مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل

بسیاری از سالمندان به دلیل از دست دادن توانایی جسمی یا مشکلات روانی از جمله آلزایمر نیاز به نگهداری دارند.

نظافت، خرید مواد غذایی، پخت و پز و مدیریت داروها از جمله وظایفی است که به عنوان مراقب سالمند باید انجام دهید؛ مراقبت و نگهداری سالمند در منزل برای افرادی که شاغل هستند یا توانایی جسمی مراقبت از سالمند را ندارند کمی چالش برانگیز است. 

اگر احساس می‌کنید به دلیل مشغله‌های کاری و رسیدگی به سایر اعضای خانواده ازجمله کودکان یا هر علت دیگری نمی‌توانید مراقبت‌های لازم را به عزیز سالمندتان ارائه دهید، زمان آن رسیده که از سرویس پرستار سالمند استفاده کنید.

نگهداری سالمند در منزل
نگهداری از سالمند
ثبت سفارش خدمات

چرا نگهداری از سالمند را به آسانیسم بسپریم ؟

آسانیسم یکی از قابل اعتماد ترین بسترها برای ارائه خدمات نگهداری و مراقبت از سالمند در منزل است. این مجموعه مجرب با در اختیار داشتن نیروهای ماهر و بهره گیری از مهارت پرستاران فعال در مراکز معتبر، امکان استفاده از خدمات پرستاری نگهداری از سالمند را برای هموطنان عزیز آسان کرده است.

از مزایای پلتفرم آسانیسم میتوان گفت که تمامی پرستاران مجموعه ما مجرب و با صلاحیت بوده و اگر بعد از کار، تصمیم به تعویض پرستار گرفتید میتوانید به ما اطلاع دهید تا اسرع وقت پرستار شما تعویض شود.

نیروهای با سابقه کار بالا
کیفیت بالا در خدمات
قیمت مناسب در خدمات
احراز هویت نیروها
اعزام نیرو از نزدیک ترین منطقه
ارزیابی عملکرد دوره ای نیروها

مراقب سالمند در منزل

شما می توانید بهترین مراقبان و پرستاران را برای سالمندان خود در منزل استخدام کنید. مجموعه آسانیسم با مراکز معتبر پرستاری سالمندان قرارداد دارد و شما می توانید در کمترین زمان بهترین مراقب یا نگهدار را داشته باشید.

نگهداری سالمند

سالمندی یک واقعیت زندگی است که همه خانواده ها را تحت تاثیر قرار می دهد اگر والدین سالمند شما هنوز از سلامت خوبی برخوردار هستند و به طور مستقل زندگی می کنند ممکن است هیچ تغییر یا نگرانی چشمگیری احساس نکنید. 

کاهش کلی نشاط جسمی و ذهنی ممکن است منجر به تغییرات مشهود و حتی شدید در ظاهر، استاندارد زندگی و رفاه عاطفی والدین شما شود هر چه بیشتر آگاه باشید که پیری چگونه می‌تواند بر آنها تأثیر بگذارد راحت تر و بهتر می توانید نگهداری سالمند ها را بر عهده بگیرید.

اگر تصمیم گرفته اید که به جای انتقال والدین سالمند عزیزتان به خانه سالمندان از آن ها با عشق در خانه مراقبت کنید بهتر است قبل از هر چیزی با نکات مراقبت از سالمندان در منزل و همچنین مزایای مراقبت از آن ها در خانه آشنا شوید و نگهداری از سالمندان خود را به آسانیسم بسپارید.

خدمات مراقبتی و نگهداری سالمند در منزل

هدف بیشتر خانواده ها از استخدام مراقب سالمند این است که عزیز سالمندشان یک همدم و هم صحبت داشته باشد؛ اما خدماتی که پرستار برای نگهداری سالمند در منزل ارائه می دهد بسیار وسیع تر است و با توجه به نیاز شما و سالمندتان متفاوت است. اگر بخواهیم یک نگاه کلی به خدمات مراقب سالمند بیندازیم، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • ایجاد محیطی آرام و ایمن برای نگهداری از سالمندان
 • کمک به انجام تحرک و پیشگیری از ایجاد زخم بستر
 • توجه به مصرف صحیح و به موقع داروهای تجویز شده
 • توجه به رژیم غذایی و سبک زندگی سالم سالمند
 • کمک در انجام فعالیت‌های روزمره و شخصی (تعویض لباس، شستن لباس، حمام و …)
 • تنظیم ساعت خواب
 • کنترل فشار خون، قند خون و علائم حیاتی سالمند
 • تعویض سوند، پانسمان و بخیه
 • هم صحبتی

اگر سالمند شما دارای شرایط خاصی است و توانایی‌های جسمانی و شناختی خود را در اثر بیماری آلزایمر، زوال عقل، تومورهای مغزی یا سکته مغزی از دست داده است در این شرایط باید یک مراقب سالمند شبانه روزی استخدام کنید. 

