موسسه پرستاری سالمند و کودک در منزل

09 مهر 1399
/
فاطمه صمدیان

موسسه پرستاری سالمند و کودک در منزل هرگونه خدمات پشتیبانی حرفه‌ای مورد نیاز که به افراد این امکان را می‌دهد تا خیالشان از بابت مراقبت از سالمند یا کودکشان را در خانه راحت شود، ارائه می‌کند. خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل می‌تواند به شخصی که در حال پیر شدن است و برای زندگی مستقل به کمک احتیاج دارد کمک کند. همچنین از افراد دارای بیماریهای مزمن، عقب ماندگی پزشکی، نیازهای خاص یا معلولیت مراقبت می‌کند. علاوه بر آن برای مراقبت از کودکانی که والدینشان شاغل هستند خدمات ارائه می‌دهد. موسسه پرستاری در منزل دارای مراقبان حرفه‌ای مانند پرستاران، دستیاران و درمانگرانی است که بسته به نیاز فرد مراقبت‌های کوتاه مدت یا بلند مدت را در خانه را انجام می‌دهند.

چرا موسسه پرستاری در منزل را انتخاب کنیم؟

به جای اقامت طولانی و گران قیمت در بیمارستان برای نظارت و مراقبت طولانی مدت، بسیاری از بیماران و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی برای کاهش هزینه‌ها و بالا بردن روحیه بیمار از موسسه پرستاری در منزل استفاده می‌کنند. با دریافت مراقبت در منزل، بیماران سریعتر بهبود می‌یابند و در محیط آشنای خانه‌ی خود روند درمانی خود را ارائه می‌دهند.

موسسه پرستاری در منزل, خدمات موسسه پرستاری, نگهداری از سالمند, نگهداری از کودک در منزل, مراقبت از سالمند در منزل

بسیاری از افراد در شرایط مختلف به جای گذراندن و اطلاف وقت در بیمارستان، تصمیم می‎گیرند که از خدمات موسسه یا شرکت پرستاری در منزل استفاده کنند. این گزینه برای بیمارانی که می‌خواهند هرچه بیشتر وقت خود را در خانه و در کنار خانواده بگذرانند، به طور فزاینده‌ای محبوب شده است.

مزایای استفاده از موسسه پرستاری در منزل

مراقبت در منزل می‌تواند کلید دستیابی به بالاترین کیفیت زندگی ممکن باشد. این سیستم می‌تواند ایمنی، امنیت و افزایش استقلال را امکان پذیر کرده، مدیریت شرایط پزشکی مداوم را آسان کند و به جلوگیری از بستری شدن غیرضروری کمک کند. همچنین تأثیر بسزایی در بهبودی پس از بیماری و جلوگیری از آسیب یا اقامت در بیمارستان بگذارد. همه اینها از طریق مراقبت در آسایش و  محیط آشنا خانه است. هدف موسسه پرستاری در منزل ارائه بهترین خدمات ممکن برای همه مشتریان ما بر اساس نیازهای مراقبتی آنها است. بالاترین استانداردهای حرفه‌ای همراه با افزایش سطح ارائه خدمات مطابق با نیاز‌ها و خواسته‌های شما انجام و حفظ می‌شود.

موسسه پرستاری در منزل چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

ارائه دهندگان خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل بسته به نیاز و شرایط شما با دقت انتخاب می‌شوند و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. آنها می‌توانند خدمات مختلفی را ارائه دهند. در مواردی که شرایط هر شخص تغییر می‌کند، نحوه مراقبت نیز می‌تواند تغییر کند. پکیج‌های مراقبتی کاملاً انعطاف پذیر بوده و می توانند در هر زمان متناسب با مشتری سازگار شوند. خدماتی که می‌توانند ارائه دهند شامل موارد زیر است:

