بله، پرستار 24 الی 48 ساعت به صورت آزمایشی (با پرداخت هزینه) شروع به کار می کند و در صورت رضایت شما و سالمند عزیزتان به کار ادامه می دهد. در غیر تعویض میشود

  1. برای اطلاع از لیست قیمت ها می توانید با شماره های داخل سایت تماس برقرار کنید. کارشناسان آسانیسم در طول 24 ساعت شبانه روز پاسخ گوی سوالات شما هستند.

 9. سلام مراقبت از سالمند به تنهایی در منزله یا می شه در جای دیگه مثل محل کار انجام داد؟

  1. سلام وقت بخیر. این موضوع را باید با کارشناسان ما در میان بگذارید. در صورت متحمل شدن هزینه های جابجایی، گزینه ای برای مراقبت از سالمندان وجود دارد.

 10. سلام میخوام از پرستاری که برام فرستادین تشکر کنم من برای نگهداری سالمند در منزل از شما خدمت گرفته بودم تا الان که همه چی خوبه

 11. من میخواستم بگم نگهداری سالمند که توخونه خودش باشه بتونم براش.خدمت کنم برای خودم هم خانه باشه هم کار میتونید برام.ردیف کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.