شرکت پرستاری در منزل

05 مهر 1399
/
فاطمه صمدیان

ما می‌دانیم مسئولیت مراقبت از یکی از اعضای خانواده چقدر طاقت فرسا است. در حال حاضر شرکت پرستاری در منزل متعددی هستند که خدمات مختلف مراقبتی و پرستاری را عرضه می‌کنند. مجموعه آسانیسم با بسیاری از این شرکت‌ها همکاری می‌کند و بر اساس نیاز شما پیوسته مراقبت در منزل را برای افراد در هر سنی از نوزادان تا سالمندان و ارائه می دهد.

مراقبت‌هایی که شرکت پرستاری در تهران ارائه می‌دهد به مشتریان این توانایی را داده که در هر مرحله از زندگی و در هر محیطی به خوبی زندگی کنند و به آنها، خانواده‌ها و عزیزانشان پشتیبانی لازم را برای افزایش کیفیت خدمات مراقبتی ارائه می‌کنند. آسانیسم با انواع شرکت پرستاری در منزل و مؤسسات پرستاری همکاری می‌کند. با استفاده از آسانیسم شما به طیف وسیعی از خدمات دسترسی خواهید داشت و می‌توانید بر اساس نیاز و انتظاراتتان از داشتن یک مراقب یا پرستار در منزل بهره مند شوید. خدمات تیم ما 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته برای ارائه خدمات در هر زمان که نیاز باشد در دسترس شما است.

مراقبت از سالمند در منزل, خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل, پرستار سالمند در منزل, پرستاری از سالمند در منزل


شرکت پرستاری در منزل چه خدماتی ارائه می‌کند؟ 

مراقبت از سالمند در منزل

 شرکت پرستاری در منزل با ارائه همراهان واقعی برای مهار احساس تنهایی و گوشه گیری، به شما یا عزیزتان کمک می‌کند که به زندگی خود با خیال راحت و مستقل ادامه دهد. مراقبان و پرستاران برای انجام کارهای روزمره، کارهای خانه داری سبک و انجام کارهای روزمره در دسترس هستند.

این سرویس در دو نوع تمام وقت و نیمه وقت از موسسه آسانیسم قابل دریافت است.

در سرویس تمام وقت، پرستار سالمند به صورت 24 ساعته سالمند شما را همراهی خواهد کرد و در سرویس نیمه وقت نیز متناسب با نوع و میزان درخواست شما پرستار از سالمند شما مراقبت می کند.

 

پرستاری از سالمند در منزل

خواه به دلیل آسیب دیدگی، بیماری یا پیری بعضی اوقات افراد مسن در منزل به مراقبت و کمک احتیاج دارند. با این حال، ممکن است اعضای خانواده و دوستان آنها نتوانند همیشه در کنارشان باشند تا به عزیزان پیر خود کمک کنند. برنامه‌های مراقبت شخصی پرستار سالمند آسانیسم با کمک مراقبان دلسوز ما به سالمندان کمک می‌کنند تا به طور مستقل در خانه خود زندگی کنند و به همه کارهای مورد علاقه خود ادامه دهند.

از دیگر مزایای حضور این افراد مجرب، کمک به انجام فعالیت و داشتن تحرک، مصرف صحیح داروها و جلوگیری از تشدید یا بروز دیگر بیماری ها است. سالمندان بخاطر قوای جسمانی ضعیف تر فعالیت کمتری خواهند داشت. ولی حضور پرستاران به آنها کمک خواهد کرد تا کم تحرکی خللی در سلامتی شان ایجاد نکند. در واقع، آنها با استفاده از ورزش های تجویز شده توسط متخصص، این عزیزان را یاری خواهند کرد.

و نکته مهم تر، حضور یک فرد آموزش دیده از طرف یک شرکت پرستاری در منزل معتبر در حوزه بهداشت و درمان در کنار این عزیزان است. شرایط جسمانی و سلامتی سالمندان در هر سطحی باشد، پرستاران ما قادر به کمک به بهبود و- حتی در موقعیت های نادر و خاص- احیای آنها خواهند بود.

مراقبت از بیماران دارای مشکل خاص, خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل, پرستار سالمند در منزل, خدمات مراقبت ویژه در منزل

پرستار کودک در منزل

بعضا شرایط به گونه ای است که نمیتوانیم کنار فرزندانمان باشیم. آن هم در دنیای شلوغ امروزی که عموما مادر و پدر به صورت همزمان مشغول به کارند. سرویس پرستار کودک در منزل آسانیسم به شما کمک می کند تا در این شرایط لطمه ای به کودک وارد نشود.

با این سرویس، فرزندتان به صورت خصوصی، در خانه، محلی که کودک احساس امنیت می کند، با استفاده از روش های نوین اطلاعات و موارد مهم و ضروری را فرا می گیرد؛ بنابراین مدت زمان کمتری پای تلویزیون یا گجت ها خواهند بود، فعالیت و بازی بیشتری خواهد داشت تا زمانی که شما به منزل برگردید.

قطعا یافتن شخصی که برای مراقبت از کودکتان به او اعتماد دارید همیشه آسان نیست. شرکت پرستاری آسانیسم متشکل از متخصصان و مراقبان دلسوز و آموزش دیده است که تمام تلاش خود را جهت به یاد گذاشتن یک تجربه دل انگیز از حضور پرستار کودک در منزل برایتان رقم خواهند زد.

