سئوالات متداول

آسانیسم چیست؟

آسانیسم یک پلتفرم واسط بین مشتری و موسسه است. در واقع در آسانیسم موسسات به معرفی خود و ارائه لیست خدمات، قیمت و پرستاران می‌پردازند و زمانی که مشتری نیاز به خدمات پرستاری یا پزشکی در منزل داشته باشد، می‌تواند با انتخاب خدمت مورد نیاز، لیستی از موسسات ارائه دهنده در اطراف خود را به همراه قیمت و نظرات سایر کاربران مشاهده و دریافت کند.

ما در آسانیسم سعی کرده ایم که خدمات مورد نظر کاربران خود را به صورت یکجا و در کنار هم ارائه دهیم تا مشتریان عزیز با یک جستجو ساده به هدف خود برسند.

چرا باید از آسانیسم استفاده کنم؟

اگر نیاز به خدمات پرستاری داشته باشید، آسانیسم می‌تواند فرایند پیدا کردن موسسه مناسب و انجام این کار را برای شما ساده کرده و سرعت ببخشد. به جای این که در جاهای مختلف برای پیدا کردن یک پرستار قابل اعتماد و مناسب جست‌وجو کنید و مقدار زیادی انرژی و زمان صرف این مساله کنید، با استفاده از آسانیسم می‌توانید در عرض چند دقیقه خدمات مورد نیاز خودتان را دریافت کنید.

آیا پرستاران آسانیسم مطمئن هستند؟

آسانیسم نه پرستاری دارد و نه مستقیما پرستاری را برای مشتری اعزام می‌کند. آسانیسم تنها یک واسط بین مشتری و موسسات است. این بدین معنا است که پرستارانی که به واسطه‌ی آسانیسم دریافت می‌کنید همه تعلیم دیده بوده و توسط موسسات تایید شده‌اند.

پرستاران از طریق موسسات ثبت شده و دارای مجوز کاملا بررسی میگردند و از تمامی پرستاران گواهی سو پیشینه، گواهی عدم اعتیاد، سفته حداقل 20 میلیون تومانی و اصل یکی از مدارک شناسایی دریافت می گردد. می توانید با خیال آسوده از طریق آسانیسم سفارس خدمات پرستاری خود را ثبت نمایید و با خیالی آسوده عزیزان خود را به این مراقبان و پرستاران بسپارید.

آیا میتوانم پرستاری که ناراضی هستم را تعویض کنم؟

شما مشتری گرامی،میتوانید تا 3 دفعه درخواست تعویض پرستار بدهید. یعنی عملا اگر از 3 پرستار که برای شما اعزام میشود، به هر دلیلی راضی نبودید، تنها کافی است درخواست دهید، تا پرستار سریعا برای شما جایگزین گردد.

این وظیفه آسانیسم است تا بهترین مراقبان و پرستاران را برای مشتریان عزیز خود فراهم نماید تا مشتری با خیال آسوده، از اینکه سالمند یا کودک ایشان به بهترین شکل مراقب میشود.

چطور به مراقبان و پرستاران اعزامی اعتماد کنم؟

تمام مراقبان و پرستارانی اعزامی از سمت آسانیسم، توسط موسسات همکار ما اعتبار سنجی میشوند. همه مراقبان و پرستاران بایستی تست های عدم سو پیشینه، عدم اعتیاد را انجام دهند و همچنین بایستی مبلغ 20 میلیون تومان سفته که پشت آن توسط یک ضامن معتبر امضا شده را در اختیار موسسات همکار ما قرار دهند. همچنین اصل یکی از مدارک شناسایی معتبر (شناسنامه - کارت ملی) را هم در اختیار موسسات بایستی قرار دهند.

آسانیسم سعی کرده تا این مدارک را برای اطمینان بیشتر مشتری دریافت کند و البته ما سعی کردیم از نفراتی استفاده کنیم که قبلا دوره خدمات مراقبتی و بهیاری را گذرانده باشند و همچنین سابقه فعالیت در شغل مراقبتی و پرستاری هم مشغول بوده اند.

نحوه قرارداد با موسسه به چه صورت است؟

زمانی که مشتری از مراقب و پرستاری که اعزام شده، راضی باشید، قراردادی مابین موسسه و مشتری جهت ارایه خدمت بسته میشود که در قرارداد، کامل تاریخ شروع و پایان ارایه خدمت - مشخصات مراقب یا پرستار - مشخصات مشتری و فردی که نیاز به مراقب دارند درج میشود. همچنین بندهای مختلفی که بایستی موسسه و پرستار انجام دهند هم درج شده است.

موسسات ارایه دهنده خدمات مورد اعتماد هستند؟

آسانیسم فقط با موسساتی همکاری میکند که دارای مجوز وزارت بهداشت می باشند تا خیال مشتریان از بابت مراقبان، پرستاران و همچنین موسسات ارایه خدمت راحت باشد.

موسساتی که با آسانیسم همکاری میکنند، از بهترین موسسات خدمات مراقبتی و پرستاری بوده که دارای سابقه فعالیت خوب می باشند و در این حوزه مطرح می باشند.

