پرستار کودک میخوام

03 مرداد 1400
/
زهرا ابراهیمی

اگر تا به حال با خودتان گفته اید که برای مراقبت و آموزش فرزندتان پرستار کودک میخوام، باید بدانید که به صفحه درستی مراجعه کرده اید. مادر و پدر شدن قطعا تجربه شیرین و دلچسبی است؛ اما فراهم کردن نیازهای کودک و یک زندگی ایده آل بعضا در گرو شاغل بودن هر دو والدین است. به همین منظور، اگر فکر می کنید که شما تنها والدینی هستید که به استخدام پرستار کودک در منزل فکر کرده اید، بهتر است بدانید که تنها نیستید.

در سرتاسر دنیا والدین در هفته حداقل برای یک بار از خدمات پرستاران کودک در  منزل بهره می برند. حال یا شاغل اند و مجبور به استخدام آنها، با به هر دلیلی مشغله ای دارند و قادر به مراقبت از فرزند خود در زمان به خصوصی نیستند. به همین منظور، ثبت درخواست برای این سرویس بسیار امر رایجی میان مردم است.

پرستار کودک میخواهید و نمیدانید با کجا ارتباط بگیرید؟, پرستار کودک میخوام

پرستار کودک چه خدماتی ارائه می دهد؟

خدمات پرستار کودک با توجه به سن بچه ها و انتظارات شما به عنوان والدین از پرستار متفاوت خواهد بود. برای مثال، ممکن است بگویید صرفا برای کمک به درس و مشق مدرسه فرزندم پرستار کودک میخوام یا ممکن است فرزندتان سن بسیار کمی داشته باشد و برای مدت زمان طولانی تنها بماند. در این شرایط علاوه بر توجه به تغذیه، خدمات دیگری چون تعویض پوشک، کمک به بهداشت و انجام امور شخصی او و تدریس موارد ابتدایی در برقراری ارتباط یا اصول اجتماعی نیز بر عهده پرستار خواهد بود.

هر شرکت پرستاری که این سرویس را فراهم می آورد نیز از این امر آگاه بوده و سعی در جذب پرستاران و کارشناسان در تمامی حوزه های نگهداری از کودکان دارد. درست مانند شرکت آسانیسم که پرستارانی آموزش دیده و مجرب را استخدام کرده و با توجه به نیاز افراد، مناسب ترین گزینه را پیش پای والدین می گذارد.

لازم به ذکر است بعضا والدین نیاز به کمک شبانه روزی دارند؛ یعنی فردی متخصص در زمینه نگهداری از کودکان به صورت تمام وقت و در طول شب نیز به کمک آنها بیاید تا شرایط را برای والدین ساده تر سازد. در این موقعیت ممکن است وظایف دیگری چون نظافت خانه، شستن ظرف ها و ... نیز در نبود والدین جزو مسئولیت های پرستار قلمداد شود. به همین منظور، آسانیسم پیش از اعزام پرستار به خانه شما، نیازهای شما را سنجیده و بهترین و باتجربه ترین کارشناس را به خانه شما می فرستد.

مادران بسیاری میگویند که پرستار کودک میخوام، در نظر داشته باشید که با استخدام آنها نیز مسئولیتی بر عهده شما خواهد بود. اینکه مطابق با قرارداد تنظیم شده پیش رفته و خدماتی را از او درخواست کنید که قبلا با هم هماهنگ کرده اید.

هزینه استخدام پرستار کودک چقدر است؟

به صورت کلی، خدمات پرستاری در منزل مثل استخدام پرستار کودک کاملا وابسته به نوع و میزان خدماتی است که سرویس دهنده ها بنا به خواسته درخواست کننده ها ارائه می دهند. برای مثال، برخی به یک پرستار برای نگهداری از فرزندشان در کل تایم اداری نیاز دارند که شاید شامل تعویض پوشک، غذا دادن، تعویض لباس، استحمام و ... شود و عده ای دیگر فرزند بزرگ تری داشته باشند و تنها به فردی نیاز دارند که در زمان تنهایی کودک، همراهش باشد یا در تکالیف مدرسه به او کمک کند.

علاوه بر نوع و زمان خدمات، فاصله میان منزل پرستار و کودک نیز موجب تغییر در قیمت ها می شود. به هر حال پرستار برای رسیدن به محل باید از وسایل نقلیه عمومی استفاده کند.

