پرستار بچه نی نی سایت

08 تیر 1400
/
زهرا ابراهیمی

پیدا کردن پرستار بچه هیچ گاه کار ساده ای نبوده است؛ زیرا فاکتورهای بسیاری در ارزیابی آنها دخیل خواهد بود و همین امر روند انتخاب آنها را به یک کار چالش برانگیز بدل می کند. در هر حال، پرستار بچه نی نی سایت کسی است که کودک نیمی از روز یا بعضا هم تمام وقت خود را با وی می گذراند. پس به عنوان والدین باید عوامل بسیاری را به هنگام استخدام آنها در نظر بگیرید.

در ادامه به شما یاد می دهیم با استفاده از چند مورد، مناسب ترین و مورد اعتمادترین پرستار بچه را برای کودکتان انتخاب کنید.

کجا یک پرستار بچه مجرب پیدا کنیم؟

استفاده از تجربه دیگران

بدون شک بهترین راه برای پیدا کردن یک پرستار خوب، استفاده از تجربه اطرافیان است. اگر فردی در خانواده شما تجربه خوبی در زمینه انتخاب و استخدام یک پرستار کودک ماهر داشته، می توانید از راهنمایی آنها استفاده کنید. اگر ویژگی های عنوان شده با ملاک های شما هم راستا بود، پس آن پرستار می تواند همراه مناسبی برای ساعات تنهایی فرزندانتان باشد.

مزیت دیگر بهره مندی از تجربه آشنایان این است که به صورت دقیق از قیمت پرستار کودک در منزل آگاه می شوید و بهتر می توانید برای این کار بودجه بندی و برنامه ریزی کنید.

کمک گرفتن از موسسات مربوطه و معتبر

روش بعدی برای استخدام پرستار بچه نی نی سایت، کمک گرفتن از موسسات و سازمان های مورد اعتماد و استخدام پرسنل آنها است. البته برخی از سایت نی نی سایت اقدام پیدا کردن پرستار می کنند؛ اما باید در نظر داشته باشید نی نی سایت برای این کار طراحی نشده است.

در حقیقت، رسالت این سایت در ارائه اطلاعات مهم و مفید به بانوان در دوران بارداری و مراقبت از نوزاد آنهاست؛ بنابراین، اگر پرستار هستید و جویای کار یا یک والد دلسوز هستید و به دنبال ماهرترین پرستار بچه، از موسسات معتبر و مربوط به این کار کمک بگیرید.

البته ممکن است مجموعه ای را نشناسید ولی با کمی جستجو در اینترنت و گشتن در وبسایت مراکز مختلف، به اطلاعات خوبی دست پیدا خواهید کرد. اگر هم فرصت این کار را ندارید، پیشنهاد ما استفاده از پلتفرم آسانیسم است. شما عزیزان می توانید به صورت رایگان درخواست استخدام پرستار کودک در منزل خود را در وبسایت یا اپلیکیشن ما ثبت کنید. پس از آن سیستم لیستی از مراکز معتبر و متبحر در زمینه نگهداری از کودک در منزل را به همراه قیمت در اختیار شما قرار خواهد داد. با این کار، بدون هدر دادن وقت، می توانید با توجه به درخواست هایتان از یک پرستار بچه نی نی سایت، مناسب ترین فرد را انتخاب کنید.

استخدام پرستار بچه نی نی سایت, قیمت پرستار بچه نی نی سایت در منزل

به هنگام استخدام پرستار بچه نی نی سایت، به دنبال چه ویژگی ها و قابلیت هایی باشیم؟

پس از جستجو و پیدا کردن چند پرستاری که فکر می کنید می توانند نیازهای شما را پاسخ دهند، نوبت غربالگری لیست و انتخاب بهترین آنها است. ولی بر چه اساسی پرستار مناسب را انتخاب کنیم؟