استخدام پرستار شبانه روزی برای نگهداری سالمند در منزل نه تنها باعث افزایش امنیت و کیفیت سطح زندگی سالمند می شود بلکه به شما نیز کمک می‌کند تا به کارهای شخصی خود برسید. 

سالمندان هر چقدر هم در بدترین شرایط جسمانی و روحی باشند باز هم دوست دارند در خانه خود بمانند. حضور پرستار شبانه روزی در منزل نه تنها در روند بهبود سالمندتان تاثیر مثبت دارد بلکه او را از سایر بیماری‌های واگیردار و عفونی که در محیط های شلوغ وجود دارد ایمن نگه میدارد.

مراقبت و نگهداری سالمند در منزل

شرایط مراقبت و نگهداری سالمند در منزل

بیشتر سالمندان ترجیح می‌دهند در خانه‌ای که سال‌ها در آن زندگی کرده‌اند بمانند تا اینکه به مراکز درمانی و خانه سالمندان بروند بنابراین توصیه می‌کنیم به این خواسته سالمندتان احترام بگذارید و با دور کردن آن‌ها از محیطی که دوست دارند، موجب استرس و پریشانی آن‌ها نشوید. شما می‌توانید برای نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل از سرویس پرستار در منزل موسسات پرستاری معتبر استفاده کنید.

برای مراقبت از سالمند در منزل باید محیطی ایمن و سالم برایشان فراهم کنید اکثر صدماتی که به سالمندان وارد می‌شود ناشی از سقوط است. مشکلات پزشکی و محیط زندگی ناامن، بیشتر سالمندان را در معرض زمین خوردن و سقوط قرار می‌دهد.

بنابراین باید محیط خانه را به دقت ارزیابی کنید و عواملی که منجر به زمین خوردن، سقوط یا بیماری عزیز سالمندتان می‌شود را حذف کنید.

در ادامه برخی از مواردی که در فراهم کردن محیط زندگی امن برای سالمندتان، به شما کمک می‌کند را معرفی می‌کنیم:

 • محیط خانه را تمیز و خلوت نگه دارید.
 • ملحفه تخت را مرتباً تعویض کنید و منبع احتمالی گرد و غبار و کپک را حذف کنید تا از بروز آلرژی و عفونت در سالمندان جلوگیری کنید.
 • فرش‌ها و موکت‌های خانه را بچسبانید زیرا ممکن است لغزنده باشند یا به دلیل لبه‌های فرسوده باعث زمین خوردن سالمندتان شوند.
 • چیدمان مبلمان به گونه‌ای باشد تا سالمندان یک مسیر بدون مانع برای حرکت داشته باشند.
 • سطح ناهموار یا نامنظم کف خانه را شناسایی و آن را تعمیر کنید.
 • تخت‌ها باید ارتفاع مناسبی داشته باشند تا افراد مسن بتوانند راحت به رختخواب بروند و از آن خارج شوند.
 • اقلام خطرناک مانند محصولات پاک کننده را جدا از مواد غذایی نگهداری کنید.
 • به طور مکرر تاریخ انقضای مواد غذایی را بررسی کنید.
 • در هر طبقه یک کپسول آتش نشانی داشته باشید.
 • اطمینان حاصل کنید که تمام نرده های پله محکم هستند.

