سئوالات متداول

آسانیسم چیست؟

آسانیسم یک پلتفرم واسط بین مشتری و موسسه است. در واقع در آسانیسم موسسات به معرفی خود و ارائه لیست خدمات، قیمت و پرستاران می‌پردازند و زمانی که مشتری نیاز به خدمات پرستاری یا پزشکی در منزل داشته باشد، می‌تواند با انتخاب خدمت مورد نیاز، لیستی از موسسات ارائه دهنده در اطراف خود را به همراه قیمت و نظرات سایر کاربران مشاهده و دریافت کند.

ما در آسانیسم سعی کرده ایم که خدمات مورد نظر کاربران خود را به صورت یکجا و در کنار هم ارائه دهیم تا مشتریان عزیز با یک جستجو ساده به هدف خود برسند.

چرا باید از آسانیسم استفاده کنم؟

اگر نیاز به خدمات پرستاری داشته باشید، آسانیسم می‌تواند فرایند پیدا کردن موسسه مناسب و انجام این کار را برای شما ساده کرده و سرعت ببخشد. به جای این که در جاهای مختلف برای پیدا کردن یک پرستار قابل اعتماد و مناسب جست‌وجو کنید و مقدار زیادی انرژی و زمان صرف این مساله کنید، با استفاده از آسانیسم می‌توانید در عرض چند دقیقه خدمات مورد نیاز خودتان را دریافت کنید.

آیا پرستاران آسانیسم مطمئن هستند؟

آسانیسم نه پرستاری دارد و نه مستقیما پرستاری را برای مشتری اعزام می‌کند. آسانیسم تنها یک واسط بین مشتری و موسسات است. این بدین معنا است که پرستارانی که به واسطه‌ی آسانیسم دریافت می‌کنید همه تعلیم دیده بوده و توسط موسسات تایید شده‌اند.

پرستاران از طریق موسسات کاملا بررسی میگردند و از تمامی پرستاران سو پیشینه و مدارکی کاملا قابل قبولی دریافت می گردد. پس می توانید با خیال آسوده از طریق آسانیسم سفارس خدمات پرستاری خود را ثبت نمایید.

آیا میتوانم پرستاری که ناراضی هستم را تعویض کنم؟

شما مشتری گرامی،میتوانید تا 3 دفعه درخواست تعویض پرستار بدهید. یعنی عملا اگر از 3 پرستار که برای شما اعزام میشود، به هر دلیلی راضی نبودید، تنها کافی است درخواست دهید، تا پرستار سریعا برای شما جایگزین گردد.

این وظیفه آسانیسم است تا بهترین مراقبان و پرستاران را برای مشتریان عزیز خود فراهم نماید تا مشتری با خیال آسوده، از اینکه سالمند یا کودک ایشان به بهترین شکل مراقب میشود.

چطور به مراقبان و پرستاران اعزامی اعتماد کنم؟

تمام مراقبان و پرستارانی اعزامی از سمت آسانیسم، توسط موسسات همکار ما اعتبار سنجی میشوند. همه مراقبان و پرستاران بایستی تست های عدم سو پیشینه، عدم اعتیاد را انجام دهند و همچنین بایستی مبلغ 20 میلیون تومان سفته که پشت آن توسط یک ضامن معتبر امضا شده را در اختیار موسسات همکار ما قرار دهند. همچنین اصل یکی از مدارک شناسایی معتبر (شناسنامه - کارت ملی) را هم در اختیار موسسات بایستی قرار دهند.

آسانیسم سعی کرده تا این مدارک را برای اطمینان بیشتر مشتری دریافت کند و البته ما سعی کردیم از نفراتی استفاده کنیم که قبلا دوره خدمات مراقبتی و بهیاری را گذرانده باشند و همچنین سابقه فعالیت در شغل مراقبتی و پرستاری هم مشغول بوده اند.

نحوه قرارداد با موسسه به چه صورت است؟

زمانی که مشتری از مراقب و پرستاری که اعزام شده، راضی باشید، قراردادی مابین موسسه و مشتری جهت ارایه خدمت بسته میشود که در قرارداد، کامل تاریخ شروع و پایان ارایه خدمت - مشخصات مراقب یا پرستار - مشخصات مشتری و فردی که نیاز به مراقب دارند درج میشود. همچنین بندهای مختلفی که بایستی موسسه و پرستار انجام دهند هم درج شده است.

موسسات ارایه دهنده خدمات مورد اعتماد هستند؟

آسانیسم فقط با موسساتی همکاری میکند که دارای مجوز وزارت بهداشت می باشند تا خیال مشتریان از بابت مراقبان، پرستاران و همچنین موسسات ارایه خدمت راحت باشد.

موسساتی که با آسانیسم همکاری میکنند، از بهترین موسسات خدمات مراقبتی و پرستاری بوده که دارای سابقه فعالیت خوب می باشند و در این حوزه مطرح می باشند.

نحوه محاسبه قیمت مراقب و پرستار چگونه است؟

نحوه قیمت گذاری خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل به کسی که این خدمات را دریافت میکند بستگی داردريال یعنی اگر این خدمات برای سالمند سالم باشد یک قیمت و اگر سالمند آلزایمری - ویلچری و... باشد قیمت دیگری برای این خدمات ارایه میشود. البنه قیمت بستگی به فاصله مکانی مراقب و سالمند هم دارد.

این قضیه دقیقا برای خدمات مراقبتی و پرستاری از کودک هم وجود دارد و تمام موارد ممکن است روی قیمت تاثیر گذار باشد.

نحوه محاسبه فرانشیر موسسه چگونه است؟

برای ارایه خدمت و همچنین تضمین ارایه خدمت، مبلغی به عنوان فرانشیز دریافت میشود، که این مبلغ بر اساس تعداد روزها و ماه ها متغییر می باشد. یعنی اگر شما 1 ماه خدمت بگیرید، فرانشیزی حدود 40 درصد بایستی پرداخت کنید و اگر این مدت به 6 ماه تغییر کند، بایستی فرانشیزی معادل 1 پایه حقوق مراقب را پرداخت نمایید.

logo-samandehi نماد اعتماد الکترونیکی