پرستار نیمه وقت کودک

02 شهریور 1400
/
زهرا ابراهیمی

مادر و پدر شدن قطعا تجربه شیرین و دلچسبی است؛ اما فراهم کردن نیازهای کودک و یک زندگی ایده آل برای والدینی که شاغل هستند یا چند فرزند دارند کار سختی است؛ بنابراین در چنین شرایطی استخدام پرستار کودک در منزل میتواند ایده خوبی باشد؛ اما اگر به فردی با تجربه نیاز دارید که فقط چند ساعت یا چند روز در هفته به شما در نگهداری و تربیت فرزندانتان کمک کند، استخدام پرستار نیمه وقت کودک بهترین راه است. در ادامه ما 5 سوال طرح کرده ایم که تصمیم بگیرید آیا استخدام یک پرستار نیمه وقت کودک می تواند کلید راه حل کامل مراقبت از کودک شما باشد یا خیر.

پرستار نیمه وقت کودک, پرستار بچه نیمه وقت, استخدام پرستار کودک

5 سوال در مورد پرستاران نیمه وقت کودک

1- پرستار نیمه وقت کیست؟

پرستار نیمه وقت کودک می تواند تنها چند روز در هفته یا هر روز به مدت چند ساعت برای مراقبت از کودکتان به خانه شما بیاید. بسیاری از خانواده ها از پرستار بچه نیمه وقت بعد از مدرسه استفاده می کنند تا بچه ها را از مدرسه به خانه بیارد و در خانه نیز به آنها در انجام تکالیف مدرسه کمک کند. خانواده های زیادی نیز وجود دارند که یک پرستار بچه استخدام میکنند تا در نگهداری از کودکان به انها کمک کند. استخداپرستار نیمه وقت به شما این امکان را می دهد تا زمان بیشتری به خود اختصاص دهید و بتوانید کارهای شخصی و تجاری تان را انجام دهید. میانگین حقوق برای پرستارنیمه وقت به تعداد فرزندان و وظایف شغلی او در ساعت بستگی دارد.

توجه داشته باشید یک پرستار بچه نیمه وقت باید از تمام شرایطی که پرستاران تمام وقت دارند برخوردار باشد.

2- چرا به پرستار بچه نیمه وقت نیاز دارم؟

بسیاری از مادران خانه داردبه کمی کمک اضافی نیاز دارند. یک مادر با چند فرزند میتواند یک پرستار بچه نیمه وقت استخدام کند تا بتواند به بچه های بزرگتر در انجام تکالیف مدرسه کمک کند یا آن ها را به مدرسه برساند، در حالی که پرستار نیمه وقت کودک از بچه های کوچکتر در خانه مراقبت میکند.

3- در یک پرستار بچه نیمه وقت باید به دنبال چه چیزی باشم؟

شما باید به همان شیوه ای که یک پرستار بچه تمام وقت استخدام میکنید نیز اقدام به استخدام پرستار نیمه وقت کودک کنید. چرا که مراقب وقت زیادی را با فرزندان شما خواهد گذراند، بنابراین مهم است که او دارای تجربه و مهارت های مهمی در مراقبت از کودک باشد.

بسیار مهم است که خانواده ها شخصی را پیدا کنند که در کنار او احساس راحتی کنند. شما باید در جستجوی پرستاری باشید که به اندازه خودتان، دلسوز فرزندتان باشد. کسی که نه تنها از فرزندان شما به عنوان فرزندان خود مراقبت می کند، بلکه در آموزش اهداف منحصر به فردی که برای فرزندان خود تعیین کرده اید نیز کمک می کند.

4- چقدر باید به پرستار نیمه وقت کودک حقوق بدهم؟

قیمت پرستار کودک در منزل به محل زندگی شما، نرخ معمول در آن منطقه، تعداد فرزندان و وظایفی که انجام میدهد بستگی دارد. به خاطر داشته باشید که پرستار بچه نیمه وقت معمولاً با تجربه و با مشارکت بیشتری در زندگی فرزند شما همراه هستند.