نحوه محاسبه قیمت مراقب و پرستار چگونه است؟

نحوه قیمت گذاری خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل به کسی که این خدمات را دریافت میکند بستگی داردريال یعنی اگر این خدمات برای سالمند سالم باشد یک قیمت و اگر سالمند آلزایمری - ویلچری و... باشد قیمت دیگری برای این خدمات ارایه میشود. البنه قیمت بستگی به فاصله مکانی مراقب و سالمند هم دارد.

این قضیه دقیقا برای خدمات مراقبتی و پرستاری از کودک هم وجود دارد و تمام موارد ممکن است روی قیمت تاثیر گذار باشد.

نحوه محاسبه فرانشیر موسسه چگونه است؟

برای ارایه خدمت و همچنین تضمین ارایه خدمت، مبلغی به عنوان فرانشیز دریافت میشود، که این مبلغ بر اساس تعداد روزها و ماه ها متغییر می باشد. یعنی اگر شما 1 ماه خدمت بگیرید، فرانشیزی حدود 40 درصد بایستی پرداخت کنید و اگر این مدت به 6 ماه تغییر کند، بایستی فرانشیزی معادل 1 پایه حقوق مراقب را پرداخت نمایید.

بازه سنی پرستاران به چه صورت می باشد؟

با توجه به نیازها و انتظارات کارفرما از شرکت سعی بعمل آمده با پرستاران در سنین متفاوت همکاری داشته بر همین مبنا سن پرستاران از 23 الی 50 می باشد که کارفرما میتواند با توجه به انتظارهایی که مد نظر دارد سن پرستار خود را انتخاب کند.

چه مدارکی از پرستاران برای استخدام دریافت می شود؟

با توجه به مطالب ذکر شده شرکت برای ایجاد اطمینان خاطر، مدارکی را جهت استخدام مراقبان و پرستاران دریافت می نماید این مدارک شامل: اصل کارت ملی یا شناسنامه فرد، یک فقره سفته با ارزش دویست میلیول ریال معادل 20 میلیون تومان و همچنین امضا و اثر انگشت از پرستار دریافت می شود.

از پرستاران و مراقبان جهت همکاری گواهی عدم سو پیشینه و گواهی عدم اعتیاد دریافت میگردد. سعی کرده ایم که با رعایت نکات مختلف در امر خدمت رسانی به درستی عمل نماییم.

موسسات پرستاری آسانیسم دارای مجوز وزارت بهداشت می باشد؟

شرکت آسانیسم برای ایجاد امنیت خاطر کارفرما و حسن انجام کار، با موسساتی که دارای مجوز وزارت بهداشت یا بهزیستی می باشند فعالیت می نماید، لذا کارفرما با اطمینان خاطر می تواند به موسسات پرستاری و مراقبتی که از آسانیسم انتخاب می نماید اعتماد داشته باشد.

مدت زمانی کار آزمایشی مراقبان و پرستاران به چه صورت است؟

شرکت آسانیسم برای نشان دادن حسن نیت خود و توانایی پرستاران در نظر دارد که پرستاران مورد نظر کارفرما را با مدت زمان 24 الی 48 ساعت به محل سکونت مورد نظر اعزام کند تا کارفرما قبل از عقد قرارداد اطمینان حاصل را به دست آورد همچنین بعد از مدت زمان ذکر شده در صورت ناراضی بودن کارفرما از نحوه فعالیت پرستار در منزل خود شرکت در اسرع وقت پرستار دیگری را به محل سکونت مورد نظر اعزام میکنند.

مدت زمان و درصد فرانشیز قراردادها به چه صورت است؟

مدت زمان قرارداد با توجه به درخواست کارفرما تنظیم می شود، ولی مرسوم ترین زمان برای مدت زمان قرارداد فی مابین به صورت زیر می باشد :
1 ماه قرارداد که درصد فرانشیز آن معادل 40 درصد می باشد.
3 ماه قرارداد که درصد فرانشیز آن معادل 70 درصد می باشد.
6 ماه قرارداد که درصد فرانشیز آن برابر با 1 پایه حقوق مراقب یا پرستار می باشد.
1 سال قرارداد که درصد فرانشیز آن معادل 2 پایه حقوق یا با درصدی تخفیف به 180 درصد محاسبه می شود.

برای دریافت نتیجه آزمایش باید به محل آزمایشگاه مراجعه کنیم؟

نیازی به مراجعه حضوری به آزمایشگاه نمی باشد و جواب آزمایش درب منزل شما تحویل داده میشوند. تمام خدمات آزمایشگاهی نیازی به مراجعه حضوری جهت آزمایش گرفتن و جواب آزمایش ندارند.

آزمایش در منزل آسانیسم در کدام استان ها فعالیت دارد؟

در حال حاضر خدمت آزمایش در منزل توسط آسانیسم تنها در استان های تهران - کرج و حومه تهران انجام می پذیرد. درصورت سکونت در این استان ها، میتوانیم در اسرع وقت جهت خدمت رسانی حاضر شویم.

آیا میتوانم برای فرد دیگری درخواست آزمایش در منزل کنم؟

بله، شما میتوانید برای خانواده یا اقوام خود توسط پلتفرم آسانیسم ثبت سفارش نمایید. در صورتی که برای پدر یا مادر خود یا فرزند خود نیاز به دریافت آزمایش در منزل دارید، به راحتی میتوانید ثبت سفارش انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن برای دریافت آزمایش اقدام شود.