جهت سفارش خدمت پرستار بیمار در منزل بر روی دکمه ثبت سفارش کلیک نمایید.
021-89514141
هر گونه جزئیاتی را به ما بگویید که برای انجام بهتر کار لازم است؛ مثلا اگر فرد نیازمند مراقبت و نگهداری شرایط ویژه‌ای دارد و یا لازم است متخصص مراقبت و نگهداری برای انجام کار ویژگی خاصی داشته باشد و یا ...

پرستار بیمار

خانواده ها بنا بر دلایلی گاهی به دنبال پرستار بیمار هستند. پرستار بیمار در منزل ، پرستار کودک بیمار، پرستار سالمند بیمار یا پرستار بیمار در بیمارستان می بایست با تجربه و آموزش دیده باشد. آسانیسم ارائه دهنده خدمات مراقبت و پرستار بیمار با متخصصین مجرب آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان می باشد.

پرستار بیمار بایستی اطلاعات لازم در زمینه نوع بیماری و موارد مصرف دارو و روند درمان را دریافت کند. وی با داشتن اطلاعات کافی و کامل در خصوص فرد بیمار  به وظیفه خود با عملکرد بهتری میتواند بپردازد. پرستار بیمار همواره وضعیت بیمار را کنترل و گزارشی از روند حال بیمار را به پزشک گزارش داده و با توجه به نظر پزشک در بهبود بیمار همراهی میکند. همچنین پرستار  گزارشی کامل را به همراهان یا اعضای خانواده وی میدهد. 

پرستار بیمار, پرستار سالمند بیمار, پرستار کودک بیمار,پرستار سالمندان, پرستار بیمار در منزل

روحیه و اخلاق پرستار بیمار و با انرژی بودن او بسیار تاثیر گذار در بهبود و روحیه خوب بیمار است. خوش اخلاقی، صبر  و دلسوزی و حفظ آرامش در هر شرایطی از مهارت های یک پرستار خوب می باشد. محل کار پرستار بیمار، ممکن است در منزل یا در بیمارستان بوده همچنین شبانه روزی یا به صورت شیفتی با همکار خود باشد. پرستار کودک بیمار با پرستار سالمند بیمار بسیار متفاوتند. هیچگاه سالمندان را چون کودکان بخصوص از نظر روحی و خلقی در این دوران نپندارید. 

پرستار کودک بیمار در منزل

پرستار بیمار, پرستار کودک بیمار,پرستار بیمار در منزل, پرستار کودک

تفاوت در بیماریها مسلما روند و دوره درمان متفاوتی دارند. کودکانی با بیماری هایی از بدو تولد همراه هستند یا بیماری طولانی مدتی دارند. بیماری هایی چون: اوتیسم، صرع، اختلالات، بیماریهای اعصاب و .... . برخورد با این کودکان شاید ویژه و از ویژگی های خاصی برای نگهداری و مراقبتشان نیاز باشد. بنابراین پرستار کودک بیمار در منزل در درجه اول باید با نوع بیماری و عوامل مرتبط کاملا آشنا گردد.

پرستار سالمند بیمار در منزل یا همان پرستار بیمار

پرستار بیمار, پرستار سالمند بیمار,پرستار سالمندان, پرستار بیمار در منزل

دوران سالمندی هم ویژگی های خاصی را برای افراد و اطرافیان آنان به همراه می آورد. عده ای از سالمندان دچار افسردگی یا بیماری های مختص سن و سال خود میگردند. حفظ روحیه و شادابی در سالمندان وظیفه مهم پرستار سالمند می باشد. 

پرستار سالمند بیمار در منزل با توجه به نوع بیماریهای سالمند و توان حرکت جسمی وی و شرایط زندگی کنونی و قبل از بیماری به عملکردی مناسب می پردازد. سالمندان نیازمند رسیدگی و توجه از سوی خانواده یا پرستار خود هستند. برخی از سالمندان بسیار شاداب و سرحال اند و فقط در کنترل بیماری و یادآوری مصرف دارو و کمک به بهبود خود نیازمند پرستار می باشند. 

آسانیسم یکی از مراکزی می باشد که شما میتوانید پرستاری از عزیزان خود را به آن بسپارید. آسانیسم با دارا بودن کادری مجرب ( پرستار مرد و پرستار زن ) و متخصص، آماده ارائه بهترین خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن را فراهم می کند.

دانلود اپلیکیشن آسانیسم

با اپلیکیشن آسانیسم، به ساده‌ترین نحو و تنها در چند مرحله خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید. تنها کافی است اپلیکیشن ما را دانلود کرده و مراحل ثبت سفارش را در عرض چند دقیقه طی کنید.

پیش نمایش اپلیکیشن ارائه خدمات پرستاری آسانیسم

سوالات متداول کاربران

آسانیسم یک پلتفرم واسط بین مشتری و موسسه است. در واقع در آسانیسم موسسات به معرفی خود و ارائه لیست خدمات، قیمت و پرستاران می‌پردازند و زمانی که مشتری نیاز به خدمات پرستاری یا پزشکی در منزل داشته باشد، می‌تواند با انتخاب خدمت مورد نیاز، لیستی از موسسات ارائه دهنده در اطراف خود را به همراه قیمت و نظرات سایر کاربران مشاهده و دریافت کند.

ما در آسانیسم سعی کرده ایم که خدمات مورد نظر کاربران خود را به صورت یکجا و در کنار هم ارائه دهیم تا مشتریان عزیز با یک جستجو ساده به هدف خود برسند.

اگر نیاز به خدمات پرستاری داشته باشید، آسانیسم می‌تواند فرایند پیدا کردن موسسه مناسب و انجام این کار را برای شما ساده کرده و سرعت ببخشد. به جای این که در جاهای مختلف برای پیدا کردن یک پرستار قابل اعتماد و مناسب جست‌وجو کنید و مقدار زیادی انرژی و زمان صرف این مساله کنید، با استفاده از آسانیسم می‌توانید در عرض چند دقیقه خدمات مورد نیاز خودتان را دریافت کنید.

آسانیسم نه پرستاری دارد و نه مستقیما پرستاری را برای مشتری اعزام می‌کند. آسانیسم تنها یک واسط بین مشتری و موسسات است. این بدین معنا است که پرستارانی که به واسطه‌ی آسانیسم دریافت می‌کنید همه تعلیم دیده بوده و توسط موسسات تایید شده‌اند.

پرستاران از طریق موسسات کاملا بررسی میگردند و از تمامی پرستاران سو پیشینه و مدارکی کاملا قابل قبولی دریافت می گردد. پس می توانید با خیال آسوده از طریق آسانیسم سفارس خدمات پرستاری خود را ثبت نمایید.