استخدام پرستار در منزل

01 خرداد 1400
/
زهرا ابراهیمی

پیدا کردن موسسه ای عالی و معتبری که امتیازات خوبی را برای کارمندان خود در نظر گرفته باشد، عموما کار ساده ای نیست. اگر شما نیز به دنبال فرصت های شغلی مربوط به خدمات بهداشتی- درمانی و استخدام پرستار در منزل هستید، تمایل دارید در یک موسسه حرفه ای کار کنید و حقوق و مزایای خوبی داشته باشید، همین حالا با آسانیسم تماس گرفته یا از طریق وبسایت، درخواست خود را ثبت نمایید.

چرا برای استخدام پرستار در منزل آسانیسم را انتخاب کنیم؟

آسانیسم به عنوان یکی از مراکز خدمات پرستاری، بهداشتی و درمانی معتبر در کشور، یکی از بهترین انتخاب هایی است که هر پرستار کودک، سالمند یا بیمار می تواند داشته باشد. مرکز ما با سال ها تجربه، بهره گیری از دانش و تخصص نیروی مراکز باکیفیت، از جمله موسساتی است که توانسته طی سال ها تلاش اعتماد مراجعین را به خود جلب نماید.

علت اعتبار بالا و مشتریان بسیار آسانیسم چیست؟

فعالیت مرکز به صورت شبانه روزی است؛ یعنی متقاضی در هر ساعت از شبانه روز یا هر روزی از هفته (حتی در روزهای تعطیل) میتواند درخواست خود را در وبسایت یا اپلیکیشن ثبت نماید. پس از ثبت درخواست، کارشناسان ما مراجعین را به پرستاران یا مراکز مربوطه برای انجام هماهنگی های بیشتر ارجاع خواهند داد.
امکان ثبت درخواست ساده است. اگر فردی به دنبال استخدام پرستار در منزل برای سالمند، بیمار یا کودک خود باشد، صفحه ثبت درخواست با رنگی متمایز در وبسایت قرار داده شده که با مراجعه به آن و تنها در 1 دقیقه درخواست ثبت خواهد شد. علاوه بر آن، به منظور تسهیل فرآیند ثبت، اپلیکیشن موسسه نیز راه اندازی شده که درخواست پرستار را در مقایسه با دیگر روش ها ساده تر کرده است. البته لازم به ذکر است که فرآیند ثبت کردن کاملا رایگان خواهد بود.

علت بعدی، ارزیابی عملکرد پرستاران پس از هر مراجعه است. موسسه با امکان پشتیبانی 24 ساعته از درخواست ها و مراجعات انجام شده توسط پرستار سالمند در منزل، پرستار کودک یا پزشک، بازخورد درخواست کنندگان را بررسی می کند. این ارزیابی- و حتی در برخی از شرایط، آموزش ها- در تعیین روند خدمات رسانی و افزایش رضایت مشتریان بسیار موثر خواهد بود.

اعتبار بالا و ارائه خدمات عالی توسط کادری مجرب به معنای اعتماد هر چه بیشتر افراد به موسسه و وجود کار بیشتر است. با استخدام در مجموعه ما هیچ گاه وقت خالی نخواهید داشت.

استخدام پرستار در منزل آسانیسم, متقاضی استخدام پرستار در منزل - استخدام موسسه پرستاری

محاسبه حقوق و مزایا برای استخدام پرستار در منزل برای آسانیسم به چه صورت است؟

استخدام پرستار در منزل آموزش دیده و ارائه خدمات در مقرون به صرفه ترین قیمت ها، اهداف اصلی مجموعه آسانیسم است. اولویت ما کسب رضایت مشتری و فراهم آوردن خدمات حرفه ای و باکیفیت است؛ اما این امر تاکنون منجر به افزایش بی حد و حساب قیمت ها نشده است. با این کار شاید تصور کنید به دلیل پایین بودن قیمت ها، حقوق و مزایای نسبتا کمتری به پرستاران تعلق خواهد گرفت. درحالیکه علاوه بر رضایت مشتری، خرسندی پرسنل نیز دیگر اولویت مجموعه است. ما اعتقاد داریم دلیل موفقیت و کسب رضایت مشتریان، کارشناسان فعال، متخصص، مجرب و دلسوز ما است.

در واقع، خیال آسوده کارشناسان و پرسنل آسانیسم منجر به ارائه هر چه بهتر خدمات خواهد شد. به همین منظور بر آن شده ایم تا به عنوان یک شرکت پرستاری، علاوه بر ایجاد فرصت های شغلی بیشتر برای پرستاران عزیز، شرایط کاری را نیز بهبود بخشیم. حقوق مناسب و درآمد بالا، بیمه و امنیت شغلی تنها بخشی از مزایای استخدام در مجموعه آسانیسم است.

مسئولیت شما به عنوان یک پرستار در آسانیسم چیست؟

استخدام پرستار در منزل به معنای به کارگیری دانش و تخصص شما در زمینه پرستاری در منزل بیمار یا درخواست کننده است. به همین منظور وظایف این شخص متناسب با این شرایط شرح می گردد. بخشی از وظایفی که متناسب با آموزش و تجربه تان از شما انتظار می رود عبارتند از:

 • انجام مراقبت های پزشکی: کمک به پزشک بیمار یا سالمند در روند درمان، کمک به جراحی های کوچک که در منزل درخواست کننده انجام می شوند، پیگیری روند درمان، مصرف داروها و ثبت و گزارش آن به پزشک معالج
 • پرستاری: پانسمان یا تعویض آن، بخیه، انجام تزریقات، سرم تراپی، تعویض سوند، انجام آزمایشات و نمونه گیری
 • پرستار کودک: نگهداری تخصصی از کودکان، تعلیم مهارت های موردنیاز
 • پرستار سالمند در منزل: مراقبت از سالمندان، انجام امور منزل، کمک به انجام کارهای شخصی، نگهداری از آنها به صورت شبانه روزی، همراهی در انجام صحیح فعالیت های تجویز شده
 • پرستاری بیمار: همراهی بیمار در مراکز درمانی یا مراقبت شبانه روزی از آنها در این مراکز، ثبت گزارش و مدیریت شرایط بیمار، انجام تست هایی مانند فشار خون، نوار قلب، قند خون و ...
انتظارات پرستار از موسسه پرستاری آسانیسم,پرستاری بیمار, استخدام در آسانیسم

طی استخدام پرستار در منزل چه سوالاتی مطرح می گردند؟

استخدام پرستار در منزل مستلزم انجام ارزیابی و بررسی های دقیق و به خصوصی است تا بتوان از دانش و تخصص متقاضی اطمینان حاصل نمود. به همین منظور میتوان گفت این مرحله چه برای پرستار و چه برای شرکت پرستاری  بخش سرنوشت سازی است. در ادامه با برخی از سوالات و مسائل مهمی که در این جلسه مدنظر قرار می گیرند، آشنا می شویم:

 1. پس از آشنایی های اولیه و طرح سوالات عمومی، در زمینه دانش شما و نحوه فراگیری آن سوالاتی مطرح خواهد شد. اینکه کجا تعلیم دیده اید، در چه موسسات یا مراکزی فعالیت داشتید. مهارت احیای بیمار قلبی را می دانید و چه تجربه های دیگری دارید.
 2. علت ترک آخرین مرکز درمانی که مشغول به کار بودید چیست؟
 3. تا چه اندازه مسئولیت پذیرید؟
 4. درباره اعتیاد، مصرف سیگار، الکل یا هر گونه موارد مشابه صحبت می شود.
 5. نحوه رساندن خودتان به منزل بیمار یا درخواست کننده؛ اینکه آیا گواهینامه دارید یا از وسایل نقلیه عمومی استفاده خواهید کرد.
 6. آیا از بیماری یا مشکل خاصی رنج می برید؟ آیا این عارضه خللی در کارکردتان ایجاد خواهد کرد؟ لزومی به بیان آن به متقاضی استخدام پرستار در منزل (بیمار یا اطرافیان او) وجود دارد؟
 7. در چه ساعات و روزهایی قادر به ارائه خدمات هستید؟ در زمان بندی خود انعطاف خواهید داشت؟
 8. توانایی مراقبت از افراد لجباز، عصبی یا مبتلا به آلزایمر را دارید؟ تا چه اندازه با بیمار ناسازگار کنار خواهید آمد؟
 9. تا چه اندازه به حریم خصوصی و اسرار زندگی درخواست کنندگان اهمیت می دهید؟

پس از آن نیز راجع به توقعات و انتظارات پرستار از شرکت پرستاری صحبت خواهد شد.

برای استخدام به کجا مراجعه کنیم؟

اگر ارزش ها و اهداف شغلی شما با موسسه آسانیسم همسو است، همین الان شانس خود را امتحان کنید. شما می توانید با تکمیل فرم مربوطه موجود در سایت درخواست خود را ثبت نمایید. علاوه بر آن، می توانید با استفاده از شماره تلفن 02189514141 اقدام نمایید. کارشناسان بخش استخدام پرستار در منزل  برای انجام بررسی های بیشتر و شروع همکاری با شما تماس خواهند گرفت.

دسته بندی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

 • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
4 + 1 = جواب سوال را در کادر بالا وارد نمایید.