جهت ثبت سفارش تزریقات در منزل از جمله انواع عضلانی یا داخل جلدی و ... می توانید با آسانیسم در ارتباط باشید
021-89514141

تزریقات در منزل

بسیاری از مواقع برای همه ما پیش آمده است که برای تزریقات دارو مجبور به مراجعه به درمانگاه و بیمارستان و ترک خانه شده‌ایم. این موضوع به خصوص زمانی که ناخوش احوال و بیمار باشیم بسیار آزار دهنده است. رفت و آمدها برای مراجعه به درمانگاه به ویژه برای سالمندان و کودکان سخت می‌باشد و میتوان راه جایگزینی مانند تزریقات در منزل را برای این امر انتخاب نمود.

آسانیسم، پیشرو در زمینه خدمات مراقبت پرستاری در منزل، می‌تواند به شما کمک کند تا از فرآیند تزریق و ویزیت‌های پرستاری در منزل خود بهره ببرید. تزریقات در منزل توسط متخصصان واجد شرایط پزشکی مانند پزشک یا پرستار می‌تواند باعث صرفه جویی در وقت شما شود و برای بیمارانی که تحرک محدود دارند مناسب است. نوع تزریق مورد نیاز در خانه و مدت زمان بررسی شده و تیم مراقبت‌های پرستاری آسانیسم به شما کمک می‌کنند تا به راحتی از خدمات تزریقات در منزل استفاده کنید.

تزریقات در منزل, انجام تزریقات عضلانی و تزریقات زیر جلدی و ... در منزل با تزریقات در منزل آسانیسم

انواع تزریقاتی که در منزل ارائه می‌شود:

 • تزریق  عضلانی
 • تزریق داخل جلدی
 • تزریق زیرجلدی
 • سرم تراپی
 • درمان آنتی بیوتیک
 • واکسن

آسان شدن فرآیند تزریق برای کودکان

بعد از بزرگسالان، در صورتی که کسی نیاز به تزریق متناوب داشته باشد این نوزادان و خردسالان هستند که برای محافظت از آنها در برابر بیماری‌های متنوع، نیاز به تزریق منظم واکسن دارند. تزریق به نوزادان و کودکان به دلیل فوبیا و درد ناشی از آن، بسیار چالش برانگیز است. در چنین مواردی دریافت خدمات پرستار تزریقات در منزل برای کودک و والدین بسیار مفید است. پرستاری که فرآیند تزریق را داخل منزل  انجام می‌دهد، بسیار باتجربه است و در مدیریت بچه ها مهارت دارد و تزریق مورد نیاز را تا حد ممکن بدون دردسر انجام می‌دهد.

مزایای تزریقات در منزل چیست؟

 1. باعث صرفه جویی در وقت و انرژی شما می‌شود
 2. تجربه ای آسان و بدون دردسر را برای شما فراهم خواهد آورد
 3. مدیریت تزریق صحیح برای بیماران
 4. از رفت و آمده به بیمارستان و درمانگاه جلوگیری می‌کند
 5. در صورتی که نیاز به تزریقات به طور متناوب ضروری باشد خدمات تزریق می‌تواند برای شما احساس راحتی زا فراهم کند

 عوارض ناشی از تزریق ناصحیح

فرآیند تزریق یک روش تهاجمی است برای همین باید با دقت و روش درس انجام شود. در صورتی که تزریق توسط شخصی انجام شود که تجربه و مهارت کافی را نداشته باشد، عوارض و خطراتی پیش خواهد آمد. عوارض خفیف آن شامل تورم، درد محل و کبودی است. اما عوارض جدی تر شامل موارد زیر است:

 • تشکیل آبسه
 • عفونت، قرمزی، تورم، گرما 
 • آسیب به بافت‌ها، اعصاب، رگ‌های خونی یا استخوان‌ها
 • خونریزی، به ویژه در افرادی که اختلالات خونریزی دارند

محیط خانه بعد از یک جراحی بزرگ یا تروما و بستری شدن در بیمارستان بهترین مکان است. شما می‌توانید از ناراحتی عزیزان خود برای مراجعه به بیمارستان برای مواردی مانند تزریقات که می‌تواند در آسایش منزل توسط پرستاران واجد شرایط و آموزش دیده صورت گیرد، جلوگیری کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای هرگونه مشاوره با ما تماس گیرید.

نماد اعتماد الکترونیکی logo-samandehi