 • اعتبار:در این شرایط، امنیت و آسایش فرزند شما مطرح است؛ بنابراین طبیعی است اگر کمی راجع به پرستار نکته سنج شوید. اگر پرستار معرف دارد، می توانید سوالاتتان را از آنها بپرسید. اگر هم از سمت موسسه ای استخدام می شوند، می توانید با کمک موسسه راجع به آنها و سوابقشان بیشتر بدانید و شبهات خود را برطرف سازید. البته برخی از موسسات چون آسانیسم پیش از فرستادن پرستار بچه به منزل شما به منظور تضمین اطمینان، از آنها مدارکی چون سفته، کارت ملی یا ... تحویل خواهد گرفت.
 • آموزش: تنها قابلیت برقراری ارتباط خوب با کودکان نشانه یک پرستار حرفه ای نیست. در حقیقت یک پرستار مجرب باید بتواند با کودکان با هر خلق و خویی ارتباط موثر برقرار کند و با استفاده از روش های نوین، آموزش های لازم را به آنها بدهد که این امر مستلزم گذراندن دوره های مربوطه است.البته آگاهی داشتن نسبت به کمک های اولیه نیز در پرستار بچه نی نی سایت قطعا امتیاز محسوب می شود.
 • وقت شناسی: قطعا زندگی همه ما مسئله های مربوط به خود را دارد، اما دیر رسیدن پرستار بچه به منزل شما یا لغو کردن قرار در آخرین لحظات چندان نشانه خوبی نیست. علاوه بر آن، زمان بندی دقیق میتواند نشان دهنده ارزش قائل شدن پرستار به کار خود و کار شما باشد که این امر خود مزیت مهمی است.
 • برخورد آنها با کودکان: همانطور که گفته شد، این عامل تنها فاکتور مهم در انتخاب یک پرستار حاذق نیست؛ اما قطعا بی تاثیر هم نخواهد بود. در هر حال، کودک مدت زمانی حتی کوتاه را با آنها خواهد گذراند؛ بنابراین چه بهتر که این افراد توانایی خوبی در برقراری ارتباط با کودکان با هر خلق و خوی و شخصیتی را داشته باشند.
 • برقراری ارتباط کودکان با آنها: کودک نیز باید بتواند با پرستار خود ارتباط بگیرد. برای این کار می توانید در همان جلسه های ابتدایی از فرزندتان بپرسید آیا پرستار را دوست دارد یا خیر یا اینکه رفتار پرستار با وی چگونه است. قطعا به اطلاعات خوبی دست خواهید یافت.
قیمت پرستار بچه نی نی سایت در منزل

قیمت پرستار بچه نی نی سایت در منزل

زمانی که پرستار بچه نی نی سایت مناسب با نیازهای خود را پیدا کردید، نوبت به عقد قرارداد و توافق راجع به قیمت می رسد. البته لازم به ذکر است که نمی توان مقدار مشخصی را تحت عنوان قیمت پرستار کودک در منزل بیان کرد؛ زیرا میزان آن کاملا وابسته به عوامل مختلفی چون مدت زمان درخواست پرستار (نیمه وقت یا تمام وقت)، نوع خدمات درخواستی و فاصله محل زندگی پرستار با خانه کودک است.

به همین دلیل، به منظور دریافت اطلاعات دقیق تر راجع به این مسئله، حتما با کارشناسان ما تماس داشته باشید.

برخی از خدماتی که پرستار بچه نی نی سایت ارائه می دهد عبارتند از:

 • مراقبت و نگهداری از کودک در زمان های درخواستی
 • تعویض پوشک
 • کمک به انجام کارهای شخصی آنها
 • تعلیم آموزش های اولیه چون دستشویی رفتن، استحمام، برقراری ارتباط با دیگران و ...
 • تعلیم اطلاعات دیگری چون زبان، الفبا (در صورت درخواست)
 • توجه به غذا و خوراکی های مصرفی و میزان مواد معدنی مورد نیاز بدن آنها
 • تهیه غذا و میان وعده مغذی
 • کمک به انجام تکالیف مدرسه

پس از استخدام پرستار کودک کاری باید انجام دهیم؟

پس از استخدام پرستار کودک نی نی سایت تمامی موارد درخواستی در مفاد قرارداد تنظیم شده وجود دارد و پرستار موظف است متناسب با آنها خدمات رسانی کند؛ اما پیش از شروع کار باز هم پرستار را از درخواست های خود آگاه سازید تا از بروز سوءتفاهم و مشکلات این چنینی جلوگیری شود.

برای مثال، راجع به قوانین خانه با آنها صحبت کنید. اینکه ساعت خواب کودکان چه زمانی است، آیا فرزندتان در طول روز به چرت بعدازظهر نیاز دارد یا خیر، امکان مصرف چه خوراکی هایی وجود دارد و آیا کودک از رژیم غذایی خاصی پیروی می کند، در صورت مصرف دارو زمان آنها را یادداشت کنید، ساعات تماشای تلویزیون و برنامه های کودک چه زمانی است و به صورت کلی، روتین زندگی کودکان باید به چه شکلی باشد.

در آخر نیز حتما شماره تلفن افراد آشنا و مورد اطمینان خود را پیش آنها قرار دهید تا در مواقع اضطراری، زمانی که به شما دسترسی نداشتند، بتوانند با آنها تماس بگیرند.

حضور یک پرستار بچه نی نی سایت آموزش دیده و ماهر نه تنها برای شما بلکه برای کودکتان نیز مفید واقع خواهد شد. با استخدام آنها درحالیکه به کارهای مهم خود می رسید، دیگر دغدغه ای از بابت سلامتی و آموزش فرزندتان باقی نخواهد ماند.

دسته بندی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

 • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
13 + 4 = جواب سوال را در کادر بالا وارد نمایید.
اینماد مربوط به آسانیسم