پرستار سالمند در منزل تهران

30 شهریور 1399
/
فاطمه صمدیان

امروزه بسیاری از سالمندان ترجیح می‌دهند تا زمانی که ممکن است در خانه‌های خود بمانند. اما هر چه  این افراد پیرتر می‌شوند، تعدادی از شرایط وابسته به سن آنها می‌تواند زندگی در خانه را به طور فزاینده‌ای دشوار کنند. چالش‌هایی مانند کاهش عملکرد شناختی (مانند فراموشی) و کاهش تحرک می‌تواند زندگی در خانه را بدون کمک دشوار و ناامن سازد. پرستار سالمند در منزل تهران به آنها کمک می‌کند تا در خانه‌های خود دوران سالمندیشان را با راحتی بگذرانند.

داشتن پرستار سالمند در منزل تهران چه مزایایی دارد؟

نگهداری از سالمند در منزل می‌تواند پیری را برای اکثر افراد سالخورده بسیار ایمن تر کند، خصوصاً وقتی که همراه با تغییرات در منزل و افزایش توجه به سالمند باشد. مراقبان در منزل می‌توانند کمک‌های شخصی، همراهی در انجام کارها و نظارتی ویژه را برای افرادی که نیاز به مراقبت طولانی مدت دارند، فراهم کنند در حالی که به آنها اجازه می‌دهند تا در آسایش خانه خود باشند. 

در صورتی که مشغله‌های کاری فراوان، طولانی بودن مسافت و بار کاری زندگی این فرصت را به شما نمی‌دهد که به طور مناسبی از والدین سالمند خود مراقبت کنید، خدمات مراقبت در منزل آسانیسم پشتیبانی ارزشمندی را به شما ارائه می‌دهد. این خدمات مراقبت از عزیزان سالمند را آسان کرده و به خانواده‌ها کمک می‌کند تا با کیفیت بیشتری در کنار یکدیگر وقت  بگذرانند. 

پرستار سالمند در منزل تهران چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟ 

بسته به نیاز سالمند عزیزتان پرستار سالمند در منزل تهران خدمات مختلفی را ارائه می‌دهد. این خدمات شامل مراقبت حضوری از افراد مسن و کمک به انجام فعالیت‌های روزمره زندگی مانند غذا خوردن، استحمام و یادآوری‌های دارویی است. همچنین خدمات مراقبت از سالمند در منزل، معاشرت و افزایش تعامل سالمند را برای بهبود عملکرد شناختی آنها فراهم می‌کند. مراقبت‌ها می‌تواند به طور خاص برای نیازهای هر فرد تنظیم شود. دیگر خدمات مراقبتی سالمند شامل موارد زیر است: 

  •  کمک به تحرک و انجام حرکات ورزشی برای پیشگیری از پوکی استخوان
  •   خرید مواد غذایی و تهیه غذا
  •  خدمات خانه داری و نظافت، از جمله شستن لباس‌ها
  •  همراهی سالمند برای رفتن به قرارهای ملاقات با پزشک
  • همراهی، مشارکت اجتماعی و انجام فعالیت‌هایی برای پیشگیری از آلزایمر
  •   مدیریت دارو و یاد آوری آن
  • توجه به تغذیه سالمند

انواع خدمات پرستار سالمند در منزل, نگهداری از سالمند, مراقبت از سالمند, همدم سالمند, پرستار سالمند بیمار

گزینه‌های مختلف پرستار سالمند در منزل کدامند؟

انواع مختلف نگهداری از سالمند برای مراقبت از بزرگسالان مسن با نیازهای مختلف وجود دارد. سطوح مراقبت از خدمات همدم سالمند و خانه داری سبک گرفته تا مراقبت‌های پزشکی ماهرانه که توسط دستیاران پرستاران و بهیاران در منزل آموزش دیده به طور ویژه انجام می‌شود. در ادامه، به سه نوع از خدماتی را که پرستار سالمند در منزل تهران ارائه می‌کند، می‌پردازیم:

