خانه

پرستار کودک در منزل تهران

پرستار کودک در منزل تهران

امروزه به دلیل تغییر سبک زندگی و مشغله‌های کاری، پدر مادرها نمی‌توانند به‌ اندازه کافی در کنار فرزندانشان وقت بگذرانند و اصول تربیتی لازم را به آن‌ها بیاموزند. حتی مادران خانه‌دار هم به دلیل انجام امور خانه و مراقبت از چند فرزند، برای رسیدگی بهتر به کودکان و کمی استراحت نیاز به کمک دارند. اگر ساکن تهران هستید و زمان، انرژی و مهارت کافی برای مراقبت از کودک دلبندتان را ندارید می‌توانید از سرویس پرستار کودک در منزل تهران استفاده کنید

پرستار کودک در منزل می‌تواند به شما در رسیدگی به کارهای کودک کمک کند، فرصتی برای استراحت شما فراهم آورد و ارزش‌ها و اصول تربیتی لازم را به کودکتان بیاموزد. کودکان برای داشتن آینده‌ای روشن نیاز به والدین شاد و سرزنده دارند، حضور پرستار بچه در منزل این فرصت را به شما می‌دهد تا کمی استراحت کرده و روی ارزش‌های درونی خودتان کار کنید.

شما می‌توانید برای استخدام پرستار کودک در منزل با پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم تماس بگیرید. آسانیسم با بهره‌گیری از پرسنل آموزش‌دیده، متعهد و دلسوز آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

استخدام پرستار کودک در منزل تهران

مراقبت از کودک مسئولیت بزرگی بر دوش پدر و مادرهاست به‌ ویژه والدینی که در تهران و سایر شهرهای بزرگ زندگی می‌کنند. شاغل بودن، دور بودن از خانواده، نداشتن وقت کافی از جمله دلایلی است که والدین شهرنشین نمی‌توانند به‌ تنهایی از عهده مراقبت از کودکان برآیند. سپردن کودکان به مهد کودک نیز مشکلات خاص خود را دارد اول از همه باید بهترین و نزدیک‌ترین مهدکودک را پیدا کنید که در رفت‌وآمد وقت زیادی از شما نگیرد، از طرفی در اکثر مواقع مهد کودک‌ها انتظارات والدین را برآورده نمی‌کنند چرا که به دلیل حضور کودکان دیگر توجه لازم و کافی به فرزند شما نمی‌شود. در چنین شرایطی استخدام پرستار کودک در منزل بهترین راه‌حل است.

پرستاران کودک، افراد آموزش‌ دیده، دلسوز و متعهدی هستند که از فرزندان شما در محیط خانه مراقبت می‌کنند و با کمک جدیدترین متدهای روز دنیا با استفاده از بازی و سرگرمی به آموزش‌ و پرورش فرزندان شما می‌پردازند؛ بنابراین اگر ساکن تهران هستید و در مراقبت و آموزش فرزندتان نیاز به کمک دارید، استخدام پرستار کودک در منزل تهران می‌تواند هم برای شما و کودکتان بسیار سودمند باشد.

پرستار کودک در منزل تهران

مناطق تحت پوشش سرویس پرستار کودک

آسانیسم با مؤسسات معتبر خدمات پرستاری زیادی در سطح تهران همکاری دارد بنابراین مناطق زیادی از شهر تهران را پوشش می‌دهد. پس از ثبت درخواست شما برای استخدام پرستار کودک از طریق سایت یا اپلیکیشن آسانیسم کارشناسان ما برای هماهنگی‌های بیشتر و ارجاع درخواستتان به مؤسسات مربوطه با شما تماس خواهند گرفت تا با توجه به نیاز شما و کودک دلبندتان پرستار موردنظر را به منزلتان اعزام کنند. در ادامه برخی از مناطقی که آسانیسم در آن خدمات‌رسانی دارد را معرفی می‌کنیم:

 پرستار کودک نیاوران

اگر ساکن منطقه نیاوران تهران هستید و برای مراقبت تمام‌ وقت یا پاره وقت از کودک دلبندتان نیاز به پرستار دارید می‌توانید از سرویس استخدام پرستار کودک نیاوران پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم بهره‌مند شوید. پرسنل آسانیسم پس از ثبت درخواست شما در کوتاه‌ترین زمان در محل شما برای ارائه خدمات حضور پیدا می‌کنند.

پرستار کودک در منزل تهران‌پارس

اگر در منطقه تهران‌پارس تهران زندگی می‌کنید و در مراقبت از کودک و نوزاد نیاز به کمک دارید می‌توانید از سرویس پرستار کودک در منزل تهران‌پارس استفاده کنید. پس از ثبت درخواست شما در پلتفرم آسانیسم کارشناسان ما جهت هماهنگی‌های بیشتر و اطلاع از وضعیت سلامتی و نیازهای کودکتان با شما تماس می‌گیرند. ممکن است برخی از کودکان دارای معلولیت و بیماری‌های خاص مانند اوتیسم، سندروم داون و… باشند در چنین شرایطی خانواده‌ها به پرستار کودک بیمار یا پرستار کودک اوتیسم نیاز دارند تا در زمینه بیماری کودکشان تخصص داشته باشد.