به همین منظور، نمی توان قیمت معینی برای این کار عنوان کرد؛ زیرا عوامل متعددی در آن دخیل اند. شما عزیزان اگر می گویید پرستار کودک میخوام و میخواهید با توجه به بودجه بندی تان اقدام به استخدام این دسته از کارشناسان نمایید، همین حالا با آسانیسم تمام گرفته تا پرسنل ما با توجه به نیاز و درخواست شما، قیمت دقیق را برای شما محاسبه کنند.

پرستار کودک میخوام, اگر پرستار کودک میخواهید با آسانیسم تماس بگیرید

پرستار کودک میخوام ؛ چطور به پرستارن اعتماد کنم؟

اگر مرتبه اولی است که میخواهید دست به این کار بزنید، بدون شک باید فیلترهای بسیاری را برای این کار وضع کنید. به هر حال فرزند شما مدتی، چه کوتاه و چه زیاد را با پرستار خود خواهند گذراند و شما نیز از این بابت حق دارید؛ بنابراین حتما از موسسه ای اقدام به استخدام پرستار کودک کنید که شناخت دارید یا مطمئن اید با پرستاران ماهر و قابل اعتمادی همکاری می کند. علاوه بر آن نیز روی عملکرد آنها نظارت دارد.

اگر چنین جایی را نمیشناسید، ما به شما پلتفرم خدمات پرستاری در منزل آسانیسم را پیشنهاد می کنیم. این مرکز کاملا مناسب شما است که می گویید پرستار کودک میخوام و به سختی برای اولین بار به یک پرستار اعتماد می کنید.

چرا پرستاران آسانیسم قابل اعتمادند؟

آسانیسم یک پلتفرم خدمات پرستاری در منزل است که با موسسات خدمات بهداشتی- درمانی معتبر همکاری کرده و سرویس های این چنینی را ارائه می دهد. پیش از عقد قرارداد و شروع کار با این موسسات، آسانیسم همه مراکز را به صورت کامل مورد ارزیابی قرار داده و به مواردی چون پرسنل، نحوه ارائه خدمات، رضایت مشتریان قبلی و ... توجه می کند.

پیش از اعزام پرستار به منزل نیز عموما از فرد یکی از مدارک شناسایی گرفته شده و پس از اتمام سرویس به پرستار پس داده می شود. در حقیقت، آسانیسم فکر همه جا را کرده و کاملا در تمامی شرایط پشتیبان شما خواهد بود. چه پیش از زمان استخدام پرستار و چه پس از آن.

به عنوان والدین در پرستار کودک به دنبال چه ویژگی هایی باشیم؟

اعتماد اولین شرط در استخدام افراد است. به طوریکه اگر کودکمان را با آنها تنها گذاشتیم، ترس و دلهره وجودمان را فرا نگیرد. البته این مورد با پیگیری ها و سختگیری های آسانیسم روی پرستاران خود یک امر جا افتاده است.

مورد بعدی راجع به دانش و تخصص آنها است. شاید تصور کنید تجربه کافی است ولی در دنیای مدرن امروزی، تجربه نه تنها کافی نیست، بلکه شاید با توجه به تفاوت های میان نسل ها، آسیب زننده نیز شود.

رابطه خوب با کودکان و توانایی برقراری ارتباط با سرسخت ترین بچه ها نیز دیگر ویژگی است که باید یک پرستار مجرب داشته باشد. به طوریکه در همان جلسه اول بتواند با کودک یک رابطه هر چند کوتاه و سطحی را شکل دهد.

اگر میگویید پرستار کودک میخوام باید بدانید که راه طولانی را برای پیدا کردن یک پرستار خبره و آموزش دیده پیش رو دارید. ولی توجه داشته باشید که آسانیسم این راه را برای شما هموار کرده است. کافی است در هر ساعتی از شبانه روز به صورت رایگان در وبسایت ما ثبت سفارش کنید تا لیستی از بهترین پرستاران در سطح کشور برای شما نشان داده شود. علاوه بر آن، می توانید با تماس با موسسه، از این قابلیت بهره مند شوید. منتظرتان هستیم.

دسته بندی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
14 + 4 = جواب سوال را در کادر بالا وارد نمایید.