مراقبت‌های قبل از زایمان و پس از زایمان

اگر در دوران بارداری پزشک فعالیت‌های شما را محدود کرده و شما را ملزم به استراحت در رختخواب کرد یا در صورتی که پس از تولد دچار عارضه‌ای شدید، از درخواست کمک نترسید. شرکت پرستاری در منزل می‌تواند به شما در سهولت انجام کارهای روزمره کمک کند.

مراقبت از بیمار هنگام ترخیص از بیمارستان

هنگام ترخیص پس از بیمارستان، معمولاً بیماران نیاز به مراقبت و درمان بیشتری دارند. چه شخصی که تحت تعویض مفصل قرار گرفته باشد، چه بخاطر ذات الریه یا مشکلات قلبی تحت درمان قرار باشد یا زایمان را تجربه کرده است، نیازمند مراقبت و توجه خاصی می‌باشد. ما درصورت نیاز مراقبت‌های لازم را پس از جراحی برای شما ارائه می‌کنیم  و در روند بهبودیتان به شما کمک می‌کنیم.

مراقبت از بیماران دارای مشکل خاص

بیمارانی که دارای بیماریهای حادی هستند نیاز به توجه و مراقبت بیشتری دارند. مانند افراد دیابتی، دارای سرطان یا اختلالات دژنراتیو  به عنوان مثال، ALS، بیماری پارکینسون، آرتروز یا مولتیپل اسکلروزیس می‌تواند انجام فعالیت‌های ساده را برایشان دشوار کند. مراقبان شرکت پرستاری در منزل به عزیزان شما کمک می‌کنند تا آنجا که ممکن است در کارهای روزمره کمک دریافت کنند، استقلال خود را حفظ کرده و برنامه‌های مراقبت را متناسب با نیازهای مشتریان تنظیم کنند.

مزایای استفاده از شرکت‌ پرستاری در منزل 

برای تضمین سازگاری پرستار با شما، ما فرایندهایی را انجام داده تا مطمئن شویم شما بهترین خدمات ممکن را دریافت خواهید کرد. شرکت پرستاری در منزل  و همچنین موسسه پرستاری ترکیبی از روش‌های غربالگری، آموزش و نظارت بر نحوه عملکرد مراقبان را برای ارائه خدمات با بالاترین کیفیت از متخصصانی که به آنها اعتماد دارید، ارائه می‌دهد. از اولین تماس تلفنی شما، روند آنالیز نیازها و انتظارات شما شروع خواهد شد. کارشناسان ما تلاش خواهند کرد تا فردی را که مناسب شرایط شما باشد و بهترین تطابق را دارد به شما معرفی کند. از دیگر مزایای استفاده از شرکت پرستاری در منزل شامل موارد زیر است:

  •  مراقبت توسط تیم‌های متخصص انجام می‌شود و کیفیت مراقب به طور مداوم کنترل می‌شود.
  • از آخرین تحقیقات برای بهبود راهنمایی‌ها و رویکردهای خود در مراقبت استفاده می‌کند.
  • مراقبت‌های ساعتی انعطاف پذیر را ارائه می‌دهد.
  • مشاوره اولیه رایگان برای تعیین نیازهای مراقبت ارائه می‌دهد.

مزایای استفاده از شرکت‌ پرستاری در منزل, خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل, پرستار سالمند در منزل, مراقبت از سالمند در منزل

نحوه قیمت گذاری شرکت پرستاری در منزل

از آنجا که هزینه مراقبت اغلب بستگی به وضعیت درخواست دهنده دارد، هزینه خدمات شرکت پرستاری در منزل به نوع نیاز و نحوه مراقبت بستگی دارد. به همین دلیل، اکثر شرکت پرستاری در منزل تا زمانی که با شما صحبت نکنند، نرخ خدمات را  تعیین نمی‌کنند. هنگامی که آنها فرصتی پیدا کردند تا با شما صحبت کنند، باید پیشنهاداتی را بر اساس نیازهای مراقبتیتان ارائه دهند.

در نظر داشته باشید که شرکت پرستاری در منزل مبلغی بابت پشتیانی از شما ارائه می‌دهد. این پشتیبانی شامل اقداماتی است که کیفیت خدمات نیروی اعزام شده را پیگیری کرده و نظارت دقیقی بر این مورد دارد. همچنین در صورتی که بخواهید نیروی ارائه دهنده خدمات را تعویض کنید، شرکت پرستاری در منزل در اسرع وقت این کار را برای شما انجام خواهد داد. تمامی این موارد در جهت افزایش رضایت شما انجام می‌شود.

آسانیسم کمکیار شما برای پیدا کردن پرستار

یافتن مراقبت در منزل برای شما یا یکی از عزیزانتان می‌تواند فرایند پیچیده‌ای باشد، ما خدماتی را ارائه می‌دهیم تا از نظر سلامتی، کیفیت زندگی بهتر و آرامش خاطر برای همه افرادی که نیازمند خدمات مراقبت از سالخوردگان هستند پاسخگو باشد. آسانیسم می‌تواند با ارائه انواع خدمات مراقبت در منزل نیازهای مختلف شما را برآورده کند. هدف ما این است تا کیفیت مراقبت و کیفیت زندگی شما را بالا ببریم. ما با  افزایش استاندارد مراقبتی و پرستاری از شما حمایت خواهیم کرد.

اگر شما یا یکی از عزیزانتان به دنبال خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل هستید، ما در انتخاب یک نیروی مناسب به شما کمک خواهیم کرد. ما می‌توانیم طیف وسیعی از مراقبت‌های مورد نیاز شما را ارائه دهیم و همچنین متناسب با نیازهای فردی شما نیروی مناسبی اعزام می‌کنیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
5 + 6 = جواب سوال را در کادر بالا وارد نمایید.