پرستار کودک در منزل تهرانسر

منطقه تهرانسر یکی دیگر از مناطقی است که تحت پوشش پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم قرار دارد. بنابراین اگر به پرستار کودک در منزل تهرانسر نیاز دارید می‌توانید از طریق سایت و اپلیکیشن آسانیسم درخواست خود را ثبت کنید. پرستاران آسانیسم در کوتاه‌ترین زمان در منزل شما حضور پیدا می‌کنند.

پرستار بچه در منزل غرب تهران

اگر ساکن منطقه غرب تهران هستید و نیاز به پرستار کودک در منزل دارید می‌توانید از خدمات پرستار کودک در منزل غرب تهران پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم بهره‌مند شوید. پس از ثبت درخواست شما و انجام هماهنگی‌های لازم توسط کارشناسان ما پرستاران حرفه‌ای تیم آسانیسم در زمان و مکان موردنظر شما برای خدمت‌رسانی حاضر می‌شوند.

مزایای استخدام پرستار کودک در منزل تهران

استخدام پرستار کودک در منزل نسبت به بردن کودکان به مهدکودک‌ها مزایای زیادی هم برای کودکان و هم برای پدر و مادرها دارد که در ادامه برخی از این مزایا را بررسی می‌کنیم:

کنترل بیشتر کودکان توسط والدین

با داشتن یک پرستار بچه در منزل، کنترل بیشتری روی فرزندتان دارید از جمله اینکه فرزندتان کجا می‌رود، چه چیزی می‌خورد و برنامه‌اش چگونه است. اکثر پرستاران گزارش دقیقی از روز کودکان به والدینشان  که در خانه حضور ندارند ارائه می‌دهند.

مزایای استخدام پرستار کودک در منزل تهران

انعطاف‌ پذیری بیشتر

یک پرستار بچه از لحظه خروج شما از خانه تا زمانی که به خانه برگردید از کودک شما مراقبت می‌کند؛ بنابراین لازم نیست صبح زود کودکتان را از خواب بیدار کنید تا او را به مهد کودک ببرید و از طرفی لازم نیست از محل کارتان با عجله خارج شوید تا رأس ساعت تعطیلی مهد کودک فرزندتان را تحویل بگیرید. بر خلاف مهدکودک، اگر در محل کار شرایط اضطراری پیش بیاید یا از محل کارتان دیر برگردید نیازی به هیچ گونه استرسی نیست چرا که پرستار بچه در خانه حضور دارد و تا زمانی که برگردید مراقب کودک شما است.

توجه فردی

پرستار کودک در منزل تنها بر نیازهای فردی فرزندتان متمرکز است. برخلاف مهدکودک‌ها که مراقبان باید بر روی نیازهای همه کودکان تمرکز کنند، پرستار فقط به فکر فرزندان شماست.

یک پرستار بچه علایق و نیازهای فرزندان شما را در نظر می‌گیرد و بر اساس آن برای رفتن به گردش، انجام بازی‌ها و سایر فعالیت‌های آموزشی و سرگرمی برنامه‌ریزی می‌کند.

زمان

چیزی که همه ما آرزو می‌کنیم بیشتر داشته باشیم!

 • تکالیف فرزندان انجام شده
 • کودکان برای خواب آماده شده‌اند
 • شام آماده شده است
 • امور خانه (نظافت، خرید و…) انجام شده است

تصور کنید وقتی بعد از یک روز کاری طولانی به خانه بر می‌گردید، تمام این کارها انجام شده‌اند تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که باقی مانده وقت خود را با فرزندتان بگذرانید.

آشنایی با خانه

استخدام پرستار بچه به فرزندان شما این امکان را می‌دهد که در محیط خانه که با آن کاملاً راحت و آشنا هستند بمانند. با حضور پرستار در خانه کودکان می‌توانند در زمان استراحت در تخت خود بخوابند، در ظرف مورد علاقه خود غذا بخورند یا با اسباب بازی مورد علاقه خودشان بازی کنند. با استخدام پرستار کودک در منزل تهران آرامش و راحتی را به فرزندتان هدیه دهید.