همدم سالمند

پرستار سالمند در منزل تهران برای سالمندانی که سالم هستند، بیماری خاصی نداشته و احساس تنهایی می‌کنند، مناسب است. این افراد در امور روزمره به سالمندان کمک می‌کنند تا با حفط استقلالشان کار‌هایشان را انجام دهند. در واقع همدم سالمند بزرگسالان مسن را در انجام امور مختلف همراهی می‌کند. خصوصاً افرادی که به دلیل ضعف، اختلالات شناختی (مانند بیماری آلزایمر در مرحله خفیف تا متوسط) در خانه منزوی هستند، یا اینکه به تنهایی زندگی می‌کنند.

پرستار سالمند در منزل تهران همانند یک همدم پای صحبت‌های سالمندان عزیز می‌نشیند. آنها با هم آشپزی می‌کنند به خرید می‌روند، بافتنی می‌بافند و کار‌های مورد علاقه سالمند را برای بهبود روحیه او انجام می‌دهند. همدم سالمند برای  کسی ایده آل است که در غیر این صورت مجبور است بخشی از روز را به تنهایی بگذراند و همچنین به کمک نیاز دارد. مراقبت از سالمند همچنین یک مزیت اجتماعی ارزشمند است و به کاهش انزوا و بهبود خلق و خوی بزرگسالان مسن کمک می‌کند. روابط گرم معمولاً هنگامی شکل می‎گیرد که یک همراه ثابت در کار باشد.

پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند در منزل تهران برای سالمندانی که بیماری زمنیه‌ای خاصی دارند، کمک کننده خواهد بود. خدمات نگهداری از سالمند در انواع فعالیت‌های زندگی روزمره، از خرید مواد غذایی تا مراقبت‌های شخصی مانند بردن سالمند به سرویس بهداشتی، لباس پوشیدن، نظافت و حمام، کمک می‌کند.

بسیاری از خانواده‌ها برای مراقبت هر چه بهتر از سالمند خود، از خدمات مراقبت از سالمند به طور ویژه استفاده می‌کنند. به عنوان مثال خانم یا آقای مسنی که برای مراقبت از همسر خود و بردن او به حمام یا بلند کردنش از یک نیروی کمک استفاده می‌کند یا پسری که نگران حفظ حریم خصوصی مادرش است، یک پرستار خانم را برای کمک در انجام امور بهداشتی او استخدام می‌کند. پرستار سالمند در منزل می‌تواند نیاز‌های افراد سالمندی را که در نگهداری از منزل خود یا انجام امور روزمزه به طور مستقل با مشکل روبرو می‌شوند، کمک کند.
به عنوان مثال آنها مقدمات تهیه غذا، اسکورت سالمند برای ویزیت پزشک و هر نوع کمک دیگری را که عزیز شما در خانه نیاز دارد، انجام می‌دهند. همچنین پرستار برای سالمندانی که دیابت یا فشار خون دارند تدابیر ویژه‌ای را اتخاذ می‌کند. اگر لازم است چند ساعت در هفته یا یک شب از والدینتان دور شوید، پرستار سالمند در منزل تهران می‌تواند نگرانی شما را رفع کند. شما می‌توانید با خیال راحت تمامی امور والدینتان را به او بسپارید.

پرستار سالمند بیمار در منزل

این نوع از پرستار سالمند در منزل تهران برای سالمندانی که در وضعیت حاد بیماری و نیازمند مراقبت تخصصی هستند، مناسب می‌باشد. این افراد مراقبت‌های پزشکی و پرستاری را در سطح بالاتری ارائه می‌کنند. پرستار بیمار در منزل خدمات ماهرانه پرستاری مانند تزریقات، اکسیژن تراپی، تعویض پانسمان و گذاشتن کاتترها را به شما ارائه می‌دهد. این افراد با کنترل مداوم علائم حیاتی و وضعیت بیمار به بهودی او در روند درمان کمک می‌کنند. 