5- وظایف و مسئولیت های یک پرستار نیمه وقت چیست؟

وظایف پرستار پاره وقت به خانواده ای که در حال کار هستند بستگی دارد. در ادامه برخی از این وظایف را معرفی میکنیم:

  • مراقبت کامل از کودکان (حمام، لباس پوشیدن، تغذیه)
  • بازی خلاقانه
  • رساندن کودکان از مدرسه به خانه و فعالیت های فوق برنامه
  • کمک به تکالیف مدرسه
  • مرتب سازی وسایل بازی کودکان و تهیه غذاها و میان وعده های ساده و سالم برای کودکان نیز از وظایف پرستار کودک نمیه وقت است.
پرستار نیمه وقت کودک, پرستار بچه نیمه وقت در منزل

برنامه پرستار نیمه وقت کودک

پرستار نیمه وقت کودک بین 20 تا 35 ساعت در هفته کار می کند. برنامه ها بسته به نیاز خانواده ها متفاوت است اما اغلب شامل کار صبح یا بعد از ظهر، کمک به خانواده در چند روز کامل در هفته، تعطیلات آخر هفته یا ارائه مراقبت های بعد از مدرسه است. با توجه به ماهیت کار پاره وقت، مراقب شما به احتمال زیاد برنامه کاری خود را با سایر مشاغل یا کلاس های دانشگاه خود هماهنگ می کند؛ بنابراین مهم است که والدین یک برنامه از پیش تعیین شده داشته باشند تا پرستاری را استخدام کنند که در زمان مورد نیاز آنها وقت آزاد داشته باشد.

برای استخدام پرستار کودک به کجا مراجعه کنیم؟

اگر به دنبال پرستار بچه متعهد و قابل اعتماد هستید قطعا باید از موسسات معتبر و مربوط به این کار کمک بگیرید. استخدام پرستار از سایت ها وپلتفرم هایی مثل نی نی سایت و دیوار مناسب نیست چراکه این پلتفرم ها برای اهداف دیگری طراحی شده اند. اگر قصد دارید از این پلتفرم ها اقدام به استخدام پرستار کودک کنید، بهتر است بدانید که با این کار نه تنها سودی حاصل نخواهد شد، بلکه شاید در انتها موردی به دغدغه هایتان نیز اضافه شود. از آنجایی که روند مراقبت از کودک پروسه حساسی است و نیاز به صبوری و حوصله دارد، توجه داشته باشید به هر موسسه ای نمی توان اعتماد کرد. توصیه میکنیم از جایی پرستار را انتخاب کنید که روی عملکرد آنها نظارت وجود داشته باشد.

اگر در منطقه نیاوران تهران زندگی میکنید میتوانید از سرویس استخدام پرستار کودک نیاوران بهره مند شوید.

آسانیسم بهترین پلتفرم آنلاین برای درخواست پرستار نیمه وقت کودک

آسانیسم یک پلتفرم آنلاین خدمات پرستاری در منزل است که سرویس های متنوعی مانند پرستار کودک در منزل تمام وقت، پرستارنمیه وقت کودک، پرستار کودک در نیاوران و سایر خدمات بهداشتی و درمانی در منزل را به شما عزیزان ارائه میدهد. پرستاران آسانیسم همگی از میان افراد آموزش دیده و باتجربه انتخاب شده اند تا کیفیت ارائه خدمات در بالاترین سطح باشد.

مجموعه آسانیسم با هدف ارائه سرویس های پرستاری در منزل بنا شده است. شکی نیست که انتخاب پرستار توسط این مرکز کاری هوشمندانه خواهد بود؛ بنابراین اگر مهارت و تعهد پرستاران برایتان اهمیت دارد یا اگر می خواهید بهترین پرستار را با قیمتی مناسب استخدام نمایید، میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز به صورت رایگان سفارش خود را در وبسایت ما ثبت کنید.

دسته بندی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
17 + 1 = جواب سوال را در کادر بالا وارد نمایید.