پرستار سالمند در منزل

 • نگهداری از سالمند و کمک به مراقبت از خود، مانند نظافت، استحمام، لباس پوشیدن و استفاده از توالت
 • امکان ایجاد ایمنی در خانه با کمک به جابجایی، انتقال (مثلاً از تخت به ویلچر، ویلچر به سرویس بهداشتی) و جلوگیری از سقوط
 • کمک به برنامه ریزی و آماده سازی غذا، خانه داری سبک، خشکشویی، کارها، یادآوری‌های دارو و همراهی در ملاقات‌های پزشکی
 •  همراهی سالمند و ایجاد سرگرمی و فعالیت
 • نظارت بر افراد مبتلا به زوال عقل یا بیماری آلزایمر
 • همدم بودن برای سالمند و حمایت عاطفی او

موسسه پرستاری در منزل, نگهداری از سالمند, فواید نگهداری از سالمند در منزل, مراقبت از سالمند در منزل

پرستار سالمند بیمار

برای سالمندان بیمار ماندن در خانه بسیار بهتر از بیمارستان است. زیرا از ابتلا به عفونت‌های بیمارستانی در امان خواهند بود. همچنین محیط خانه راحتی و آرامش بیشتری برای آنها دارد. اقداماتی که پرستار سالمند بیمار انجام می‌دهد شامل موارد زیر است.

 • مراقبت از بیماران دارای شرایطی مانند آسیب مغزی و نخاعی
 • مراقبت از تراكوستومي
 • نظارت بر علائم حیاتی
 • تجویز داروها
 • مراقبت از استومی، گاستروستومی
 • کنترل از لوله تغذیه
 •  سوند گذاری

پرستار کودک در منزل

این خدمت برای والدین شاغل هستند و دارای دغدغه‌های کاری فراوان مناسب است. کسانی که در آنها مراقبت از کودکانشان برایش مهم است. خدمات نگهداری از کودک در منزل استرس و اضطراب ناشی از زیاد بودن مسئولیت‌های والدین را کاهش می‌دهد. پرستار کودک در منزل می‌تواند خدمات زیر را ارائه دهد:

 • انجام بازی‌های مختلف و سرگرم کردن کودک
 • انجام امور منزل مانند آشپزی، مرتب کردن لباس‌ها
 • کار کردن امور درسی با کودک
 • انجام فعالیت‌هایی برای افزایش خلاقیت کودک

سایر خدماتی که موسسه پرستاری در منزل می‌تواند ارائه دهد شامل همدم سالمند، خدمات کوتاه مدت پرستاری، فیزیوتراپی، کار درمانی، آسیب شناسی، گفتار درمانی و مددکاری اجتماعی پزشکی است. موسسه پرستاری درمنزل کارمندان خود را آموزش می‌دهد تا خدمات با کیفیتی را ارائه داده و حریم خصوصی و احترام را حفظ کنند. کارکنان مراقبت ما به تنوع فرهنگی احترام می‌گذارند و درک می‌کنند که مشتریان و خانواده‌های آنها مایلند با حسن نیت و حساسیت رفتار کنند. 

موسسه پرستاری در منزل, مزایای نگهداری از کودک در منزل, خدمات پرستار کودک در منزل

نحوه قیمت گذاری موسسه پرستاری در منزل

با توجه به نیاز و شرایط شما نحوه قیمت گذاری می‌تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال هزینه پرستاری برای سالمند سالم کمتر از سالمندی است که بیماریهای زمینه‌ای داشته و امور منزل می‌خواهد. همچنین خدمات تخصصی‌تری که توسط پرستاران حرفه‌ای ارائه می‌شود، هزینه بیشتری دارد. آسانیسم با همکاری با موسسات حرفه‌ای و شما، می‌تواند در انتخاب و تصمیم گیری به شما کمک کنند. ابتدا ارزیابی کاملی از نیاز شما انجام می‌شود سپس فردی مناسب‌ با شرایط شما برایتان اعزام خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

 • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
4 + 0 = جواب سوال را در کادر بالا وارد نمایید.