 

توجه داشته باشید این نوع از مراقبت‌های پرستاری در منزل تنها نوع مراقبت در منزل است که شامل پرستاری تخصصی از بیمار یا خدمات درمانی ماهر است. کسانی که نیاز به مراقبت‎های پرستاری ماهر، تجویز دارو یا فیزیوتراپی یا کار درمانی برای سالمند خود دارند، باید به دنبال پرستارانی متخصص باشند. آسانیسم در زمینه پیدا کردن یک پرستار سالمند در منزل ماهر و حرفه‌ای به شما کمک خواهد کرد.

پرستار سالمند در منزل تهران, مراقبت ویژه سالمند در منزل, نگهداری از سالمند, خدمات تخصصی پرستاری, پرستار سالمند بیمار

چطور یک پرستار سالمند در منزل تهران استخدام کنم؟

آسانیسم ابتدا یک مشاوره رایگان برای شروع روند برنامه ریزی به شما انجام می‌دهد. ما درمورد نیازها، شرایط زندگی و ترجیحات شخصی عزیزانتان اطلاعات خواهیم گرفت. ما از این اطلاعات برای ایجاد چارچوبی برای برنامه مراقبت از عزیزان شما و فرستادن یک پرستار مناسب استفاده خواهیم کرد.

هنگامی که ما برنامه مراقبت از سالمند عزیز شما را تدوین می‌کنیم، طیف گسترده‌ای از عوامل را در نظر می‌گیریم. ما روال عادات شخصی سالمند عزیز شما را در نظر خواهیم گرفت، در عین حال برنامه‌ای را تنظیم می‌کنیم که متناسب با بودجه شما باشد. مجموعه ما با موسسات پرستاری مختلفی همکاری می‌کند تا اطمینان حاصل کنند که برنامه‌های مراقبت ما و پرستارانمان همگی دارای مجوز باشند.

 ما می‌دانیم که رابطه بین مراقبان و سالمندان چقدر می‌تواند حیاتی و مؤثر باشد. به همین دلیل، تلاش می‌کنیم که متناسب با نیاز و انتظاراتتان خدماتمان را ارائه کنیم. آیا برای شروع با خدمات مراقبت در منزل ما آماده هستید؟ همین حالا با ما تماس بگیرید!

پرستار سالمند در منزل تهران, استخدام پرستار سالمند, پرستار سالمند بیمار, نگهداری از سالمند, مراقبت از سالمند

آسانیسم در استخدام پرستار به شما کمک می‌کند

هدف ما در آسانیسم این است که ما دوران پیری را برای سالمندان تا جایی که ممکن است راحت و لذت بخش کنیم. در عین حال، ما می‌خواهیم خدمات نگهداری از سالمند را برای خانواده‌ها تا حد ممکن آسان و بدون استرس ارائه دهیم. رویکرد ما برای فرستادن پرستار سالمند در منزل تهران ابتدا مشاوره و پی بردن به نیاز شما است.

ما این طرح مراقبت را متناسب با نیازهای منحصر به فرد و شرایط زندگی عزیز شما تنظیم می‌کنیم. به همین ترتیب یک برنامه مراقبتی ویژه برای سالمند شما شروع می‌شود. پس از فرستادن پرستار برای شما کارشناسان ما  پشتیبانی دقیقی از نحوه عملکرد او به عمل می‌آورند. بعد از شروع مراقبت، با اعضای خانواده در ارتباط نزدیک هستیم. آنها را راهنمایی و کمک کرده و اطمینان حاصل می کنیم که به بهترین نحو مراقبت‌های مورد نیاز را دریافت میکنند.

دسته بندی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
6 + 8 = جواب سوال را در کادر بالا وارد نمایید.