بررسی بیماری های شایع در دوارن سالمندی

پیری یک فرآیند اجتناب ناپذیر است و در همه افراد به دلیل سبک زندگی و عوامل محیطی و ژنتیکی به یک شکل اتفاق نمی‌افتد. بسیاری از بیماری‌ها در دوران سالمندی بروز پیدا می‌کنند یا شدید‌تر می‌شوند در اینجا برخی از بیماری‌های شایع در دوران سالخوردگی را معرفی می کنیم:

 • فشار خون بالا
 • آرتروز
 • نابینایی
 • برونشیت مزمن
 • آسم
 • زوال عقل
 • دیابت
 • پوکی استخوان
 • سکته مغزی
 • کلسترول

نگهداری و مراقبت از سالمند در منزل تمام وقت

خانه سالمندان یا نگهداری سالمند در منزل؟

زمانی که شما تصمیم می‌گیرید والدین سالخورده خود را به خانه سالمندان بفرستید، با واکنش‌های منفی زیادی مواجه می‌شوید چرا خودتان در منزل از آنها نگهداری نمی کنید؟ چرا از خدمات نگهداری از سالمند در منزل استفاده نمی‌کنید؟ و … این واکنش‌ها و سرزنش‌ها باعث بالا رفتن استرس و فشار روحی شما می‌شوند اما از سوی دیگر شما نیز توانایی مراقبت از سالمندتان را ندارید، در این شرایط چه کاری بهتر است انجام دهید؟ آیا باید پدر و مادر سالخورده خود را درخانه تنها بگذارید؟

برای پیدا کردن پاسخ این سوالات با ما در این مقاله همراه باشید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای والدین خود بگیرید.

مزایای خانه سالمندان

اگر سالمند شما به بیماری خاصی مبتلا باشد و شرایط نگهداری و مراقبت از او را در منزل خود نداشته باشید، خانه سالمندان می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد اما باید به این نکته مهم توجه کرد که زندگی در این مراکز و دوری از خانه و فرزندان می تواند تأثیرات منفی در روحیه سالمند شما داشته باشد پس توصیه می‌شود تا جایی که امکان دارد در منزل از آنها نگهداری شود.

معایب خانه سالمندان

همیشه خانه سالمندان اولین گزینه‌ای است که به ذهن ما می‌رسد اما گاهی بهتر است خودمان را به جای والدینمان بگذاریم و ببینیم آیا دوست داریم ما هم در سنین سالخوردگی به این مراکز برویم و از فرزندانمان دور باشیم؟

اغلب سالمندان انتظار دارند که فرزندانشان در سالهای آخر زندگی از آنها مراقبت کنند و کنار خانواده خود باقی عمرشان را سپری کنند همچنین بودن در خانه سالمندان برای افرادی که به افسردگی مبتلا هستند باعث تشدید بیماری شده و این حس را در سالمند شما ایجاد می‌کند که از سوی فرزندان خود طرد شده است به همین خاطر در تصمیم گیری خود برای ادامه زندگی آنها در خانه سالمندان باید تمامی عوامل را در نظر بگیرید زیرا ممکن است عواقب جبران ناپذیری بر روی سلامت جسمی و روحی فرد سالخورده داشته باشد.

مراقبت از سالمند در منزل

از قدیم گفتند هیچ کجا خانه آدم نمی شود…. اگر شرایط نگهداری سالمندان در منزل وجود دارد ولی شما زمان کافی برای مراقبت و نگهداری از او را ندارید، می‌توانید از خدمات مراقبت سالمند در منزل استفاده کنید.

در زیر به 6 دلیل مهم برای نگهداری از فرد سالمند در منزل می پردازیم:

مقرون به صرفه بودن هزینه ها

استخدام پرستار سالمند در منزل برای مراقبت سالمند در منزل از نظر اقتصادی به صرفه تر است زیرا امروزه هزینه‌های نگهداری از سالمندان در مراکز درمانی بسیار زیاد بوده و بیشتر خانواده‌ها توانایی پرداخت آن را ندارند.

نگهداری در منزل خواسته خود سالمند است

اکثر سالمندان علاقه‌ای به ترک خانه خود و زندگی با افراد غریبه را ندارند. اگر از نظر پزشکی فرد سالخورده مشکل جدی نداشته باشد مراقبت از او در منزل بهترین گزینه است زیرا در این صورت سالمند در محیطی که سال‌ها با آن انس گرفته به زندگی خود ادامه می‌دهد و چه بسا شرایط جسمی و روحی‌اش نیز بهبود پیدا کند.

