درباره ما

آسانیسم پرستار کودک در منزل در تهران و پرستار سالمند در منزل تهران

۰۲۱-۸۹۵۱۴۱۴۱

آسانیسم یک استارت آپ فعال در زمینه سلامت است که در حوزه ارائه خدمات پرستار سالمند در منزل و پرستار کودک در منزل فعالیت می‌کند. آسانیسم یک پلتفرم تخصصی جهت خدمات مراقبتی و پزشکی در منزل است که کارفرمایان را به موسسات متصل می‌نماید تا کارفرما با موسسات پرستاری قرارداد اعزام پرستار بسته و خدمات پرستاری مورد نظر خود را دریافت کند.

همیشه خانواده‌هایی وجود دارند که نیازمند پرستار بچه برای فرزند دلبند یا پرستاری برای سالمند خود هستند و اینکه پیدا کردن یک پرستار مطمئن همیشه دغدغه بوده است. امروزه با پیر شدن جمعیت کشور، یکی از نیازهای که احساس می‌شود مراقبت از سالمند ( پرستار سالمند بیمار ) است. آسانیسم این کمبود را احساس کرده و با بکارگیری پرستاران مجرب و فعال توانسته این خلاء را پر کند.

با استفاده از سایت، اپلیکیشن یا تماس با شماره های مرکز میتوانید با مشاورین ما صحبت نمایید تا شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

مشاوران ما همیشه در راهنمایی شما آماده خدمات رسانی بوده و منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند.

خدمات اصلی ما عبارتند از: پرستار کودک در منزل - پرستار سالمند در منزل - پرستار بیمار و کلیه خدمات مراقبتی دیگر. پرستاران آسانیسم تمام دوره های مربوط به پرستاری و مراقبت را گذرانده‌اند و میتوانند همراه مناسبی برای مراقبت از کودکان و سالمندان شما باشند.

logo-samandehi   نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی logo-samandehi