تزریقات در منزل غرب تهران

09 خرداد 1400
/
زهرا ابراهیمی

همه ما تجربه مراجعه به مراکز درمانی برای انجام تزریقات را داشته ایم. مراکزی که عموما شلوغ اند، ازدحامشان شما را ملزم به ماندن در نوبت و صف های طولانی می کند که در نهایت کلی از زمان خود را از دست می دهید. به همین منظور سرویس تزریقات در منزل غرب تهران برای ساده تر پیش رفتن طول درمان افراد در نزدیکی محل زندگی شان به وجود آمد.

چه عاملی باعث به وجود آمدن نیاز به سرویس تزریقات در منزل غرب تهران شد؟

تصور کنید بیماری در خانه دارید که به دلیل ضعیف بودن شرایط جسمانی، حساسیت بیشتر نسبت به ابتلا به دیگر بیماری ها یا هر دلیل دیگری قادر به مراجعه به مرکز درمانی نیست و طبق تجویز پزشک، آمپول و دارو باید سریعا استعمال شود. یا در شرایط مشابه، از سالمندی در خانه مراقبت می کنید که عواملی چون کهولت سن، نامساعد بودن وضعیت بدنی و ... اجازه خروج از منزل و ادامه طول درمان را به آنها نمی دهد.

بیمار یا سالمند تنها در موقعیتی می تواند بهبود یابد که در مصرف داروها تداوم وجود داشته باشد. تزریق آمپول، سرم یا واکسن نیز جزو همین موارد است. به همین منظور شرکت های پرستاری از جمله آسانیسم بر آن شدند تا با انجام تزریقات در منزل به این نیاز شما عزیزان پاسخ بگویند.

انجام تزریقات در منزل غرب تهران, مزایای تزریقات در منزل غرب تهران

مزایای تزریقات در منزل غرب تهران چیست؟

انجام تزریقات در منزل غرب تهران به معنای آوردن مرکز درمانی به خانه است؛ یعنی روند درمانتان به نحو احسن مانند مراکز درمانی پیش خواهد رفت و چه بسا کیفیت ارائه خدمات نیز بالاتر باشد. چطور؟

 • دیگر نیازی نیست تا در محیط های آلوده باشید: اگر چه درمانگاه ها یا دیگر مراکز درمانی محلی برای بهبود بیماران اند و رعایت بهداشت جزو اصول ابتدایی آنها است؛ اما این امر دلیلی بر نبود ویروس و باکتری های مختلف در آنجا نیست.روزانه صدها یا هزاران فرد با بیماری های متفاوت به این مکان ها مراجعه می کنند؛ بنابراین این مکان ها می توانند برای بسیاری از افراد خطر آفرین باشند. اصلا تصور کنید بیمار یا سالمندتان به هر دلیلی سیستم ایمنی قوی ای ندارد و باید داروهای خود را تزریق کند.
 • با تزریق آمپول در منزل دیگر نگران ابتلای مجدد به بیماری و تضعیف دوباره قوای بدنی نخواهید بود. این امر در شرایط فعلی، همه گیری ویروس کرونا بسیار اهمیت دارد.
 • روند درمان سریع تر پیش خواهد رفت: بدون اینکه نیازی به گرفتن وقت، ماندن در صف های انتظار طولانی یا ترافیک باشید، تزریقتان انجام خواهد شد. با استفاده از سرویس تزریقات در منزل غرب تهران هر زمانی از روز یا هر روزی از هفته می توانید آمپول یا سرم خود را تزریق کنید.
 • صرفه جویی در وقت: علاوه بر اینکه در خانه هستید، نگران ماندن در ترافیک های سنگین نیستید، نیازی هم به برهم زدن برنامه ریزی های شخصی تان نیز وجود ندارد. برای مراجعه به درمانگاه باید زمانی را در روز به این کار اختصاص دهید که همین مسئله کلی از وقتتان را خواهد گرفت؛ اما با ثبت درخواست انجام تزریقات در منزل دیگر نیازی به برنامه ریزی های اضافه نخواهید داشت.
 • آسایش و راحتی بیشتری برای بیمار یا سالمند فراهم می شود: بیماران یا سالمندان عموما در شرایط جسمانی مناسبی قرار ندارد و خروج از منزل برایشان کار دشواری است. با این کار بدون کوچکترین اجبار به تحرکی تزریقات صورت خواهد گرفت.
 • این روش برای کودکان کارسازتر است: در اکثر مواقع خردسالان از آمپول یا هر نوع تزریقات دیگری هراس دارند. انجام این کار در منزل باعث می شود تا تزریقات شان در محیطی امن صورت بگیرد. محیطی که به آن اعتماد دارند؛ بنابراین راحت تر اجازه این کار را خواهند داد.
انواع تزریقات,درخواست انجام تزریقات در منزل, ثبت درخواست تزریقات در منزل غرب تهران

انواع تزریقاتی که در منزل انجام می شوند

در صورتی که دکتر برای شما تزریق تجویز نمود،برای انجام تزریقات در منزل غرب تهران پرستاران متبحر به همراه وسایل مورد نیاز به محل اعزام خواهند شد. به همین منظور تمامی تزریقاتی که در مراکز درمانی انجام می شوند، در این سرویس نیز قابل ارائه هستند. نوع تزریقات متناسب با نوع دارو و تجویز پزشک متفاوت خواهد بود که عبارتند از:

 • زیر جلدی (مانند تزریق دورنافی)
 • داخل جلدی
 • داخل عضله
 • وریدی (وصل سرم)

برای ثبت درخواست تزریقات در منزل غرب تهران به کجا مراجعه کنیم؟

پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم، یکی از شرکت های پرستاری باتجربه و معتبر در زمینه ارائه خدمات بهداشتی- درمانی آماده خدمات رسانی در این زمینه است. پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم به عنوان یک پل ارتباطی میان شما و پرستاران خبره، خدمات درمانی را در بالاترین کیفیت ارائه می دهد. برخی از خدمات آسانیسم دکتر در منزل - فیزیوتراپی در منزل - تعویض سوند و ... می باشد و شما در هر زمان که به خدمات سلامت نیاز داشتید با ما ارتباط بگیرید.

ثبت درخواست از پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم کاملا رایگان بوده و تنها 1 دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت. برای تزریق آمپول در منزل تنها کافی است فرم موجود در سایت را پر کرده و منتظر تماس کارشناسان ما در اسرع وقت باشید. همچنین می توانید با شماره تلفن 02189514141 تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید.

آسانیسم به عنوان یکی از حرفه ای ترین مراکز ارائه خدمات پرستاری در منزل، طی سال ها فعالیت خود مفتخر به جلب رضایت مشتریان، همکاری با پرستارانی آزموده با قیمت هایی مقرون به صرفه است. اگر شما نیز به دنبال یک مرکز مجرب و ارزان قیمت برای تزریقات در منزل غرب تهران هستید، همین حالا با ما تماس بگیرید.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

 • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
6 + 11 = جواب سوال را در کادر بالا وارد نمایید.