داشتن حس استقلال سالمندان

مهمترین دلیل نگهداری سالمند در منزل حفظ قدرت استقلال اوست، ترس از دست دادن استقلال در بین آنها حتی از ترس مرگ نیز بیشتر است بنابراین مراقبت از سالمندان در منزل این حس استقلال را به آنها می‌دهد.

مراقبت اختصاصی از سالمند

ارائه خدمات از سوی پرستاران در خانه سالمندان محدود است، زیرا تعداد افراد تحت مراقبت بیشتر بوده و یک پرستار باید همزمان مراقب چند نفر باشد. در مقابل مراقبت از سالمندان در منزل توسط مراقب سالمند اختصاصی بوده و مطابق با نیازهای فرد می باشد.

کاهش نگرانی اعضای خانواده سالمند

مراقب سالمند در منزل باعث می‌شود اضطراب سالمند و خانواده‌ی او در طول روز کاهش پیدا کند بنابراین داشتن یک مراقب سالمند این میزان از نگرانی‌ها را بین اعضای خانواده کاهش می‌دهد چون با وجود یک فرد مجرب در خانه دیگر دغدغه‌ای بابت تنها گذاشتن سالمندتان در منزل ندارید.

ثابت ماندن نقش سالمند در منزل

نگهداری سالمند در منزل باعث می شود تا افراد سالمند رابطه‌ی خود را با دوستان و آشنایان حفظ کنند. این کار همچنین به سرحالی و مشغول بودن آنها کمک می کند و تا حدودی این امکان را به آن‌ها می‌دهد که با بیماری آلزایمر مبارزه کنند.

مراقبت از سالمند در منزل

وظایف مراقب سالمند

برخی از افراد سالخورده برای انجام امور روزانه خود نیاز به کمک مراقب سالمند دارند و تمایلی به حضور در اجتماع حتی برای انجام بعضی از امور جزئی را ندارند برای مثال ممکن است سالمند ترجیح دهد به جای رفتن به آرایشگاه در خانه موهای خود را اصلاح کند به ‌این ‌‌ترتیب ضروری است حوزه وظایف نگهداری سالمند در همان ابتدا مشخص شود. 

به ‌طور کلی وظایف نگهداری از سالمند می‌تواند شامل تمام یا قسمتی از موارد زیر باشد:

 • مراقبت از سالمندان به صورت خصوصی تر
 • رسیدگی به امور بهداشتی ( نظافت شخصی ) و پیرایشی او
 • غذا دادن به سالمند طبق رژیم غذایی سالم
 • پیگیری مراقبت‌های درمانی و دارویی
 • همدلی و نگهداری سالمند و شکیبایی در رسیدگی به امور او
 • انجام امور منزل

هزینه نگهداری از سالمند در منزل

حقوق نگهداری سالمند در منزل به عوامل مختلفی از جمله نیاز سالمند و درخواست کننده بستگی دارد. از جمله عواملی که در تعیین هزینه مراقب سالمند در منزل تاثیر گذارند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ساعات کاری پرستار

یکی از مهم ترین عواملی که بر هزینه پرستار سالمند موثر است ساعات کاری پرستار است ممکن است بعضی از سالمندان تنها برای چند ساعت در روز که تنها هستند نیاز به مراقب داشته باشند، از طرفی برخی از سالمندان نیز به دلایل بیماری و شرایط خاص ممکن است به پرستار شبانه روزی نیاز داشته باشند بنابراین هزینه پرستار سالمند پاره وقت نسبت به پرستار شبانه روزی و تمام وقت متفاوت است.

خدمات مورد نیاز

عامل دیگر که در تعیین هزینه پرستار سالمند موثر است، خدماتی است که توسط پرستار ارائه می شود به عنوان مثال سالمندی ممکن است تنها برای خرید و ملاقات با پزشک نیاز به پرستار داشته باشد و از طرفی سالمند دیگری برای کارهای مربوط به حوزه پزشکی و درمان و انجام کارهای شخصی (دستشویی و استحمام) و … نیاز به پرستار داشته باشد، در این شرایط هزینه هر پرستار با پرستار دیگر متفاوت است.

بنر پرستار سالمند

مشکلات سالمند

عامل دیگری که بر میزان دستمزد پرستار سالمند موثر است شرایط جسمانی و بیماری سالمند است. از جمله این شرایط می‌توان به ناتوانی جسمی، آلزایمر و پرخاشگری و عصبی بودن سالمند اشاره کرد.

مسافت

فاصله مکانی میان پرستار و سالمند نیز عامل دیگری است که بر هزینه نگهداری سالمند در منزل موثر است.

خدمات نگهداری سالمند در منزل آسانیسم

پلتفرم خدمات پرستاری آسانیسم، خدمات نگهداری سالمند در منزل را به صورت شبانه روزی و پاره وقت به شما عزیزان ارائه می دهد. 

تمامی پرستارانی که توسط آسانیسم به منظور نگهداری سالمند در منزل تهران به خانه شما اعزام می‌شوند دارای سابقه بالا بوده و از قبل احراز هویت می شوند از طرفی بعد از اعزام پرستار به منزلتان آسانیسم به صورت دوره‌ای عملکرد پرستار را جهت افزایش کیفیت خدمات نظارت و بررسی می کند. 

با توجه به این که آسانیسم زیر نظر نظام پرستاری و وزارت بهداشت است، قیمت ها بر اساس تعرفه مجاز و بصورت توافقی متناسب با بودجه درخواست کننده تعیین می شود.

بنابراین اگر مهارت، تعهد و قیمت پرستار سالمند در منزل برایتان اهمیت دارد می‌توانید نگهداری سالمندتان را به ما بسپارید. هدف اصلی آسانیسم کمک به حفظ آسایش و آرامش سالمندان و خانواده‌های آنها است.

شما می توانید با تکمیل فرم ثبت سفارش موجود در سایت و اپلیکیشن آسانیسم درخواست خود را ثبت نمایید علاوه بر آن می‌توانید با استفاده از شماره تلفن 02191304433 نسبت به درخواست نگهدار و مراقب سالمند در منزل اقدام نمایید. 

پس از ثبت درخواست شما کارشناسان ما جهت هماهنگی‌های بیشتر با شما تماس خواهند گرفت با توجه به نیازتان پرستار مورد نظر را به منزلتان اعزام خواهند کرد.

شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره و مطرح کردن موضوعات خود از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما تماس بگیرید. تیم پشتیبان آسانیسم به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته آماده پاسخگویی به شما عزیزان است.

دسترسی سریع

نگهداری از سالمند در منزل

مناطق تحت پوشش آسانیسم

پلتفرم آسانیسم در زمینه خدمات پرستاری در کلیه نقاط کشور با موسسات معتبری همکاری دارد و پس از ثبت درخواست شما در کوتاهترین زمان کارشناسان ما با شما تماس گرفته تا متناسب با نیاز شما پرستار را انتخاب کنید.

اگر برای مراقبت از عزیزانتان نیاز به مراقب در منزل دارید میتوانید از خدمات نگهداری از سالمند در منزل تهران بهره گیرید. برای دریافت خدمات میتوانید درخواست خود را ثبت ‌کرده و در کوتاه‌‌ ترین زمان ممکن از خدمات ما بهره‌مند شوید.

اگر در کرج زندگی میکنید و به یک مراقب سالمند در منزل کرج احتیاج دارید می‌توانید از خدمات نگهداری از سالمند در منزل کرج بهره بگیرید. پلتفرم آسانیسم تمامی نقاط شهر کرج و حوالی آن را پشتیبانی میکند.

چرا باید مراقب سالمند را از مراکز معتبر انتخاب کنیم؟

هنگامی که پرستاری را برای سالمند خود استخدام میکنید باید اعتماد کاملی به او داشته باشید زیرا امنیت سالمندان شما با آنهاست و اگر به صداقت پرستار اعتماد نداشته باشید به‌ جای کم‌ شدن از بار مشکلاتتان، یک نگرانی به نگرانی‌هایتان افزوده می‌شود و ممکن است حتی ارزانتر از از جاهای دیگر برای شما قیمت گذاری کنند با دیدن ارزان بودن این خدمات گول بخورید اما باید بدانید که:

هر ارزانی لزوما به معنای کیفیت خدمات نخواهد بود! پیشنهاد ما به شما، استخدام پرستار سالمند از مراکز معتبر است. مجموعه‌هایی مثل آسانیسم، برای راحت بودن خیال شما عزیزان از ارائه خدمات با کیفیت و مسئولیت‌پذیری پرستاران، تضامین زیادی از پرستاران دریافت می‌کنند. از طرفی با رصد کردن پرسنل خود، از هرگونه خطای احتمالی جلوگیری می‌کند، و از همه مهم‌تر، در صورت بروز خطا و نارضایتی از خدمات دریافتی، امکان پیگیری و تعویض پرستار وجود دارد.