وظایف پرستار کودک در منزل

وظایف پرستار کودک در منزل به نیاز والدین کودک و سن کودک و نیاز های او بستگی دارد. ممکن است شما به پرستاری نیاز داشته باشید که به فرزند شما در انجام تکالیف مدرسه کمک کند از طرفی ممکن است به پرستاری نیاز داشته باشید که علاوه بر مراقبت از کودک شما امور خانه را نیز انجام دهد؛ اما به طور کلی مسئولیت‌های پرستار کودک شامل موارد زیر می‌شود:

 • تضمین ایمنی و آرامش کودک
 • تهیه غذا و میان وعده‌های سالم
 • کمک در انجام تکالیف مدرسه
 • بازی کردن و سرگرم کردن کودک
 • تعویض پوشک
 • خواباندن به موقع کودکان
 • شستن لباس‌ها و کارهای سبک خانه
 • استحمام و لباس پوشیدن کودکان خردسال
 • جابجایی کودکان
 • تهیه و تمیز کردن شیشه بچه
 • رساندن کودکان از مدرسه به خانه و فعالیت‌های فوق برنامه

قیمت پرستار کودک در منزل تهران

قیمت پرستار کودک در منزل با توجه به خدمات ارائه شده و ساعت کاری پرستار متفاوت است. منظور از خدمات این است که شما به عنوان پدر و مادر فرزند از پرستار چه انتظاری دارید. آیا صرفاً بودن کنار فرزندتان در زمان تنهایی آن‌ها کافی است یا باید در انجام تکالیف مدرسه به آن‌ها کمک کند؟ آیا اصلاً فرزندتان خردسال است و مراقبت از او شامل موارد دیگری چون کمک به دستشویی، تهیه غذا و … می‌شود یا خیر؟

عامل مهم دیگر ساعت کاری پرستار است. شما باید مشخص کنید که آیا به پرستار کودک تمام‌وقت، روزانه یا پاره وقت نیاز دارید؟ اگر به پرستار کودک پاره وقت نیاز دارید باید مشخص کنید که در چه روزهایی از هفته و چه ساعاتی از شبانه‌روز در منزل شما حضور پیدا کند. از سایر عوامل مؤثر بر قیمت پرستار سالمند می‌توان به مواردی از قبیل تعداد فرزندان، محل زندگی و تجربه پرستار اشاره کرد.

قیمت پرستار کودک در منزل تهران

شما می‌توانید برای اطلاع دقیق از قیمت پرستار کودک از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان آسانیسم در ارتباط باشید.

ساعت‌های کاری پرستار کودک

ساعت کاری پرستار بچه متفاوت است و به نیاز درخواست‌کننده بستگی دارد.

اگر شما تنها در ساعات کاری‌تان و برای چند ساعت در روز به پرستار کودک نیاز دارید می‌توانید از پرستار کودک نیمه وقت استفاده کنید.

همچنین اگر در طول روز در خانه حضور ندارید یا در انجام کارهای مربوط به خانه و مراقبت از فرزندتان به پرستار نیاز دارید می‌توانید از سرویس پرستار کودک روزانه بهره‌مند شوید.

در صورتی که به دلیل مأموریت، نگهداری از بیمار و … نیاز دارید تا کسی به صورت شبانه‌روزی از فرزندتان مراقبت کند می‌توانید نسبت به استخدام پرستار کودک شبانه‌روزی اقدام کنید.

پرستار فردی است که زمان زیادی از شبانه‌ روز را کنار فرزندتان حضور دارد بنابراین در زمان استخدام باید به دقت ارزیابی شود تا با خیالی راحت کودکتان را به او بسپارید. در واقع، بهتر است از جایی پرستار کودک را استخدام کنید که بر روی عملکرد پرسنل خود نظارت داشته باشند و آن مجموعه با هدف ارائه خدمات پرستاری تشکیل شده باشد تا در صورت بروز نارضایتی از پرستار از شما حمایت شود.

شما می‌توانید برای استخدام پرستار حرفه‌ای و دلسوز از پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم اقدام کنید. مجموعه آسانیسم با هدف ارائه سرویس‌های پرستاری در منزل طراحی شده است. تمامی پرستاران آسانیسم آموزش‌دیده متعهد و باسابقه هستند و پس از اعزام به منزل شما به  صورت دوره‌ای، عملکرد و کیفیت کارشان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

کافیست برای ثبت درخواست فرم ثبت سفارش موجود در سایت را تکمیل کنید یا با شماره تلفن 02189514141 تماس بگیرید. 

4 پاسخ

 1. محدوده شرق تهران پرستار شبانه روزی کودک نیاز دارم که به آموزش های درسی ابتدایی آشنا باشه

  1. سلام محمد جان
   شما می توانید با کارشناسان ما در آسانیسم تماس بگیرید تا نیرویی مطابق نیاز شما به منزل اعزام کنند.

 2. سلام من ساکن منطقه تهرانسر هستم پرستاری میخوام که درصورت نیاز به اضافه کاری در محل کارم خیالم راحت باشه که پرستار کنار دخترم میمونه

  1. دوست عزیز سلام
   در صورتی که پرستار خارج از ساعت کاری در کنار کودک بماند اضافه کاری به پرستار تعلق میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *