قیمت پرستار کودک در منزل

05 فروردین 1397
/

اطلاعات زیر را بر اساس نیاز‌ها و شرایط خدمت‌گیرنده تکمیل کنید

برای تمام ما امکان دارد بنا به دلایل مختلف از قبیل برنامه ریزی کاری ، سفر یا امثال آن و همچنین اتفاق‌های پیش‌بینی نشده مجبور شویم از پرستار کودک در منزل استفاده نماییم و از او بخواهیم در ساعاتی که نمی‌توانیم کنار کودک مان باشیم، مسئولیت مراقبت و نگهداری از کودک را برعهده پرستار کودک بگذاریم. این اتفاق اگر به نظرتان یک اتفاق ساده و معمولی به نظر برسد اما در سراسر دنیا ویژگی‌هایی برای یک پرستار کودک خوب و موفق تعریف شده که برخی از این ویژگی‌ها را مرور  خواهیم کرد. ویژگی‌هایی که دانستن آن موجب انتخاب یک پرستار کودک خوب و شایسته برای نگهداری از کودکتان می‌شود.

قیمت پرستار کودک در منزل - قیمت پرستار بچه در منزل - هزینه پرستار کودک در منزل - دستمزد پرستار کودک در منزل - دستمزد پرستار بچه در منزل

در نشریات مختلف برای استخدام پرستار کودک آگهی های مختلفی منتشر می‌شود، با پرس و جویی کوتاه می‌توانید با شرایط استخدام یک پرستار کودک خوب آشنا شوید و همچنین قیمت پرستار کودک در منزل را هم بدست آورید. میتوان خدمات پرستار کودک در منزل را به دو صورت شبانه روزی و روزانه نام برد. پرستاری که  برای یک روز کاری 8 ساعته  استخدام می‌شود برای ارائه خدماتی همچون مراقبت و نگهداری از کودک، تامین نیازهای اولیه و غذایی می باشد. همچنین در شرایطی که پدر و مادر هر دو شاغل هستند و تصمیم دارند کودک زیر 3 سال را به جای فرستادن به مهد کودک در خانه مراقبت کنند، می‌توانند از پرستار بچه به صورت روزانه استفاده کنند و در باقی ساعات روز خودشان از فرزندشان مراقبت کنند. در غیر این صورت می‌توانند از پرستار شبانه‌روزی برای نگهداری و مراقبت از کودک استفاده کنند.

قیمت پرستار کودک در منزل با توجه به مکان زندگی شما  و شرایطی که شما برای پرستاری از کودک در نظر می‌گیرید و همچنین سابقه و مهارت هایی که از پرستار انتظار دارید متفاوت خواهد بود. اوضاع و احوال و شرایط محیط در قیمت پرستار کودک در منزل می‌تواند تاثیر گذار باشد.

امروزه به دلیل افزایش مشغله‌های کاری والدین و نیاز آن‌ها به فردی که در غیابشان از کودک در منزل مراقبت نماید، افراد زیادی به شغل پرستاری کودک روی آورده‌اند که هرکدام خدمات متنوعی به کودک ارائه می‌دهند. وظیفه‌ی پرستار کودک نگهداری از کودک و ارائه‌ی خدمات بهداشتی می‌باشد و ارائه‌ی خدماتی اضافه از سوی پرستارکودک شامل هزینه ی بیشتری خواهد شد.

وظایف پرستار کودک

برخی پرستاران کودک با گذراندن دوره‌های آموزش کودکیاری مهارت‌های خود را در تربیت کودکان و نحوه‌ی برخورد با آن‌ها در شرایط مختلف بالا برده‌اند و به‌خوبی می‌توانند با انجام بازی‌هایی مناسب با سن کودک شما، خلاقیت کودک را ارتقا دهند. برخی دیگر از پرستاران در حین ارائه‌ی خدمات مراقبتی از کودک، آموزش‌هایی از قبیل نقاشی، موسیقی و زبان و… به کودک می‌دهند که سبب افزایش قیمت پرستار بچه در منزل خواهد شد.

اگر پرستار کودک خود را از طریق موسسات و مراکز خدماتی انتخاب می‌کنید، باید مطمئن شوید که این موسسه مجوزهای لازم را داراست و زیر نظارت واحدهای نظارتی بهزیستی خدمات خود را به مردم ارائه می‌کند و همچنین دستمزد پرستار کودک در منزل را مطابق با تعرفه ها به شما اعلام نماید. علاوه بر این، هنگام انتخاب پرستار باید توجه کنید که همواره از پرستارهایی که رشته تحصیلی آن‌ها کودکیاری یا روانشناسی کودک بوده برای نگهداری و مراقبت از فرزندتان استفاده کنید چرا که تصمیم دارید فرزندتان را در بهترین ساعات روز که بهترین زمان ممکن برای بازی و یادگیری کودک است، به او بسپارید. بنابراین بهتر است به جای انتخاب یک پرستار معمولی از پرستار تحصیل کرده و آشنا به کودکیاری و مراقبت از کودک استفاده کنید.

از دیگر عوامل تعیین کننده ی قیمت پرستار کودک وضعیت جسمی کودک شما می‌باشد. اگر کودک شما نیاز به مراقبت های ویژه دارد شما باید آن را با پرستار کودک یا موسسه‌ی نگهداری از کودک در میان بگذارید تا آن ها پرستارانی که تجربه ی نگهداری از کودکی با شرایط جسمی کودک شما داشته اند به منزل شما اعزام نمایند.

اگر شما نیاز به فردی دارید که علاوه بر نگهداری کودک، برخی کارهای منزل را نیز انجام دهند در روز مصاحبه با پرستار بچه آن را در میان بگذارید. برخی والدین بدون عنوان این موارد پس از گذشت چند روز از پرستار کودک درخواست انجام کارهای بیشتری می‌کنند که این موضوع سبب نارضایتی پرستاران کودک شده است. انجام کارهایی مثل نظافت و پخت و پز برای دیگر اعضای خانواده سبب افزایش حقوق پرستار کودک می‌شود.

ساعات کاری پرستار کودک نیز مهمترین عامل تعیین کننده‌ی قیمت پرستارکودک می‌باشد. قیمت پرستار  بچه در شب با قیمت پرستار بچه در روز متفاوت است. برآورد قیمت پرستار کودک به تمامی این فاکتورها بستگی دارد. شما می‌توانید با تماس یا مراجعه به موسسه‌ی پرستار سالمند و پرستار کودک آسانیسم، از قیمت نگهداری متناسب با نیازهایتان مطلع شوید.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان آسانیسم ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته آماده پاسخ دهی به شما عزیزان می باشند. معتبر ترین مرکز پرستار کودک و پرستار سالمند در منزل. دارای پرستار مرد و پرستار زن در منزل آماده ارائه خدمات می باشد.

۰۲۱-۸۹۵۱۴۱۴۱