کارفرمایان آسانیسم در مورد ما چه می گویند؟

کیفیت خدمات باعث شده است که درصد بالایی از کارفرمایان از آسانیسم راضی بوده و ما را به اقوام و دوستان خود معرفی کنند که ما به آن افتخار می کنیم.

آقای زمانی رادخدمت دریافتی: مراقب سالمند
Read More
سلام من در محله کوی مهر کرج زندگی می‌کنم. من یک ماه پیش برای پدرم از آسانیسم پرستار سالمند گرفتم. توی زمان خیلی کم پرستار اعزام شد و کیفیت خدمات خیلی خوب بود.
خانم مسرورخدمت دریافتی: نگهدار سالمند
Read More
سلام. من یه سالمند آلزایمری توی خونه دارم. از وقتی که ایشون آلزایمر گرفتن واقعا نمیدونستیم باید چیکار کنیم. سالمند مدام برای خودش و ما مشکلاتی به‌وجود میاورد و مدام استرس داشتیم که نکنه اتفاق جدیدی بیوفته. تا اینکه یک پرستار از آسانیسم گرفتیم و هم حال روحی سالمند بهتره و هم ما راحت‌تر به کار‌هامون میرسیم و از چالش جدید هم خبری نیست.
آقای دیباجیخدمت دریافتی: پرستار سالمند
Read More
پدر بزرگ من ویلچری هستند و ما براشون یک مراقب از آسانیسم استخدام کردیم. از خدمات بسیار راضی هستیم. رسیدگی‌ها به موقع هست و حال پدربزرگم بعداز اومدن پرستار به منزل ما خیلی بهتر شده.

سئوالات متداول

این سوالات را شما در مورد نگهداری سالمند در منزل از ما پرسیده اید. برای توضیحات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

نگهداری سالمند در منزل، باعث می شود سالمند استقلال خود را حفظ کند، از سالمند مراقبت اختصاصی شود، نگرانی خانواده کاهش پیدا کند و از لحاظ هزینه های مادی و معنوی مقرون به صرفه تر است.

قیمت پرستار سالمند به عواملی چون ساعات کاری پرستار، خدمات مورد نیاز فرد دریافت کننده سرویس، وضعیت جسمانی و روحی سالمند و محدوده محل سکونت بستگی دارد. جهت اطلاع دقیق از قیمت ها با کارشناسان آسانیسم تماس بگیرید.

نگهداری سالمند در منزل مناسب سالمندانی است که به دلیل از دست دادن توانایی جسمی یا مشکلات روانی از جمله آلزایمر نیاز به نگهداری دارند و یا به دلیل تنهایی نیاز به شخصی دارند تا در امور شخصی و کارهای منزل به آن‌ها کمک کند.

برخی از خدمات نگهداری سالمند شامل توجه به مصرف صحیح داروها، نظارت بر رژیم غذایی سالم، کمک در انجام فعالیت های روزمره، کنترل فشار خون و قند خون، تعویض سوند و پانسمان و بخیه می شود.

امتیاز محتوا

33 پاسخ

 1. سلام خسته نباشید
  پدر من هرروز باید تزریقاتش انجام بشه میخواستم بدونم نگهداری سالمند شامل تزریقات هم میشه یا پرستار متخصص باید بگیرم؟

  1. سلام آذر عزیز، بله. پرستاری که کارشناسان آسانیسم به منزل شما اعزام می کنند نیروی مطابق نیاز شما با توجه به توضیحاتتان درباره ی خدمات درخواستی خواهد بود.

 2. سلام خسته نباشید.
  پرستاری که میفرستید منزل برای نگهداری سالمند خدمات فیزیوتراپی هم انجام میده؟

  1. سلام شاهین عزیز. بله پرستار سالمند با توجه به نیاز شما و سالمند عزیزتان اعزام می‌شود.

