درباره ما

آسانیسم یکی از استارت آپ های فعال در زمینه سلامت می باشد که حوزه تخصص آن پرستار سالمند در منزل و پرستار کودک در منزل می باشد. آسانیسم کارفرمایان را با موسسات ارتباط میدهد تا کارفرما با موسسات پرستاری قرارداد اعزام پرستار بسته و خدمات پرستاری دریافت نماید.

همیشه خانواده هایی وجود دارند که نیاز دارند که پرستار بچه برای فرزند دلبند خود یا پرستاری برای سالمند خود نیاز داشته باشند و اینکه پیدا کردن یک پرستار مطمئن همیشه دغدغه بوده.امروزه با پیر شدن جمعیت کشور، یکی از نیازها که احساس می گردد مراقبت از سالمند( پرستار سالمند بیمار ) می باشد، موسسه آسانیسم این کمبود را احساس کرده و با بکارگیری پرستاران مجرب و فعال توانسته این خلاء را پر کند.

آسانیسم پرستار کودک در منزل در تهران و پرستار سالمند در منزل تهران

با استفاده از سایت یا تماس با شماره های مرکز میتوانید با مشاورین ما صحبت نمایید تا شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

مشاوران ما همیشه در راهنمایی شما آماده خدمات رسانی می باشند و منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند.

۰۲۱-۲۵۹۱۷۹۹۵

خدمات اصلی ما عبارتن است از: پرستار کودک در منزل - پرستار سالمند در منزل - پرستار بیمار و کلیه خدمات مراقبتی می باشد، پرستاران شرکت، تمام دوره های مربوط به پرستاری و مراقبت را گذرانده اند و میتوانند همراه مناسبی برای مراقبت از کودکان و سالمندان شما باشند.

ارتباط با آسانیسم

  • آسانیسم اولین پلتفرم در حوزه سلامت و مراقبت است، افرادی که نیاز به پرستار دارند را به موسسات پرستاری متصل می‌کند. آسانیسم فعالیت خود را از سال 97 آغاز نموده و در تمامی استان‌ها فعالیت می‌کند.

  • ۰۲۱-۲۵۹۱۷۹۹۵
  • ۰۲۱-۷۵۰۳۸۷۷۵
logo-samandehi