جهت سفارش خدمات روانشناسی آسانیسم بر روی کلید زیر کلیک نمایید.
021-89514141

خدمات روانشناسی

توسط علم روانشناسی میتوان با استفاده از روش علمی به پژوهش و مطالعه روان (ذهن)، فرایندهای ذهنی و رفتار در موجودات زنده پرداخت و  روان‌شناسی به مباحث رفتار و فرایندهای روانی می‌پردازد که منظور از رفتار کلیه حرکات، اعمال و رفتار قابل مشاهده مستقیم و غیرمستقیم و منظور از فرایندهای روانی مباحثی همانند احساس، ادراک، تفکر، هوش، شخصیت، هیجان و انگیزیش، حافظه موارد دیگر است

آغاز علم روان‌شناسی به شکل علمی و آکادمیک، به اواخر اوایل قرون هجدهم و اواخر قرن هفدهم بازمی‌گردد؛ می‌توان گفت اکتشافات و تحقیقات قابل توجه در روان‌شناسی، تنها از حدود ۱۵۰ سال پیش شروع شده‌است؛ و این درحالی است که علوم تجربی دیگر از تاریخچه‌ای بلندتر و پربارتر برخوردارند.

خدمات روانشناسی خانواده و کودک و سالمند در منزل

تعریف روانشناسی

روان‌شناسی طی تاریخچهٔ کوتاه خود به گونه‌های متفاوتی تعریف شده‌است. اولین دسته از روان‌شناسان ها که حوزه کار خود را مطالعه فعالیت ذهنی می‌دانستند. با توسعه رفتارگرایی در آغاز قرن حاضر و تأکید آن بر مطالعه انحصاری پدیده‌های قابل اندازه‌گیری عینی، روان‌شناسی به عنوان بررسی رفتار تعریف شد.

البته مباحث مربوط به ذهن و روان قرن‌هاست که ذهن متفکران را به خود مشغول کرده و آثار مکتوب آن از دانشمندان یونانی و متفکرانی چون سقراط، افلاطون و ارسطو نیز در دست است، اما این شاخه از علم تا پیش از روان‌شناسی جدید، به صورت مدون و آکادمیک مورد مطالعه قرار نگرفته بود.

خدمات روانشناسی زیر شاخه های بسیار گسترده ای دارد و شما میتوانید در هر مرحله از زندگی از خدمات روانشناسی و مشاوره استفاده نمایید.

  • روان سنجی
  • روان درمانی 

دو مورد از موارد گسترده علم روانشناسی می باشد که در جوامع امروزه استفاده می شود. شما می توانید توسط موسسه آسانیسم خدمات روانشناسی را در منزل داشته باشید تا کارشناسان مجرب با مراجعه به منزل شما، به شما عزیزان خدمات روانشناسی ارائه دهند.