فواید پرستار کودک در منزل

06 دی 1396
/

پرستار کودک در منزل مزایا و معایبی دارد که مزایای آن بسیار می باشد. والدین نگرانی دارند که نمی توانند فرزند خود را به هرکسی بسپارند و به پرستار کودک در منزل خود اعتماد کنند. از طرفی، ترجیح می دهند کودک را از سنین پایین در مهد کودک نگذارند. در جوامع غربی، عموم پرستاران کودک را دانشجویان تشکیل میدهند، زیرا دانشجویان توانایی کار در یک شغل تمام وقت را ندارند ولی میتوانند در ساعات بیکاری خود از کودکان به خوبی مراقبت نمایند. البته در ایران هم جامعه پرستاری را افراد جوان تشکیل میدهد، که این یک خبر خوشایند است که شما با افراد پر انرژی سروکار دارید که میتوانند ساعت های خوشی را کنار کودک شما بگذرانند و از آنها مراقبت کنند.

اگر بخواهیم به فواید و مزایا مهمی که خدمات پرستاری در منزل (پرستار کودک در منزل - پرستار سالمند در منزل) ارائه می دهد اشاره کنیم می توان به ارتقا و بهبود سلامت خانواده‌ با درمان و پیشگیری و رسیدگی به کارهای دیگر و مراقبت‌های توانبخشی بیان کرد. همه اینها از نتایج خدمات پرستاری در منزل و مراقبت در منزل می باشد.

خدمات پرستاری در منزل که شامل پرستار کودک در منزل ، پرستار سالمند در منزل و مراقبت در منزل می باشد، تبدیل به صنعتی جدید و لازم شده است که با ارائه خدمات مناسب، سلامتی و آسایش را به خانواده ها بر میگرداند. همچنین چون کودک در فضای آرام منزل و در میان خانواده است، به شدت در روحیه و آرامش وی موثر است.

پرستاران برای ارائه مراقبت در منزل  و پرستاری در منزل نیازمند مهارت هایی هستند که بایستی این مهارت اولیه را در دوره های مرتبط یاد گرفته باشند. داشتن مهارت‌هایی بالینی ، ارتباطی و تخصصی در منزل تنها نمونه ای از آن هاست.

پرستارانی که می خواهند مراقبت در منزل و پرستاری در منزل و یا پرستاری از کودک و پرستاری از سالمند انجام بدهند، باید دست‌کم یک دوره ۳ ماهه آموزشی را ببینند.پرستاران می توانند مسائل سخت و مشکلات و هم چنین بحرانی ترین خدمات تخصصی را در منزل به مردم ارائه نمایند.

فقط توجه نمایید که زمانی که پرستار را استخدام می نمایید سعی کنید برای برقراری ارتباط بین کودک و پرستار، والدین باید به این دو نفر کمک کنید.از تعویض پرستار به صورت ناگهانی پرهیز کنید، زیرا ممکن است که کودک با پرستار اخت شده باشد و این کار شما باعث صدمه به کودک شود. ؛ مگر اینکه دلایل محکم و موجهی برای این کار مانند دوری مسافت، جابه جایی و مواردی از این دست وجود داشته باشید. پرستار به نوعی مادر دوم کودک می دانند، اما به هر حال نمی تواند جای مادر واقعی کودک را بگیرد. پس بهتر است که مادر وقتی از سرکار به خانه برمی گردد برای در کنار فرزند خود بودن وقت بگذارد.

پرستار کودک در منزل در تهران - پرستار بچه در منزل در تهران - پرستار کودک زن

ویژگی یک پرستار کودک در منزل

پرستار کودک استخدام شده شما، بایستی فردی مهربان و دلسوز باشد تا فرزند شما را با مهربانی دوست داشته باشد و  برخوردمناسب داشته باشد. چند روز نخست، در کنار فرزند خود بمانید تا فرزندتان به پرستار عادت نماید. پرستار کودک باید خیلی قابل اعتماد باشد و با مهربانی و دلسوزی بتواند به تمام امور فرزند شما رسیدگی کند. پرستار برای قبل از رسیدن به سن بلوغ کودک شما مناسب می باشد و برای بعد از آن بهتر است پرستار نداشته باشد.

برخی از مزایایی که شما با وجود پرستار کودک در منزل از آن بهره مند میشوید:

  • آموزش به کودک
  • دغدغه کمتر در رابطه با خوراک و پوشاک کودک
  • کنترل زمان برای مراقبت از کودک
  • اطمینان خاطر به خاطر محیط نگهداری(منزل)

برای کنترل اینکه پرستار کار خود را به شایستگی انجام می دهد، از او بخواهید تمام کارها و مواردی را که برا کودک شما انجام می دهد را یادداشت نماید و همچنین شماره تلفن های ضروری را در دسترس او قرار دهید.

یکی از مزایای که پرستار کودک در منزل این است که دیگر نیازی نیست که کودک خود را به اقوام بسپارید تا به کارهای خود برسید. وجود پرستار به شما کمک می کند تا در رفت آمد فرزندتان از مهد کودک به منزل نگران نباشید. دقت نمایید که به پرستار کودک خود یک برنامه روزانه بدهید تا به آنها به دقت عمل نماید.

در صورتی که تمایل دارید تا قیمت پرستار بچه در منزل را بدانید، با آسانیسم تماس گرفته یا سفارش خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و جهت خدمت پرستار کودک به شما اعلام نمایند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
1 + 1 = جواب سوال را در کادر بالا وارد نمایید.

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان آسانیسم ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته آماده پاسخ دهی به شما عزیزان می باشند. معتبر ترین مرکز پرستار کودک و پرستار سالمند در منزل. دارای پرستار مرد و پرستار زن در منزل آماده ارائه خدمات می باشد.

۰۲۱-۸۹۵۱۴۱۴۱

نماد اعتماد الکترونیکی logo-samandehi