 3. سلام ممنون بابت پرستاری که برای نگهداری از پدرم فرستادین خوشبختانه پرستار شما کمک زیادی در تمرینات فیزیوتراپی انجام میده

 4. سلام خسته نباشید. پدر من به دلیل بیماری آسم باید تحت مراقبت ویژه باشند؛ آیا با این شرایط، نگه داشتن ایشان در منزل باز هم مفید است؟

  1. پدرام عزیز سلام، بله. می‌توانید مشکلات بیمار را با کارشناسان آسانیسم درمیان بگذارید تا هنگام اعزام پرستار، پرستاری متناسب با وضعیت بیماری سالمند شما اعزام شود. شما همچنین می‌توانید از پزشک در منزل آسانیسم نیز، برای درمان سالمند خود کمک بگیرید. با استفاده از این خدمت، به جای بستری کردن بیمار در بیمارستان، می‌توانید به سالمندتان آرامش ماندن در محیط خانه و همراهی عزیزانش را هدیه دهید. فقط در صورتی که پزشک معالج او تشخیص داده که حتما در بیمارستان تحت مراقبت قرار گیرد کمک گرفتن از پرستار سالمند مناسب نیست.

 5. برای سالمندانی که تنها زندگی می‌کنند هم پرستار اعزام می‌شود؟

  1. بله فرقی نمی‌کند که پرستار با خانواده زندگی می‌کند یا تنها. برای دریافت خدمات کافی است با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید تا پرستار متناسب با وضعیت سالمندتان اعزام شود.

 6. پرستاری که اعزام می‌کنید از نظر پزشکی هم میتونه به سالمند کمک کنه؟ مثلا انجام کار‌هایی مثل کنترل فشار خون، قند خون، تعویض پانسمان و موارد مشابه؟

  1. بله. هنگام درخواست پرستار، حتما مشکلات سالمند خود را را ذکر کنید؛ زیرا ما پرستاری متناسب با وضعیت سالمند شما برایتان اعزام می‌کنیم.

 7. آیا برای سالمندی که دچار سکته مغزی شده هم پرستار اعزام می‌کنید؟

  1. بله شما می‌توانید برای مراقبت از این عزیزان، از خدمت پرستار شبانه روزی آسانیسم استفاده کنید.

 8. با سلام

  برای سالمند با مشکلات رفتاری بدنبال سکته مغزی و ساکن شهرستان هم پرستار اعزام میکنید؟

  1. سلام دوست عزیز،
   آسانیسم در تهران و کرج خدمات ارائه میکند.
   اگر ساکن تهران یا کرج هستید حتما پرستار اعزام میکنیم.

  1. سلام، برای مشاوره و دریافت خدمات با شماره تلفن درج شده در سایت تماس بگیرید.

  1. سلام، ممنون از شما که آسانیسم را برای انجام خدمات انتخاب کردید.

  1. این سوال یکی از متداول ترین سوالاتی است که بسیاری از کاربران به دنبال پاسخ آن هستند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که مدت زمان نیاز یک بیمار به پرستار به عوامل زیادی مانند تجویزات و دستورات پزشک، وضعیت جسمانی بیمار و دوره توانبخشی بیمار بستگی دارد.

 9. پرستارای شما هم می توانند تزریقات در منزل برای سالمند هم انجام بدن؟

  1. بله. این امکانات با استخدام پرستار سالمند با مشورت کارشناسان برای شما مهیا میشود.

 10. سلام و عرض خسته نباشید. ممنون از سایت خوبتون. شما اطلاعات ارزشمندی به ما می دهید.

  1. سلام. خوشحالیم که از مطالب سالمند در سایت راضی بودید و استفاده کردید.

 11. سلام خدمت نیروهای پرتلاش مجموعه پرستاری آسانیسم. ی سؤال خدمت شما داشتم. میخاستم بدونم فردی که برای پرستاری استخدام می کنم می تونه بغیر از نگهداری از سالمندم کارهای شخصی اونم انجام بده؟

  1. سلام دوست عزیز. بله در زمان عقد قرار داد لطفا این مورد را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در قرار داد کاری پرستار قید کنند و ایشون از وظایف خودش مطلع باشه.

 12. پیام دادم از شما بابت پرسنل و کادر دلسوزتون تشکر کنم از روزی که ما از خدمات شما برای پدربزرگم استفاده می کنیم دیگه خیالمون از همه چیز راحته. واقعا پرستاران شما حرفه ای هستند.

  1. سلام دوست عزیز ما هم خوشحالیم که خدمات ما مورد قبول شما واقع شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *