قیمت پرستار کودک در منزل سال 99

29 شهریور 1399
/
فاطمه صمدیان

هزینه مراقبت از کودکان برای بسیاری از والدین موضوع داغی است. همه ما بهترین مراقبت از فرزندان خود را می‌خواهیم، اما بسیاری از والدین توانایی پرداخت هزینه‌های بالای آن را ندارند. قیمت پرستار کودک در منزل سال 99 بسته به شرایط مختلف بسیار متفاوت است و به عواملی مانند محل زندگی، نوع مراقبت از کودک، سن و تعداد ساعت لازم در هفته برای مراقبت از کودک بستگی دارد.

چه زمانی پرستار کودک در منزل ضروری است؟

چه در حال کار تمام وقت، چه در وقت نیمه وقت و یا می‌خواهید به سادگی چند ساعت در هفته به خودتان اختصاص دهید، احتمالاً شما به کمک یک شخص برای مراقبت از کودک نیاز خواهید داشت. اما قبل از اینکه احساس اضطراب کنید و بخواهید فرزندتان را در دست شخص دیگری بگذارید، بدانید که تنها نیستید. در آمریکا بیش از 12 میلیون کودک زیر 5 سال از خدمات مراقبتی کودکان استفاده می‌کنند و پرستار دارند. مطالعات نشان داده است که گذاشتن کودک در کنار مراقبان با کیفیت می‌تواند تأثیر مثبتی از نظر اجتماعی، عاطفی و شناختی روی کودک و خانواده او داشته باشد.

نیازهای خانواده شما بیشترین اهمیت را دارد. اگر داشتن یک پرستار بچه نیمه وقت یا تمام وقت زندگی شما را آسان می‌کند، مهم نیست که دیگران چه فکری می‌کنند. شما نیازی به توجیه دیگران ندارید. تا زمانی که استخدام پرستار بچه برای خانواده شما مناسب باشد، توجه به آن مهم و ضروی است. آگاهی از قیمت پرستار کودک در منزل در انتخاب یک مراقب خوب به شما کمک می‌کند.

چه نوع پرستار کودکی برای شما مناسب است؟ 

انواع مراقبان کودک بسته به نیاز کودک شامل مادریار، کودک یار، پرستار کودک بیمار، پرستار کودک تحصیل کرده می‌باشد. گزینه‌های زیادی برای والدینی وجود دارد که برای انجام کارها به پشتیبانی و زمان نیاز دارند. تصمیم گیری کار ساده ای نیست، به همین دلیل ما این راهنمای مراقبت از کودک را ایجاد کرده‌ایم که مزایا، معایب و هزینه‌های آن را برای بررسی کرده تا برای انتخاب یک پرستار کودک مناسب همه گزینه‌های موجود را در نظر داشته باشید. برای دانستن قیمت پرستار کودک در منزل سال99 و راهنمایی برای گرفتن بهترین تصمیم مشاتاقانه منتظر تماس شما هستیم.

قیمت پرستار کودک در منزل سال 99, وظایف پرستار کودک در منزل, قیمت پرستار کودک در منزل سال 98, مزایای پرستار کودک در منزل, هزینه پرستار کودک در منزل, حقوق پرستار کودک در منزل, پرستار بچه, قیمت پرستار کودک در منزل, حقوق پرستار کودک در تهران

قیمت پرستار کودک در منزل به چه عواملی بستگی دارد؟

مشابه یک مهد کودک سنتی، هزینه‌ پرستار کودک در منزل در درجه اول به سن فرزند و محل زندگی شما بستگی دارد. اندازه تسهیلات و مجوز یا عدم آن نیز ممکن است بر هزینه تأثیر بگذارد. هنگام مقایسه هزینه‌ها، مهم است که در مورد هزینه‌های جانبی، مانند امور منزل، داشتن مدرک تحصیلی خاص پرستار و شرایط کودکتان فکر کنید. این عوامل می‌توانند تأثیر قابل توجهی در کل قیمتی داشته باشند که در آخر برای مراقبت از کودک خود پرداخت می‌کنید.

برخی از پرستار‌های کودک صبح به خانه شما می‌آیند و عصر بیرون می‌روند، در حالی که بعضی دیگر ممکن است گاهی اوقات یک شب بمانند و برخی دیگر ممکن است در خانه با شما زندگی کنند. پرستار بچه همچنین ممکن است وظایف دیگری مانند مرتب کردن لباس بچه‌ها، آشپزی یا بردن آنها به کلاس‌های مختلف و کمک در انجام کار‌های درسی را نیز به عهده بگیرد. اگر یک پرستار بچه استخدام کنید، می‌توانید به دنبال شخصی بگردید که از لحاظ فرهنگی و خانوادگی به شما شبیه باشد. همه این موارد روی قیمت پرستار کودک در منزل تأثیر می‌گذارد.

وظایف پرستار کودک در منزل

بر اساس نیاز شما و سن کودکتان انواع پرستار کودک در منزل وجود دارد. بسته به شرایط و انتخاب شما قیمت پرستار کودک در منزل متفاوت است. هر یک از این پرستاران می‌توانند وظایف متفاوتی داشته باشند. اما به طور کلی وظایف پرستار کودک در منزل شامل موارد زیر می‌باشد:

 • مراقبت از کودک  
 •  انجام فعالیت‌های سرگرم کننده و خلاقانه
 •  حفظ امنیت کودک
 •  توجه به تغذیه
 •  بازی‌ کردن با کودک برای افزایش قدرت یادگیری
 • آماده سازی وعده‌های غذایی و میان وعده‌های سال
 •  توجه کافی و توانایی داشتن بر قراری ارتباط
 •  کمک به مادر در انجام امور منزل در صورت نیاز

انواع مختلف پرستار کودک

 •  مادریار: این افراد به مادرانی که تجربه‌ کافی برای مراقبت از فرزندان خود ندارند مناسب است. آنها کسانی هستند که خود تجربه آموزش کودکان  را داشته معمولاً مادریاران در سال‌های اول زندگی کودک، برای مادران بسیار کمک کننده خواهند بود. از جمله کار‌هایی که یک مادریار انجام می‌دهد شامل مراقبت از نوزادان و خردسالان، آشپزی، انجام امور منزل، مرتب کردن و تعویض لباس کودکان، بازی کردن و سرگرم کردن آنها می‌باشد. 
 •    کودک یار: کسی است که علاوه بر مراقبت از کودک در امور درسی، انجام بازی‌هایی برای افزایش خلاقیت کودک، افزایش مهارت‌های او به مادران کمک می‌کند. این حوزه کاری این افراد تخصصی‌تر شده و تحصیل کرده هستند. توجه دقیق کودک یاران بر تغذیه، سطح درسی و تربیت کودک باعث می‌شود تا از میزان نگرانی‌های مادران کاسته شود.
 •  پرستار کودک بیمار: در صورتی که کودکتان از بیماری رنج می‌برد، این افراد کمک حال شما خواهند بود. آنها با انجام امور مراقبتی و نظافت، بار مسئولیت را از شانه‌هایتان کم کرده و این فرصت را به شما می‌دهند تا از لحاظ روحی بیشتر فرزندتان را تأمین کنید. ممکن است درگیر مسائل نظافتی و دیگر امور کودکتان شوید و از دادن انگیزه و روحیه به او غافل شوید. به یاد داشته باشید که نگذارید خستگی کارهای خانه مانع از توجه به کودک عزیزتان شود. با اطلاع از قیمت پرستار کودک در منزل و انواع مختلف آن بهترین را برای خود انتخاب کنید.

انواع پرستار کودک, مادر یار, کودک یار, قیمت پرستار کودک در منزل سال99, قیمت پرستار کودک در منزل سال 98, مزایای پرستار کودک در منزل, هزینه پرستار کودک در منزل, حقوق پرستار کودک در منزل, پرستار بچه

آیا قیمت پرستار کودک در منزل زیاد است؟

با توجه به قیمت پرستار کودک در منزل پاره وقت، داشتن پرستار بچه به معنای ثروتمند بودن نیست. بسیاری از خانواده‌ها بودجه یک پرستار بچه تمام وقت را ندارند. در حالی که پرستار بچه‌ها معمولاً یک گزینه عالی برای مادران شاغل است. بسیاری از پرستاران نیمه وقت دارای نرخ هایی هستند که می‌توانند در بودجه خانواده شما قرار بگیرند و به خوبی برای برنامه ریزی هزینه‌های زندگیتان مناسب باشد.

