استخدام پرستار کودک نیاوران

05 مرداد 1400
/
زهرا ابراهیمی

پدر و مادر بودن شغل تمام وقتی است که تعطیلی نداشته و هر لحظه شما را درگیر خواهد کرد. حال به این شغل بدون مرخصی و استراحت، چالش های سخت پرورش و آموزش کودک را نیز اضافه کنید. اینکه چقدر باید برای تعلیم یک مسئله جدید یا حتی خوردن مواد غذایی با آنها کلنجار بروید. ولی اگر در منطقه نیاوران ساکن هستید و برای کودک خودتان نیاز به مراقب دارید میتوانید با استخدام پرستار کودک نیاوران نگرانی ها و خستگی هایتان را تقریبا به صفر برسانید.

با استخدام پرستار کودک در منزل همواره فردی وجود دارد تا در رسیدگی به کارهای کودک به شما کمک کند، فرصتی برای استراحت شما را فراهم آورد و آموزش ها را در اصولی ترین شکل پیش ببرد. البته شاید در وهله اول تصور کنید چنین کمک هایی در نگاه دیگران در رفتن از زیر بار مسئولیت فرزندتان است؛ اما فراهم آوردن مناسب ترین شرایط برای کودک و شما و تسهیل پروسه پرورش آنها مگر همان چیزی نبوده که می خواستید؟ پس کمک گرفتن از پرستار بچه نه تنها پیشنهاد نمی شود، بلکه در برخی مواقع حضورشان نیز الزامی است.

استخدام پرستار کودک نیاوران, مراقبت از کودک در منزل نیاوران

پرستار کودک چطور می تواند در پرورش هر چه بهتر کودکمان کمک کننده باشد؟

از درون آرام می شوید

هیچ چیزی به اندازه حضور یک پدر و مادر آرام و خوشحال برای کودک و سلامتی روان او ارزشمندتر نیست. ولی بچه داری باعث می شود تا نتوانید آنطور که باید و شاید به خودتان برسید و آرامش درونی خود را پس از یک روز کاری شلوغ دوباره بازیابید.

به سلامتی خود برسید

کودکان معمولا سیستم ایمنی قوی ندارند و بردن آنها به مراکز درمانی آلوده برایشان بسیار خطرناک خواهد بود. همچنین ممکن است توانایی پذیرش معطل شدن و ماندن در صف های طولانی را نداشته باشند، پس از مدتی حوصله شان سر رود و تنها به دردسرها و دغدغه های شما اضافه شود.

با کمک گرفتن از پرستار بچه می توانید این مورد را نیز برطرف کنید. اگر مشکلی دارید و باید به پزشک مراجعه کنید، اما مراقبت از کودک باعث شده زمان کافی برای این کار نداشته باشید، با کمک پرستار دیگر جای هیچ بهانه ای باقی نخواهد ماند.

به بهبود بازیابی رابطه میان شما و همسرتان کمک می کند

مشغله های امروزی بعضا باعث می شود تا نه تنها حواسمان به سلامتی روانمان نباشد، بلکه همسرمان را نیز نبینیم و توجه کافی به او نداشته باشیم. حال که پدر یا مادر هستید، این امر چندین برابر می تواند زندگی زناشویی شما را تحت الشعاع قرار دهد.

بنابراین اگر ساکن نیاوران هستید با استخدام پرستار کودک نیاوران حتی برای مدتی کوتاه، این فرصت و انرژی را خواهید داشت تا مانند گذشته به همسر خود توجه کنید، به سینما رفته یا یک وعده غذایی در یک رستوران خوب داشته باشید.

با استخدام پرستار کودک نیاوران به بچه ها نیز خوش می گذرد

پرستاران در زمینه نگهداری و مراقبت از کودکان نه تنها آموزش دیده اند، بلکه تجربه دارند. علاوه بر آن، این گروه، اکثرا افرادی هستند که به کودکان و برقراری ارتباط با آنها بسیار علاقه مند بوده و به راحتی می توانند با آنها اوقات خوشی را سپری کنند.

اگر از یک پرستار بچه کمک بگیرید، کودکان نیز ساعتی از روز را خیلی بهتر خواهند گذراند. در این شرایط فردی وجود دارد تا با کمک روش های نوین و انرژی بیشتر با آنها بازی کند، وقت بگذراند، بدون اینکه نگران انجام دیگر کارها باشد.

کودکان را مستقل بار می آورد

با استخدام پرستار کودک و سپردن آنها به افرادی امین، کودک فرا می گیرد که والدین نیز کارهای مخصوص به خود را دارند و باید به آنها رسیدگی کنند. آنها یاد می گیرند که پدر و مادر همواره نمی توانند کنار ما حضور داشته باشند و ما نیز باید برای حفظ سلامتی روان خود، تلاش کنیم که این امر با برقراری ارتباط با دیگران (پرستار) شروع شده و با انجام برخی از فعالیت ها به صورت شخصی ادامه پیدا می کند.

