در صورتی که نیاز به خدمات پرستار سالمند در منزل دارید، بر روی گزینه ثبت سفارش کلیک کنید.
021-89514141

اطلاعات زیر را بر اساس نیاز‌ها و شرایط خدمت‌گیرنده تکمیل کنید

پرستار سالمند

در کشور های توسعه یافته جهان مشاهده می‌کنیم که خدمات پرستاری و مراقبتی از سالمندان در منزل  به صورت کاملا برنامه‌ریزی شده و علمی صورت می‌گیرد. فردی که به عنوان پرستار سالمند یا پرستار کودک در منازل مشغول به کار می شود به شرح وظایف خود مسلط است و قادر است خدمات خود را به صورت کاملا اصولی ارایه کند. از جهتی دیگر، آموزش هایی که پرستاران و مراقبین در چنین کشورهای در حال توسعه‌ای دیده‌اند باعث می‌شود خانواده سالمندان و کودکان به آنها اعتماد لازم جهت سپردن امور سالمند خود را داشته باشند.

پرستار سالمند در منزل - پرستارسالمند - پرستار سالمند بیمار - پرستار مزد در منزل - پرستار زن

طی سالیان گذشته با زیاد شدن تعداد دختران شاغل در ایران، نیاز به پرستار سالمند در کشور ما نیز افزایش پیدا کرده است. از همین رو نیز موسسه‌های مختلفی اقدام به فعالیت در این زمینه نموده و سعی کرده‌اند پرستارانی به بهترین نحوه تعلیم داده و آن‌ها را برای خدمت‌رسانی به خانواده‌ها و سالمندانشان آماده کنند. در این بین موسسه خدمات پرستاری آسانیسم نیز فعالیت خود را آغاز نموده و علاوه بر استخدام بهترین و کار بلدترین پرستاران، سعی کرده تا با ارائه ارزان‌ترین قیمت‌ها، استفاده از پرستار سالمند را برای هر خانواده‌ای ممکن کند.

انتخاب پرستار سالمند چه فاکتورهایی دارد؟

 • آیا پرستار سالمند دوره‌های لازم را گذرانده است؟
 • پرستار سالمند تا چه مقدار نسبت به وظایف و اهمیت حرفه‌ی خود آگاهی دارد؟
 • آیا مراکزی که پرستار را ارسال نموده‌اند قابل اعتماد هستند؟
 • آیا مرکز ارائه خدمات پرستاری، دسترسی 24 ساعته به پشتیبان پرستار را برای شما فراهم می‌کند؟
 • آیا پرستار اعزامی رفتار اجتماعی و قابل قبولی دارد؟

پرستاران و مراقبین فرشتگانی هستند که در اوج رنج، بیماری و نیاز، به سالمند یا بیمار خود کمک رسانی کرده و دست آن‌ها را می‌گیرند. شغل پرستاری به قدری ازاهمیت بالا برخوردا است که رسول اکرم اسلام (ص) نیز در مورد این شغل چنین فرموده است: «هر کسی یک شبانه روز از فردی پرستاری کند خداوند او را همراه و یار ابراهیم خلیل میگرداند.»

با توجه به افزایش طول عمر اسنان‌ها در قرن 21، تعداد سالمندان افزایش یافته و نیازهای اجتماعی، رفاهی و مراقبتی آنان نیز نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است. یکی از این نیازها، مراقبت و پرستاری است که باید به نحوی شایسته انجام بگیرد. پرستاران با شب بیداری و مراقبت 24 ساعته از عزیزان شما، از سلامت جسمی و روحی آن‌ها اطمینان حاصل می‌کنند.

پرستار سالمند در منزل

پرستاران سالمند موسسه خدمات پرستاری آسانیسم دارای مهارت بسیار بالایی هستند. برای نمونه می‌توان از تعدادی از کارهایی که توسط آن‌ها انجام می‌شود به شرح زیر نام برد:

 1. مراقبت و نگهداری از سالمند بیمار
 2. برنامه‌ریزی درمانی و دادن دارو به بیمار و سالمند
 3. تهیه غذای مناسب و دادن آن به سالمند
 4. توجه به امورات رفاهی و گردشگری سالمند (این امر تنها با اجازه کتبی خانواده صورت می‌پذیرد.)
 5. انجام کارهای مورد علاقه سالمند در اوقات فراغت (نظیر مرور خاطرات، خواندن کتاب، حل جدول و ...)
 6. همراهی و پرستاری از سالمند در خارج از منزل
 7. انجام امور اداری و مالی سالمند (این امر تنها با با اجازه کتبی خانواده صورت می‌پذیرد.)
 8. رسیدگی به نظافت و استحمام سالمند و محیط منزل
 9. تعویض لباس و رسیدگی به وضع ظاهری سالمند
 10. نظارت بر فشار خون یا قند خون سالمند

چرا آسانیسم؟

با افزایش دغدغه‌های کاری افراد خانواده و درگیری آن‌ها با کارهای خارج خانه، نیاز به پرستار سالمند در منزل افزایش زیادی پیدا کرده است. در این بین پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم با تمرکز بر روی کیفیت و قیمت به صرفه، تبدیل به یکی از بهترین انتخاب‌ها برای این کار شده است. تنها کافی است یک بار امتحان نمایید.