گزینه دیگری برای شما استخدام پرستار بچه به صورت آزمایشی است. شما ممکن است فقط به طور موقت به یک پرستار بچه احتیاج داشته باشید، مانند زمانی که به تازگی بچه دار شده‌اید یا خانواده شما با وضعیتی روبرو هستند که برنامه معمول شما را تغییر داده است. داشتن یک پرستار بچه لزوماً یک تعهد طولانی مدت نیست. به عنوان مثال قیمت پرستار کودک در منزل برای یک بچه 10-7 ساله به مدت 8 ساعت 3 میلیون 500 تومان است که با توجه به شرایط مختلف متغیر است. برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها کارشناسان آسانیسم مشتاق صحبت با شما خواهند بود تا به خوبی راهنمایی‌تان کنند. 

قیمت پرستار کودک در منزل در سال 1400

همه ما می‌دانیم که قیمت هیچ چیز مانند سال گذشته نیست و داریم با تورم شدید دست و پنچه می‌زنیم. به طبع قیمت پرستار کودک در منزل نیز بالا رفته است. مخارج رفت و آمدی، افزایش تقاضا و کمبود نیروی انسانی حرفه‌ای باعث شده است که قیمت‌ها مانند قبل نباشد. ما به شما کمک می‌کنیم تا با توجه به نیاز‌های کودکتان و انتظاراتتان از یک پرستار کودک مناسب انتخابی درست داشته باشید تا در هزینه‌های خود نیز صرفه جویی کنید. برای آگاهی از قیمت پرستار کودک در منزل با ما تماس بگیرید.

مزایای داشتن پرستار کودک در منزل چیست؟

 •  می‌توانید روی فرزندان خود تمرکز کنید

استخدام پرستار بچه می‌تواند زمان بیشتری به شما بدهد تا بر روی فرزندان خود تمرکز کنید بدون اینکه احساس کنید شما یک پرستار بچه هستید. زمانی که با کودکتان سپری می‌کنید بسیار ارزشمند است و می‌توانید بدون داشتن دغدغه‌های فرعی مربوط به  امور کودکان مانند تهیه غذا، مرتب کردن لباس‌ها و با آنها وقت بگذرانید. 

 • کاستن فشار از روی دوش مادران

تربیت کودکان و اداره خانواده زمان زیادی را برای توجه به خودتان باقی نمی‌گذارد. فرسودگی ناشی از کار‌های زیاد باعث می‌شود تا همیشه مادری خسته به نظر برسید و نتوانید به خوبی به کودکانتان گوش‌ دهید و به خواستشان توجه کنید. پرستار بچه در منزل با مراقبت از کودک می‌تواند مقداری از فشارهایی را که به خود وارد می‌کنید کم کند تا بجای آن بتوانید آن زمان را صرف خودتان کنید. شما سزاوار آن هستید. استراحت مناسب شما را به مادری تبدیل می‌کند که بهتر می‌تواند از پس همه مشکلات روزمره برآید. 

مزایای داشتن پرستار کودک, مراقبت از کودک, کاهش استرس کودکان, قیمت پرستار کودک در منزل سال99, قیمت پرستار کودک در منزل سال 98

 • ما به تسکین استرس نیاز دارید

داشتن یک پرستار بچه در منزل می‌تواند به کاهش سطح استرس روزانه شما کمک کند. یک پرستار بچه می‌تواند خلا‌ها را پر کند تا به خانواده شما کمک کند تا نظم بیشتری داشته باشد. به جای داشتن لیستی از کارها که شامل لباسشویی، شستن ظرف‌ها، پخت و پز، سرگرم کردن بچه‌ها، توجه به مسائل درسی آنها، رساندن آنها به کلاس‌های مختلف که باعث استرس مضاعف می‌شود، بخشی از کار‌های خود را به شخص دیگری بسپارید.

شما باید یک پرستار بچه را در اختیار داشته باشید تا این مسئولیت‌ها را به عهده گیرید. در این صورت با خیالی آسوده‌تر به تربیت فرزندانتان می‌پردازید. برای اطلاع از قیمت پرستار کودک در منزل با آسانیسم تماس بگیرید.

 • پرستار بچه شما راحتی می‌دهد

آیا برایتان پیش آمده که امور خانه، مسائل کاری و موارد دیگر زندگی با هم قاطی شده‌اند و توانایی کنترل آنها از عهدتان خارج شده باشد؟
پرستار بچه راحتی را برای شما به ارمغان می‌آورد. وقتی با مشغله‌های کاری درگیر هستید، می‌توانید مطمئن باشید که پرستار بچه شما به خوبی از کودکانتان مراقبت می‌کند. پرستار کودک در منزل اوقات برای خانواده امروزی و سبک زندگی شلوغی که دارند بسیار مورد نیاز است.

پرستار بچه درست وقتی صحبت از نظم، اعتقادات و حتی روش‌های آموزشی و تربیتی می‌شود، می‌تواند از شما پیروی کند. نکته اصلی این است که قبل از استخدام پرستار کودک در منزل، در مورد همه انتظارات خود، از کارهای خانه گرفته تا تنظیمات مراقبت از کودک، توافق کنید. یک پرستار بچه باتجربه با قوانینی که شما تعیین کرده‌اید سازگار می‌شود و تلاش کرده تا شیوه تربیتی شما را در پیش گیرد. با دانستن قیمت پرستار کودک در منزل می‌توانید یک تصمیم گیری عالی برای استخدام یک مراقب داشته باشید . آرامش را برای خود ایجاد کنید.

 • یک پرستار بچه می‌تواند یک همدم عالی باشد

پرستار کودک در منزل می‌تواند یک همراه عالی برای مادران باشد. مادران خانه نشین اغلب در انزوا زندگی می‌کنند. آنها ممکن است شباهت زیادی با سایر والدین در خانه نداشته باشند یا وقت ندارند که با دیگران بیرون بروند. پرستار بچه می‌تواند به یک همراه مطمئن تبدیل شود. او علاقه زیادی به مراقبت از کودکان دارد و آنها را مانند شما می‌شناسد.

پرستار بچه مناسب می‌تواند همدم بچه‌های شما نیز باشد. در واقع با اینکه او اصلاً مادر آنها نیست، اما می‌توانید مسئولیت خانه خود را به او بسپارید و بدانید كه بچه‌هایتان همراهی دارند كه هنگام مراقبت از کودکانتان به آنها اهمیت می‌دهد.

پرستار کودک در منزل سال 99, پرستار کودک در منزل سال99, سرگرم کردن کودکان, مزایای داشتن پرستار کودک, افزایش آرامش مادران

 •  پرستار بچه به شما کمک می کند تا کارآیی بیشتری داشته باشید

با توجه به افزایش‌ مسئولیت‌ها شما همزمان به جهات زیادی کشیده می‌شوید. در نتیجه به نظر نمی‌رسد که قادر باشید یک چیز را به سرانجام برسانید. با یک پرستار بچه می‌توانید لیستی از اولویت‌هایی را که وی باید رعایت کند، ایجاد کرده تا بتوانید کار‌های خود را تنظیم کنید. در این صورت در انجام کارهایتان کارآمدتر می‌شوید و اهداف خود را نیز تحقق می‌بخشید.

آسانیسم همه مراقبین کودک در منزل را با دقت غربال می‌کنند. برای همه‌ ارائه دهندگان مراقبتی مصاحبه‌های اولیه مراقبان، بازرسی‌های ایمنی در خانه و بررسی سوابق کاری و عدم سوابق کیفری انجام می‌شود. هنگامی که یک مراقب یا پرستار کودک در منزل از سمت شما تأیید شد، ما همچنان از آنها پشتیبانی می‌کنیم و آنها را در رسیدن به استانداردهای بالای مراقبت با کیفیت راهنمایی می‌کنیم. برای اطلاع از قیمت پرستار کودک در منزل با منتظر تماس شما هستیم.

دسته بندی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

 • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
4 + 12 = جواب سوال را در کادر بالا وارد نمایید.