قطعا کودک در زمان خردسالی به توجه بیشتری از سوی والدین خود نیاز دارد. مادر و پدر نیز بدون شک تمایلی برای از دست دادن فرصت برای وقت گذراندن با آنها را ندارند؛ اما استخدام پرستار کودک در منزل نه تنها برای شما، بلکه برای خودشان هم بهتر است. آنها باید بدانند شما نیز حق زندگی دارید و تخصیص زمانی به خود در طول یک هفته یا یک ماه پر فشار امری طبیعی است. آنها نیز در استحکام روابط اجتماعی خود و دوست پیدا کردن ماهر خواهند شد.

دیگر نگران گرفتن مرخصی نخواهید بود

در زندگی های امروزی معمولا مادر و پدر هر دو شاغل اند و نگهداری از کودک به معنای گرفتن مرخصی های پیاپی، عقب ماندن از فرصت ارتقاء شغلی و از دست دادن منابع مالی بیشتر است. منابع مالی که در طول زمان برای کودک رفاه بهتری را به همراه خواهد داشت.

اگر در منطقه نیاوران زندگی میکنید با استخدام پرستار کودک نیاوران دیگر نیازی به مرخصی گرفتن نیست. دغدغه ای از بابت ماندن کنار بچه ها و کم شدن حقوق باقی نخواهد ماند. با این کار، هم شما از برنامه ریزی کاری خود عقب نمی مانید، هم کودک از روال عادی زندگی خود.

استخدام پرستار کودک نیاوران, پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم ارائه خدمات پرستار بچه نیاوران

استخدام پرستار کودک نیاوران از آسانیسم همه چیز را ساده کرده است

همانطور که متوجه شدید، استخدام پرستار کودک در منزل تنها برای شما سودمند نیست. کودکان نیز از مزایای آن بهره مند خواهند شد. ولی آیا می توان از هر جایی اقدام به این کار کرد؟

قطعا خیر. پرستار فردی است که کودک ساعتی از روز را، هر چند کوتاه، با وی می گذراند؛ بنابراین باید از فیلترهای بسیاری گذرانده شده و ارزیابی شود تا بتوانید فرزندتان را به آنها بسپارید. در واقع، همواره بهتر است از جایی پرستار کودک را انتخاب کنید که نظارتی روی عملکرد آنها وجود دارد، اصلا مجموعه با همین هدف تشکیل شده باشد و فردا روزی، در صورت بروز نارضایتی از شما حمایت شود.

این مسئله استخدام پرستار بچه نی نی سایت را به کلی زیر سوال می برد. نی نی سایت وب سایتی برای کمک به مادران باردار یا تازه زایمان کرده است تا با به اشتراک گذاشتن شرایط و تجربه های خود، به دیگر مادران کمک کنند. استخدام پرستار از این پلتفرم نه تنها کمکی به شما نمی کند، بلکه ممکن است بعدها شما را نیز به دردسر بیاندازد.

آسانیسم؛ معتبرترین پلتفرم آنلاین خدمات پرستاری و مراقبت از کودک در منزل

استخدام پرستار کودک نیاوران از طریق پلتفرم آسانیسم به شما این امکان را می دهد تا بهترین و باتجربه ترین کارشناسان در این زمینه را استخدام کنید. در واقع، مجموعه آسانیسم با هدف ارائه سرویس های پرستاری در منزل بنا شده است. شکی نیست که انتخاب پرستار توسط این مرکز کار عقلانی تری خواهد بود.

آسانیسم یک پل ارتباطی میان شما و موسسات خدمات پرستاری است و با فراهم آوردن اطلاعات از سرویس های مختلف آنها، پیدا کردن یک پرستار ماهر و مجرب را به یک امر ساده بدل کرده است. تنها کافی است درخواست خود را به صورت رایگان در وبسایت ثبت کرده تا لیستی از شرکت های پرستاری با سرویس های مختلف نگهداری از کودک به همراه قیمت برایتان نمایش داده شود.

با این کار دیگر نیازی نیست ساعت ها در وبسایت موسسات مختلف بچرخید تا مناسب ترین پرستار را با توجه به نیازها و انتظاراتتان بیابید. در انتها نیز می توانید با امتیازدهی به پرستار در وبسایت، به دیگر والدینی که ساکن نیاوران هستند کمک کنید تا انتخاب بهتری را تجربه کرده و استخدام پرستار کودک نیاوران برای آنها ساده تر شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر، در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با ما تماس گرفته و با کارشناسان ما صحبت داشته باشید.

دسته بندی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
2 + 0 = جواب سوال را در کادر بالا وارد نمایید.